Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: benmetin16

Dunbi kilif almistim akilli ekran calismadi o kilifta. Bugun dehistirdim ve simdi calisiyor. Sorun kiliftaymis gerci kimse cevapta vermemisti ama. Belki benim duruma dusen olabilir. Akilli kilif alcaksaniz ekrani kucuk olmicak. Bayagi bi yarisina kadar ekran olacakmis.
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

BENDEKİ ÇALIŞIYOR FAKAT ÇOK HASSAS EN KÜÇÜK KAYMADA ALGILAMIYOR..TAM DÜ.DÜZ OLMASI GEREK YENİ ALCAM SANRM SKNTI KLFTA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MurderByDeath kullanıcısına yanıt
    o kitleme tuşu çok gereksiz ya. orta duşu kaydırarak ekran kitleme kullanıyorum.çok daha pratik
  • oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    olay o degıl hocam :) ekrandaki beyazlıklar gerçı fotograftada gozukmemıs pek
  • Selamun aleykum arkadaslar. Bir sorum olacakti sizlere. Yaklasik bir ay once turkcell bayisinden aldim telefonu. Ve rehbere girdigimde bazen rehberin gorunmedigini rehber yerinin beyaz oldugunu goruyorum ve bazende kisi listeniz guncelleniyor yazisina denk geliyorum ve rehberin gelmesi icin beklemek zorunda kaliyorum. Bunun sebebi nedir? Bu sorunu nasil kaldirabilirim? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler..
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enestursun -- 14 Eylül 2015; 4:33:19 >

• merhabalar,
    öncelikle lolipop güncellemesi durumlarında bir gelişme yok sanırım, paylaşım istihbaratı da olmadığına göre beklemeye devam.
    geçen sene aralık ta aldığım damperli cam sağ alttan çatlama yolu ile fire verdi ve çatlak yay şeklinde büyüyor, herhangi bir darbe düşürme olmamasına rağmen,
    bu konuda gelişme oldu mu damperli cam için yeni çıkmış bir öneri var mı

teşekkürler
  • Bugün ya da yarin guncellemeye katilacaklarin listesini duyuracaklarmis arkadaslar. Bayramdan once de ilk yazilimi yollamayi düşünüyorlar eger yetisirse haberiniz olsun.

• @enestursun Rehberin dolu sanırım ondan dolayı böyledir. Sadece simdeki kişileri görüntüle diye ayarla.

@cmengn Bu iyi haber şu beta testler tamamlansında lolipopuda artık paylaşımını yapsınlar.
  • Eğer lolipop 5.1 vermeyeceklerse hiç vermesinler daha iyi çünkü diğer sürümler berbat ediyor telefonu

• Rehberden arama yapacakken kişi ismine tıklıyorum aramıyor direk araması için ne yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhabalar,
    öncelikle lolipop güncellemesi durumlarında bir gelişme yok sanırım, paylaşım istihbaratı da olmadığına göre beklemeye devam.
    geçen sene aralık ta aldığım damperli cam sağ alttan çatlama yolu ile fire verdi ve çatlak yay şeklinde büyüyor, herhangi bir darbe düşürme olmamasına rağmen,
    bu konuda gelişme oldu mu damperli cam için yeni çıkmış bir öneri var mı

teşekkürler

Alttaki linkteki koruyucu çok iyi. Kenarlarda fazla boşluk bırakmıyor, sensör,ahize ve kamera bölümleri delik şeklinde açık, korumasız alan kalmıyor. Yanında silikon kılıf da hediye veriliyor. Ama alttaki iki linkte yeralan kılıflardan aldım ben. Hem daha sağlam his veriyor hem de kulaklık ve şarj giriş bölümleri kulakçık bırakılarak kesilmiş. Toz girişini önlüyor.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-ascend-g7-kirilmaz-cam-ekran-koruycu-silikon-kilif-P71806206
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-ascend-g7-c199-seffaf-silikon-kilif-siyah-P45299303
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-ascend-g7-c199-seffaf-silikon-kilif-seffaf-P45298096

• Gökaydinho kullanıcısına yanıt
    teşekkürler üstad inceliyorum
  • Clash of clans biraz kasiyor sanki varmı onerebileceğiniz birşey?

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

@enestursun Rehberin dolu sanırım ondan dolayı böyledir. Sadece simdeki kişileri görüntüle diye ayarla.

@cmengn Bu iyi haber şu beta testler tamamlansında lolipopuda artık paylaşımını yapsınlar.

Sim kartim dolu degildi ve sadece simdekileri goster diyordum sorun yine devam ediyordu. Daha dayanamayip fabrika ayarlarina donderdim telefonu. Sorun simdilik duzeldi gibi umarim ilerde tekrar ayni sorunu vermez. Cevabiniz icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

o kitleme tuşu çok gereksiz ya. orta duşu kaydırarak ekran kitleme kullanıyorum.çok daha pratik

Ortadaki tuşu yukarı kaydırma nedir ya... Ben çift tıklama ile ekranı kapatıyorum, böyle daha pratik.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    çift tıklama işi sakat. ben kurdum ondan. hızlı mesaj yazarken çift tıkladığımı farzedip ekranı kitliyodu :D
  • oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    nerden ayarliuoz onu bulamadim bir turlu?

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

nerden ayarliuoz onu bulamadim bir turlu?

birinci sayfada açıklamada mevcut. screen lock indirim orta tuşu bas çek google açılan yere onu getiriyoruz. öle.
  • Hiç öyle farklı şeylere gerek yok. Daimi widgetim. Tek tıkla kapat gitsin.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droidmania.lockscreenwidget

• Nova launcher ile çift tık kapatma yapabilirsiniz.

• Miu V7 Romu çıkmış denemek isteyenler için yalnız büyük ihtimal yine sanal tuşlar sıkıntı olabilir.

http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1068555
  • 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.