Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap için teşekkür ederim. Resurrection remix romu biliyorum hocam. Eğer zamanınız olursa size sormak istediğim stabilitesi, batarya kullanımı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 3.5 sene kullandığım Huawei G7 den P10 PLUS a geçtim Huawei G7 özellikle şarj performansı benim için efsaneydi ufak tefek sıkıntılar hariç memnundum aynı cihazı annem kullanmaya devam edecek,

Başlık altında yardımını aldığım ya da yardım ettiğim herkese teşekkürler..
  • uzzd kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiğiniz build.prop satırında hata olma ihtimali var mıdır?

• Android 8 i kullanan var mı ?

• mparus romu martta güncellemiş xda da linki var. deneyen oldu mu?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Yeni görüyorum yakında denerim ben.

• Kilhans K kullanıcısına yanıt
    deneyince haber verebilirseniz sevinirim hocam.
    Dün denedim.
    whatsapta kamera çalışmıyor
    Twitterda bildirimler çalışmıyor
    Oyunlarda genel olarak kasmalar
    Wifi da bile pili hızlı tüketiyor
    Başka gözüme çarpan olmadı tekrardan mokeye geçtim. Siz hangisini kullanıyorsunuz?

Telefonu ben kullanıyor olsam hepsini tek tek denerim de telefon eşimin. 4 5 aydır bir miui bulduk sorunsuz sıkıntısız onu kullanıyor memnun. Ama tabi android 4. Bazı uygulamalar marketten inmiyor apk olarak kurmak gerekiyor. Ama şu ana kadar bulduğumuz en stabil rom bu gibi.

Siz mokee release sürümleri kullanıyordunuz sanırım. Onlarda da sorun var demiştiniz whatsap ses kaydı vs.

Sorunsuz bir rom bulamadık android 5 ve üzeri :)
    Benim kullandığım da eşimin telefonuydu ona yeni bir tane aldım bunu ben devraldim en son stock 6 yi yuklemistim fakat bir süre sonra kağnı gibi olmuştu
    Aldığım gibi romlara giristim. Fazla seçenek de yok zaten. Mokee güzel. Release surumunu çıkmıyor artık history diye bir versiyonu var onu yükledim. Genel sorun seste ve kamera da. Ses dediğim bildirim sesi bazen gelmiyor yada arama sesi fakat kullandıkça düzeliyor gibi. Kamera da video kaydı yapmıyor bazen bazen de bakiyorum çalışıyor.

Miui güzeldir de 4 de çok eski ya. Benim gözüm yükseklerde
    Honor 4 için lineage 16 çıkmış biz hala sürünüyoruz.

çok tutulmadı bu cihaz. halbuki taş gibi. arada kaynayan bir model oldu kaldı.
    Honor 4 ile aynı özelliklere sahip bu telefon. Niye olmadı anlamadım ben de. Dediğiniz gibi taş gibi telefon. 4. Yılını doldurdu. Şuan ekran kırık yaptırmıyorum. Nerede istop ederse orda bırakacağım ama istop etmeye niyeti yok

Bennde eşime zamanında hediye etmiştim telefonu sonra ekranı kırdı , şimdi çekmecede duruyor aslında 70 - 80 tl ye ekran yaptırabileceğimi bilsem şirket telefonu yapcam ama uğraşmıyorum , yaptırırsanız haber edin hocam
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    İnternette 50 60 liradan başlayan fiyatlarla ekranlar var ama değiştirmiyorum kırık olması çalışmasına engel olmuyor. Üstüne kırılmaz cam taktırdım öyle devam ediyorum. önce hangimiz pes ederse diyorum artık yapacak birşey yok.

• Herkese merhaba
    telefonla film izlerken bir anda titreyip kapandı tekrar açmaya çalıştım huawei ascend yazisi geliyor geri kapanıyor
    3 tuş ile yazilim yukleme ekranı açılmıyor
    recovery ekranında phone locked yazıyor.

Telefonu buzluğa attım 2 dakika bekledim buzlukta acmayi denedim açıldı ama ekran gidip gidip geliyor dokunmatik calisiyor.
    Telefonu buzluktan elime aldiktan 15 saniye sonra ekran yesil renk olup kapaniyor acmaya calisirken yine huawei yazisinda geri atiyor..
    Ne yapilabilir sizce?
    Bootloader kilidi kapalı
    telefon şarj almayı 2 dakika içinde kesiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dslma191 -- 27 Mayıs 2019; 19:54:15 >
  • Bootloader kilidi için mail attım veremeyiz diyorlar. Artık emui sitesinden de yapılmyor galiba. Nasıl alacaz bootloader kilidinin kodunu

• Merhaba arkadaşlar!

Telefona format atamıyorum. Fabrika ayarlarına döndürme menüsü de işe yaramıyor, 3 tuşla başlatmak da... Bunları denediğim zaman önce siyah bir ekranda "recovery image verify failed" uyarısını veriyor, ardından "fast boot & rescue mode"a geçip kalıyor.

Bu telefonu formatlamak için ne yapabilirim?

Ayrıca firmware ile güncellemeyi denedim. O da başlayacak gibi oluyor ama EMUI ekranında %0'da kalıyor. Yani ilerlemiyor.

Root vb. yapılmadı. Tertemiz biz cihaz. Ne oldu buna durduk yerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: apörlö

Merhaba arkadaşlar!

Telefona format atamıyorum. Fabrika ayarlarına döndürme menüsü de işe yaramıyor, 3 tuşla başlatmak da... Bunları denediğim zaman önce siyah bir ekranda "recovery image verify failed" uyarısını veriyor, ardından "fast boot & rescue mode"a geçip kalıyor.

Bu telefonu formatlamak için ne yapabilirim?

Ayrıca firmware ile güncellemeyi denedim. O da başlayacak gibi oluyor ama EMUI ekranında %0'da kalıyor. Yani ilerlemiyor.

Root vb. yapılmadı. Tertemiz biz cihaz. Ne oldu buna durduk yerde?
    Geçen hafta bende de benzer bir durum oldu cihazı bilgisayara bağlamamı istedi aynı sizin attığınız ekran görüntüsünde yazdığı gibi usb kabloyla pc ye bağladım bayağı bir uzun süre firmware yüklemesi sürdü ve açıldı benim cihaz

• niyomania kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıtınız için. Peki güncelleyi nasıl başlattınız? HiSuite uygulaması ile mi? Bilgisayara ben de bağladım ama hiçbir hareket olmadı. Detay verirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: apörlö

Teşekkürler yanıtınız için. Peki güncelleyi nasıl başlattınız? HiSuite uygulaması ile mi? Bilgisayara ben de bağladım ama hiçbir hareket olmadı. Detay verirseniz çok sevinirim.
    Yok hocam pc de hisuite falanda yüklü değil taktım usb den direk firmware yüklemesi başladı.

• 
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.