Şimdi Ara

html 5 destekli online film ve dizi siteleri..=))))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.017
Cevap
94
Favori
180.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dizimag..efsane online dizisitesi..artık direct açıyor ipadden..html 5 destekli..

yabancıdiziizle :burası da direct html 5 destekli dizi sitesi..ne zaman böyle oldu kim yaptı..? bilmiyoruz..inşallah devam eder.dizimag de açamadığınız dizi olursa alternatif..

Ddizi:dizileri direct açıyor.yerli diziler için

http://webteizle.com/
    Direct açıyor...bir çok filmde 720p olmuş.şu an film için ideal..

arkadaşlar an itibarı ile (ekim.2012)artık bir çok site html 5 i destekliyor ama...yukarıda en sorunsuz ..hızlı ve kaliteli olanları yazdım.sonuçta yabancı dizi..yerli dizi ve film için sorunsuz direct açan birer adres var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 24 Kasım 2012; 15:11:06 >

• hemen denıyorum calısırsa eger cok guzel olur tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurr32

hemen denıyorum calısırsa eger cok guzel olur tesekkurler

çalıştımı...?
  • Uzun zaman sürse de artık bütün siteler yavaş yavaş flash olayını bitiriyor.
  • Apple saolsun destek vermeyince iğrenç flaş sitelerden kurtulmaya başladık :)
  • Harika evet denedim oldu teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkykal

Harika evet denedim oldu teşekkürler

Ne demek..? Ama reklamlara tıklamayı unutma..
    Özellikle new iPad de güzel oluyor 720p
  • Harika dün denedim.
    Çok teşekkürler.
    Not: Reklama tıkladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: mkykal

Harika evet denedim oldu teşekkürler

Ne demek..? Ama reklamlara tıklamayı unutma..
    Özellikle new iPad de güzel oluyor 720p

Tabi ki :)
  • arkadaşlar siteye bu kodları yazan rlxhkn arkadasımız..ona buradanda teşekkürlerimizi yollayalım..
    bu arada sürekli üye olun..mesajı da yakında düzelecekmiş..ilk html 5 sitemiz...hergün film seyretmesek bile tıklayalım...2-3 dk.takılalaım..rating artsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 9 Mayıs 2012; 16:48:49 >
  • quote:

arkadaşalr siteye bu kodları yazan rlxhkn arkadasımız..ona buradanda teşekkürlerimizi yollayalım..
    bu arada sürekli üye olun..mesajı da yakında düzelecekmiş..ilk html 5 sitemiz...hergün film seyretmesek bile tıklayalım...2-3 dk.takılalaım..rating artsın

• Site gayet güzel sorunsuz açılıyor filmler.Teşekkürler
  • bende acilmadi.kayit olup matrix izliyim dedim ama play isaretinin ustunde capraz cizgi cikiyo acilmiyo film. iphone 4s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

bende acilmadi.kayit olup matrix izliyim dedim ama play isaretinin ustunde capraz cizgi cikiyo acilmiyo film. iphone 4s

o film facebook serverine yüklenmemiştir..başka film de deneyip sonucu yazarsanız sevinirim..bildirelim
  • quote:

quote:

bende acilmadi.kayit olup matrix izliyim dedim ama play isaretinin ustunde capraz cizgi cikiyo acilmiyo film. iphone 4s

o film facebook serverine yüklenmemiştir..başka film de deneyip sonucu yazarsanız sevinirim..bildirelim

baska film denedim oldu:) demek matrix icin beklicez :) reklamlara tiklamayi unutmayalim beyler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip......
  • Su an ipad den açamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: abstruseozgur

Su an ipad den açamıyorum

hangi ipad acaba...? sitemi yoksa filmler mi açılmıyor..?
  • quote:

quote:

quote:

baska film denedim oldu:) demek matrix icin beklicez :) reklamlara tiklamayi unutmayalim beyler...

arkadaslar sadece facebook serv.ne yüklenen filmleri izleyebiliyoruz..ki bir sitede filmlerin % 80 i..bu şekildedir..öyle değilse zaten pc dede acamayız...

• site açılmıyor bilginize,
    dün çok iyiydi,
    ....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.