Şimdi Ara

html 5 destekli online film ve dizi siteleri..=)))) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.017
Cevap
94
Favori
180.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

quote:

Orijinalden alıntı: musfasa

HDSEYİR.com da başladı html5 e, Hakan ustad sağolsun! Herkeze hayırlı olsun

teşekkürler;) bikaç eksiği var onları da bugün fırsat bulursam halledip göndericem adminine o da ekleyecek. part geçişleri otomatik değildi onu hallettim daha göndermedim tabi. bi de sitenin kendi butonlarını kullanmayı deniycem onlar daha güzel. dediğim gibi muhtemelen en geç yarın ipadler için mükemmel bir site olacak hdseyir.com

üstad ya..bu dünyada hakkını ödeyemeyizde....öbür dünyada da muhtemelen ipad olmayacak...
    bu arada cinemakina noldu ya..şunları bir dürtsen.. gerçi hdseyir de aını sayılır..2.si birden giderse kötü..

• arkadaşlar bu arada...bir tanede html destekli dizi sitemizde olsun..
    online dizi müptelaları için..yabancı dizi izle ..yaklaşık 10 gündür html 5 dewsteği aldı..sorunsuz olarak dizileri ipad..iphone ve ipad dan izleyebilirsiniz..
    eşim günde 10 tane kadar dizi tüketiyor..şüperonline nın 100 gb lik akk si..20 günde bitiyor.aman dizi işi bir hastalık ....
  • çok güzel yav gün geçtikçe artıyor böyle siteler.
  • quote:

admini az önce eklemiş harika oldu.

hadi ya...bu mesajını görmemeştim..akşam bakayım..saol
  • arkadaşlar..tabii bilmeyenler ve konuya yeni vakıf olanlar için..
    rlxhkn arkadasımızın imzasındaki linkte...bir çok dizi ve film sitesini ios ta açmak için kendisinin hazırladığı kodlar mevcut..direct html 5 desteği olmayan flash online ve dzi sitelerini bu kodlar ile nakavt ediyoruz..
    ayrıntılı bilgi.
    http://forum.donanimhaber.com/m_60025458/tm.htm
  • rica ederim. bu arada cinemakina.com un admini benden bi php kodu istemişi farklı bişey için yapıp gönderdim ona bile geri dönmemiş. yani problem büyük sanırım. ama hdseyir de çok iyidir akşam yeni halini görünce bayılcaksın
  • ganeja bilmeyenler her zaman olacak bu yüzden diğer tarafta da belirttiğim gibi hdseyir için de bir başllık aç bence. burda site çalışmıyor mesajlarını görünce geriliyosun orda sakinleşirsin biraz;);)
  • quote:

ganeja bilmeyenler her zaman olacak bu yüzden diğer tarafta da belirttiğim gibi hdseyir için de bir başllık aç bence. burda site çalışmıyor mesajlarını görünce geriliyosun orda sakinleşirsin biraz;);)

valla gerilmiyorum..
    site benim değil bana ne..diycem ama yazık olur giderse..
    fakat hdseyirde mükemmel ve bu siteyide sen keşfetmiştin..ve dahada eski..
    bu arada bir kod yazsan da 2 konuyu birleştirsek...yoruluyoruz..bi oraya bi buraya
  • valla şu an yazacak bişey kalmadı ki. son durumu yazıyım ama

http;//hdfilmsitesi.com çalışıyor
    http;//diziadresi.net http;//dizi-izle.com çalışıyor
    http;//dizimag.com kurallarına uyulursa acplayer ile çalışıyor
    http;//dizihd.com çalışıyor

http;//fullhdfilmizle.com son filmlerde facebook kullanmadğı için çalışmıyor eskileri denemedim
    http;//cinemakina.com dünden beri girilmiyor

sen yine başka bişey demek istedin galiba ama olsun bunları da yazmış olduk
  • HD seyir iyiymiş gerçekten. Şu an ipadden Greywolf seyrediyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deburky

HD seyir iyiymiş gerçekten. Şu an ipadden Greywolf seyrediyorum. Teşekkürler.

rica ederiz....filmde güzel..720p de izliyorsunuz sanırım...?
  • Merhaba, Arkadaşlar. Öncelikle Hakan a çok teşekkür ederim.
    Ben HDSeyir.com un adminiyim ve sizler gibi hergün bu forumlarda gezen bir insanım. telefonumda bile kısayol eklidir, donanimhaber, telefon kategorileri.

Bir süre önce iPad için istekte bulunanlar olmuştu ve ben de müsait bir arada html 5 için bir şeyler yapacaktım ama 2 gün önce Hakan sağolsun mail ile bana ulaştı ve, sizlerin sorununu çözmek için bir kod göndermek istedi. Ben de hemen ekledim ve Sitemin playerı + butonları ile uyumlu da oldu. Çokta begendim. bu sistemi bir aksilik olmadikca kullanacagim.

