Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dunbi kilif almistim akilli ekran calismadi o kilifta. Bugun dehistirdim ve simdi calisiyor. Sorun kiliftaymis gerci kimse cevapta vermemisti ama. Belki benim duruma dusen olabilir. Akilli kilif alcaksaniz ekrani kucuk olmicak. Bayagi bi yarisina kadar ekran olacakmis.
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mami5357

arkadaşlar son dönemde huawei e mail atıp da unlock code u gelen oldumu? Günlerdir kaç kere attımsa da cevap gelmedi bana.

Mail olayini cok denedim olmadi. Asagidaki gibi unlock kodunu alabilirsiniz. Mate 7 deki yontem, bizim cihazdada ise yariyor. Dun aksam ben hallettim:
    http://forum.xda-developers.com/attachment.php?s=4ed0fec1640d12df5a82d3c2f9e6ad9c&attachmentid=3020890&d=1416283551

-Yukaridaki linkten huawei product id generator programini indirin.
    -Telefon modelini Huawei Y300-0000 seçiyoruz ve imei kutucuğuna imei numaramızı yazıyoruz.
    -En alt kısımda size gereken product id numarasını üretecek, product id yi bir yere not alınız.

http://www.emui.com/en/plugin.php?id=hwdownload&mod=list

Linke tiklayip sag taraftan unlock bootloader deyin. Daha sonra acilan sayfada kayit olun yada facebook ile direk baglanin.
    - "I have read and accept all terms above" kutucuğunu işaretleyip Next butonuna tıklıyoruz.
    - Product type: Smartphone olarak seçiniz.
    - Product model: Huawei Y300-0000 olarak seçiniz.
    - Product SN: "Telefonunuzun Seri numarası kutusunda yazan 16 haneli numarayi yaziyoruz.
    - Product IMEI / MEID: "Telefonunuzun IMEI numarasını giriyoruz.
    -Product ID: "Product ID generator ile üretilen id numarasını giriyoruz.
    -Bootloader Unlock kodunuzu verecektir, bir yerlere not alıyoruz.
    İslem bukadar.
    Anlatim free will arkadasa aittir. Mate 7 konusundan alinmistir.
    Mobilden duzenledigim icin bicimsiz olabilir. Ancak bu kadar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz Alper -- 9 Eylül 2015; 21:20:37 >

• şu an g7- gamer rom kullanıyorum bir sıkıntı yok . burada daha önce lollipop 5.1.1 güncel rom paylaşmıştım . hiç kimse ilgilenmedi ilginçtir .herkes güncelleme ne zaman gelecek diye soruyor. burada bir ay önce paylaşmıştım .
  • AykutKOCATEPE kullanıcısına yanıt
    lollipop 5.1.1 rom paylaşımı yaptım arkadaşlar . daha önce illa güncelleme isteyenler burdan kurup kullanabilir . ama çok fazla bir şey beklemeyin.performans , kullanım falan filan öyle aman aman bir artısını görmedim.

BUYRUN Size Lollipop 5.1.1 en güncel 01/09/2015 sürümü :https://www.androidfilehost.com/?fid=24052804347810527
  • Arkadaşlar huawei g7 cihazıma otg ile flash bellek bağlıyorum ama 1tb harici bellek bağlayamıyorum.Bunun bir çözümü var mı

• mgulay M kullanıcısına yanıt
    Bu unofficial cm üzerine 5.1 rom G620 için ama G7 içinde oluyor biraz sıkıntıları var hızla deneyip dönüş yapmıştım ben.
  • mgulay M kullanıcısına yanıt
    ne yani taklayamı geldik şimdi :) güncelleme filan almayacakmı bu cihaz ? kesin net bilgi verebilecek kimse yokmu arkadaşlar. eylülde gel diye diye yeni besteler yapmaya başladım artık. ne biçim bir marka bu huawei deme arefesindeyim ve tutuyorum kendimi. cihazdaki klasik sorunlar bitmek bilmiyor ve birçok uygulamayı tam olarak kaldırmıyor cihaz. daha geçenlerde yine aniden sebepsiz yere alev gibi ısındı elimden attım zorla kapatıp açtım düzeldi hangi uygulamanın sebep olduğunu bilmediğim için cihazda ne var ne yoksa sildim şimdi birşey yüklemeye korkar oldum. şu güncelleme gelecekse gelsin artık yazılımsal sorunlar çözülsün biran önce.....
  • huawei ne ya , pil olsa kumandaya takmam demiş sözlükte biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

huawei ne ya , pil olsa kumandaya takmam demiş sözlükte biri

Beyin bedava..

