Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ravelli arkadaşın dediği gibi sabit altta ki tuşlardan en sağda ki. Basılı tutunca bir önce ki uygulamaya dönüyor. Bir kez basınca arka planda çalışan uygulamalara giriyorsunuz. Tuşun işlevinide söylemiş olduk :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için sağol başkan
    MMS resmine basılı tutuncu sadece sil ve yönlendir çıkıyor
    Başka birşey olmuyor, kolay gelsin...
  • Arkadaşlar..
    Kartuş kilidi açma.. Ne demek.. kilit ekranındaki ayarlar tuşunda çıkıyor..
    Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

neye göre bu tespiti yaptınız ya da yaptırdınız.
    ekrana yakından bakınca acaba diğer telefonlarda da nasıl bir görüntü gözünüze gözüküyor baktınız mı.
    açıklamalı bir sunum yapabilirseniz biz de elimizde ki telefonların neresinde ne var bilmiş oluruz.
    uzak durma şansımız şu an için yok, kullanıyoruz hem de keyifle
    tespitlerinizin detayını bekliyoruz

Gözle kabak gibi ortada olan bir şeyden bahsediyorum.vodofone bayiside hak veriyor.ölü pixel testide yaptım.sol alt köşede sürekli yeşil bir ışık yanıyor tek noktada.telefon şarjda şu an kapalı yarın fotosunu çekip payşaacağım.ayrıca şikayet var.com da sıkıntı yaşayanlara bu firma cevap verme luzumu bile görmemiş.sonuna kadar hakkımı arayp deşifre edeceğim.

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Şikayet var.com'da kullanım sırasında çıkan sorunlara adamlar cevap verme luzumu bile görmemişler.Umarım başına gelmez bir sıkıntı ama gelirse şimdiki gibi dalga geçebilir misin merak ettim?Uzun lafın kısası müşteri hizmetleri ve teknik servisi sıkıntılı bir firma olduğu apaçık ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikons

Şikayet var.com'da kullanım sırasında çıkan sorunlara adamlar cevap verme luzumu bile görmemişler.Umarım başına gelmez bir sıkıntı ama gelirse şimdiki gibi dalga geçebilir misin merak ettim?Uzun lafın kısası müşteri hizmetleri ve teknik servisi sıkıntılı bir firma olduğu apaçık ortada.

Hangi firma sıkıntılı değil ki. Samsung alınca böyle bir sıkıntı olduğu vakit size hemen yenisini vereceklerini mi sandınız? Şuan emin olun ülkemizde hangi marka olursa olsun her şey satana kadar politikası var. Mali sattıktan sonra herhangi bir sıkıntıda akla karayı araştırıyorlar bizlere.

• the walker T kullanıcısına yanıt
    Hocam müşteri hizmetlerinin ilgsizliği bilgisizliği ve çözüm odaklı olmayışından dolayı uzak durun bu firmadan dedim.sen yeni bir firmasın ve çin algısını yıkmaya çalışan bir firmasın.İlk başta tabiki değişmesi lazım vodafone bayisi değiştirmeli diyip daha sonra yok olmaz 5 ölü pixelden azsa değiştirmeyiz diyorlarsa savaş başlar.Tüm sosyal medyada başıma gelen olayı okurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Hangi firma sıkıntılı değil ki. Samsung alınca böyle bir sıkıntı olduğu vakit size hemen yenisini vereceklerini mi sandınız? Şuan emin olun ülkemizde hangi marka olursa olsun her şey satana kadar politikası var. Mali sattıktan sonra herhangi bir sıkıntıda akla karayı araştırıyorlar bizlere.

Haklısın hocam,umarım hakkımızı arayıp alırız.teşekkür ediyorum.kolay gelsin

• nikons N kullanıcısına yanıt
    gecmiş olsun. ben anakartı arızalı olan telefonu 2 aralıkta verdım teleservıceye hala beklyorum n11 den kvk garantilisini alıp bide ona bakıcam. işin zor adamlar sıkısınca tüketici hakem heyetine git dıyolar. ordanda 4-5 ayda sonuc alırsın anca malesef durum böyle.
  • oturan adam kullanıcısına yanıt
    Jestler diye belirt
  • Merhaba arkadaşlar yaşadığım bir sorunu yazıyorum.
    Vine çekerken ön kamera 2-3 saniye sonra siyah ekran oluyor. Yani kamera kapanmıyor ama görüntü gelmiyor, sanal tuşlar kaydetme tuşu falan görünüyor ama görüntü yok.
    Yaşayan var mı bu problemi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XY_SCORPION -- 24 Aralık 2014; 18:22:02 >
  • Sa beyler su root isi ne zaman hal olur be :) k.g

• Avea dan almayı düşünüyorum ama kararsızım.görüşleriniz nedir arkadaşlar?
  • Merhaba yaşadınız sorun huawei kaynaklı olabileceğini zannetmiyorum... Neden diyeceksiniz çünkü Türkiye'deki her firmanın kendi servisi yoktur bir servis firmasıyla anlaşıp onunla çalışırlar. Sizin çok büyük bir ihtimal teleservice. Telefonunuza servis veren firma sorunlu, hatalı onayı vermediği sürece ne vodafone nede huawei değiştirmez !!! bunu istediğiniz telefoncuya sorabilirsiniz...

Sizin suçlamanız gereken huawei değil servis firmasıdır. Benimde başıma geldi benzer olay samsung'ta ama biraz sinirli konuşup yasayıda gösterince değiştirme onayı vermek zorunda kaldı ve paramı geri aldım...

Umarım sorununuz çözülür. Bütün evrakları saklayın servise verdiyseniz ve yasal süreyi geçirmeyin....
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    hocam ben şimdi hb den telefonu alsam kartı felan taksam telefonda sıkıntı çıksa 14 gün içinde geri veremiyormuyum koşulsuz ?
  • Arkadaşlar ana ekranda çift avea yazısı, orijinal mikro sim ve 128 Kb olunca mı çözülüyordu? Orijinal mikro sim ne kadara çıkıyor?

• quote:

arkadaş, öncelikle umarım sağlıklı bir şekilde sorununa çözüm bulursun. sizin ürününüze böyle bir sorunun denk düşmesi sizin açınızdan hoş olmamış. mutlaka ki hakkınızı aramalısınız. gelişmeler sizin için iyi olsun, sonucunda paylaşım yaparsanız burada takip eden arkadaşlar da yararlanabilirler.
    tekrar geçmiş olsun
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    teşekürler üstdad
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleblack51

Avea dan almayı düşünüyorum ama kararsızım.görüşleriniz nedir arkadaşlar?

Benimde aklıma giriyor bu cihaz. Nasıl olduğu hakkında hiç bilgim yok.
    Genellikle sosyal ağlar, video, web üzerine kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: eagleblack51

Avea dan almayı düşünüyorum ama kararsızım.görüşleriniz nedir arkadaşlar?

Benimde aklıma giriyor bu cihaz. Nasıl olduğu hakkında hiç bilgim yok.
    Genellikle sosyal ağlar, video, web üzerine kullanacağım.

Pil süresi, işlemci gücü ve ram kapasitesi istediğiniz şekilde kullanmak için çok uygun.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.