N9 kullanicisi olarak direk N9 u da ekledim ve testini yaptim. onda da güzel çalıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: deburky

HD seyir iyiymiş gerçekten. Şu an ipadden Greywolf seyrediyorum. Teşekkürler.

rica ederiz....filmde güzel..720p de izliyorsunuz sanırım...?

Evet Dostum. Hemde cam gibi net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKI

Merhaba, Arkadaşlar. Öncelikle Hakan a çok teşekkür ederim.
    Ben HDSeyir.com un adminiyim ve sizler gibi hergün bu forumlarda gezen bir insanım. telefonumda bile kısayol eklidir, donanimhaber, telefon kategorileri.

Bir süre önce iPad için istekte bulunanlar olmuştu ve ben de müsait bir arada html 5 için bir şeyler yapacaktım ama 2 gün önce Hakan sağolsun mail ile bana ulaştı ve, sizlerin sorununu çözmek için bir kod göndermek istedi. Ben de hemen ekledim ve Sitemin playerı + butonları ile uyumlu da oldu. Çokta begendim. bu sistemi bir aksilik olmadikca kullanacagim.

N9 kullanicisi olarak direk N9 u da ekledim ve testini yaptim. onda da güzel çalıştı.

bizde siteye ve reklamalara tıklayarak elimizden geleni yaparız...googlede ve face de +1 yapalım arkadaşlar..siteye girişte üstte solda..sanırım sitenizde üyelik uygulaması yok...?
    basarılarınızın devamı dileği ile..iyi çalışmalar

bu arada the simpsonuda yüklemek mümkün olursa süper olacak..(kağıt peceteye istek yazıp göndermek gibi oldu ama)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 11 Mayıs 2012; 13:44:01 >

• quote:

ben de size teşekkür ederim tüm arkadaşlar adına. beni geri çevirmediniz ve anında eklediniz. ayrıca bakmayın daha önceden de kendi yöntemlerimizle çözerken bile hdseyirin farkını hep belirtmişizdir. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi filmler cam cam;) iyi günler

• if((navigator.userAgent).search("iPhone")>0||(navigator.userAgent).search("N9")>0||(navigator.userAgent).search("iPad")>0)

bence bu satırı arttırmalısınız. örneğin nokiaların yeni modellerinde opera mobile 12 html 5 destekli. useragent stringinde de "Opera" geçiyordur tabi mutlaka ama yanında ne eklemeniz lazım bilmiyorum. malum operanın pc versiyonu da var. yine de opera mobile sizin cihazınızda varsa direkt adres olarak

javascript:alert(navigator.userAgent);

girip ekranda çıkan penceredeki string içinde pc sürümüne benzemeyen bir kelime alarak js ye ekleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 11 Mayıs 2012; 14:02:28 >
  • quote:

if((navigator.userAgent).search("iPhone")>0||(navigator.userAgent).search("N9")>0||(navigator.userAgent).search("iPad")>0)

bence bu satırı arttırmalısınız. örneğin nokiaların yeni modellerinde opera mobile 12 html 5 destekli. useragent stringinde de "Opera" geçiyordur tabi mutlaka ama yanında ne eklemeniz lazım bilmiyorum. malum operanın pc versiyonu da var. yine de opera mobile sizin cihazınızda varsa direkt adres olarak

girip ekranda çıkan penceredeki string içinde pc sürümüne benzemeyen bir kelime alarak js ye ekleyebilirsiniz

aklımızı karıştırma şimdi. (bunları hdseyir admin arkadaşa yazdığını biliyorumda..) burası biraz hazırcıların konusu.ben dahil....kod falan yok burada tıkla ..izle....anında görüntü..
    (bu arada yazmıyor ama turuncum gizli gizl iizliyor..haberin olsun)

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

bizde siteye ve reklamalara tıklayarak elimizden geleni yaparız...googlede ve face de +1 yapalım arkadaşlar..siteye girişte üstte solda..sanırım sitenizde üyelik uygulaması yok...?
    basarılarınızın devamı dileği ile..iyi çalışmalar

bu arada the simpsonuda yüklemek mümkün olursa süper olacak..(kağıt peceteye istek yazıp göndermek gibi oldu ama)

Sagolun.
    Bu filmi bilmiyorum ama şuan cepteyim, gün icin de bakip eklerim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

if((navigator.userAgent).search("iPhone")>0||(navigator.userAgent).search("N9")>0||(navigator.userAgent).search("iPad")>0)

Opera 12 html 5 destekliyor demek. :) bu daha da güzel bir şey. Gün için de buna da bakayım, Hakan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.