• quote:

• quote:

Onu diyen arkadaşa ikinci el geri dönüşümlü bulaşık leğeni plastiğinden yapılma samsungu telefon diye 1500 liradan gazlıyorlar, haberi yok.
  • Otomatik ayarda çektiğim fotolar. Kameradan memnunum.
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• Hdr ve normal foto. Arkaplanı görünür olan Hdr li
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• quote:

Orijinalden alıntı: y.alper

quote:

Orijinalden alıntı: mami5357

arkadaşlar son dönemde huawei e mail atıp da unlock code u gelen oldumu? Günlerdir kaç kere attımsa da cevap gelmedi bana.

Mail olayini cok denedim olmadi. Asagidaki gibi unlock kodunu alabilirsiniz. Mate 7 deki yontem, bizim cihazdada ise yariyor. Dun aksam ben hallettim:
    http://forum.xda-developers.com/attachment.php?s=4ed0fec1640d12df5a82d3c2f9e6ad9c&attachmentid=3020890&d=1416283551

-Yukaridaki linkten huawei product id generator programini indirin.
    -Telefon modelini Huawei Y300-0000 seçiyoruz ve imei kutucuğuna imei numaramızı yazıyoruz.
    -En alt kısımda size gereken product id numarasını üretecek, product id yi bir yere not alınız.

http://www.emui.com/en/plugin.php?id=hwdownload&mod=list

Linke tiklayip sag taraftan unlock bootloader deyin. Daha sonra acilan sayfada kayit olun yada facebook ile direk baglanin.
    - "I have read and accept all terms above" kutucuğunu işaretleyip Next butonuna tıklıyoruz.
    - Product type: Smartphone olarak seçiniz.
    - Product model: Huawei Y300-0000 olarak seçiniz.
    - Product SN: "Telefonunuzun Seri numarası kutusunda yazan 16 haneli numarayi yaziyoruz.
    - Product IMEI / MEID: "Telefonunuzun IMEI numarasını giriyoruz.
    -Product ID: "Product ID generator ile üretilen id numarasını giriyoruz.
    -Bootloader Unlock kodunuzu verecektir, bir yerlere not alıyoruz.
    İslem bukadar.
    Anlatim free will arkadasa aittir. Mate 7 konusundan alinmistir.
    Mobilden duzenledigim icin bicimsiz olabilir. Ancak bu kadar oldu.

Hocam çok teşekkür ederim size code u aldım sonunda en kısa sürede rootlayacam cihazı.

• arkadaşlar google playstore (403) indirme hatası alıyorum.play storeden ne indirmeye çalışsam inmiyor aynı hatayı verip duruyor. bu sorunu halleden varsa açıklayabilir mi sinirlerim bozuldu

edit: sorun halledilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targeryanz -- 11 Eylül 2015; 11:05:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targeryanz

arkadaşlar google playstore (403) indirme hatası alıyorum.play storeden ne indirmeye çalışsam inmiyor aynı hatayı verip duruyor. bu sorunu halleden varsa açıklayabilir mi sinirlerim bozuldu

Hocam bu aralar bendede yapıyor aynı sorun.3 güncellemeden 2 sini yapıyor biri hata veriyor.sonradan kendi düzeliyor:)
    Bu arada bu güncelleme konusunda bir haber yok mu?bende kayıt yapıp huawei sitesine mail atmıştım test denemeleri için göüllü oolmustum ama hiç bir sey olmadı.

• akyakar20 A kullanıcısına yanıt
    LİNKE TIKLA AÇILDIKTAN SONRA SONRA ORTADA ''BEGİN DOWNLOAD YAZISINA TIKLA. 8 SANİYE BEKLETİYOR.SONRA TEKRAR ''YEŞİL DOWNLOAD MİRROR YAZISINA '' YADA ALTTAKİ LİNKLERE TIKLADIĞINDA İNECEKTİR
  • catkara C kullanıcısına yanıt
    1 tb lik hardiski herhangi bir telefonun göreceğini sanmıyorum

• catkara C kullanıcısına yanıt
    Telefonun usb çıkışından bir hdd yi çalıştıracak kadar güç alamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddl

quote:

Orijinalden alıntı: Targeryanz

arkadaşlar google playstore (403) indirme hatası alıyorum.play storeden ne indirmeye çalışsam inmiyor aynı hatayı verip duruyor. bu sorunu halleden varsa açıklayabilir mi sinirlerim bozuldu

Hocam bu aralar bendede yapıyor aynı sorun.3 güncellemeden 2 sini yapıyor biri hata veriyor.sonradan kendi düzeliyor:)
    Bu arada bu güncelleme konusunda bir haber yok mu?bende kayıt yapıp huawei sitesine mail atmıştım test denemeleri için göüllü oolmustum ama hiç bir sey olmadı.

Bu konuda en bilgili teknosizm arkadaşımız.
    Biz de bekliyoruz dört gözle..

• 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.