Şimdi Ara

html 5 destekli online film ve dizi siteleri..=)))) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.017
Cevap
94
Favori
180.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: abstruseozgur

Su an ipad den açamıyorum

hangi ipad acaba...? sitemi yoksa filmler mi açılmıyor..?

Yeni ipad site acilmiyor
  • hıkayeden bı sıte
  • sitede sorun var, acilmiyor...
  • Site açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

arkadaşlar siteye bu kodları yazan rlxhkn arkadasımız..ona buradanda teşekkürlerimizi yollayalım..
    bu arada sürekli üye olun..mesajı da yakında düzelecekmiş..ilk html 5 sitemiz...hergün film seyretmesek bile tıklayalım...2-3 dk.takılalaım..rating artsın

ben de sana teşekkür ederim hocam;) arkadaşların da dediği gibi sitede sorun var şu an ama düzelir. bu arada diğer başlığa da yazdım hdseyir.com a da bunun için kod gönderdim şu an bir eksiği partların oto geçişi yok. onu düzeltene kadar imzamdaki alternatifleri deneyebilir tüm arkadaşlar.
  • Arkadaşlar bu site neden sürekli çöküyor ? Siteyle kimler uğraşıyor ?
  • siteye dünden beri giriş yapamıyoruz nedenini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguncivan

siteye dünden beri giriş yapamıyoruz nedenini bilen var mı?

Evet..dün sorun yoktu....bu arada Hdseyir de html 5 destekli oldu.....bunun için Hakan arkadasımıza( rlxhkn) teşekkürler..sitenin icerigi cinemakina ile ayni....bluray....720 p filmler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

hıkayeden bı sıte

Kardes başka önereceğin html5 destekli site varsa söylede izleyelim....
  • Hdarsivi deneyin arkadaşlar html5 desteği var 720p
  • hdarsiv dediğiniz sitenin adresi tam olarak nedir
  • Site açilmiyor
  • suanda bi problem var acilmiyor site,ayrica hdarsivi oneren arkadasim bu siteden sadece download yapiliyor,html5 olsa n olck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misanthropic -- 11 Mayıs 2012; 2:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayshot

Hdarsivi deneyin arkadaşlar html5 desteği var 720p
    Ben de göremedim html5 olayını
  • HDSEYİR.com da başladı html5 e, Hakan ustad sağolsun! Herkeze hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Ben de göremedim html5 olayını

ben de özel mesajda o yüzden onu sordum;) arkadaş html5 in ne olduğunu bilmiyor ya da başka birşeyle karıştırdı. ama var diye yazınca bi an tereddüt ettim vardı da biz nasıl duymadık diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musfasa

HDSEYİR.com da başladı html5 e, Hakan ustad sağolsun! Herkeze hayırlı olsun

teşekkürler;) bikaç eksiği var onları da bugün fırsat bulursam halledip göndericem adminine o da ekleyecek. part geçişleri otomatik değildi onu hallettim daha göndermedim tabi. bi de sitenin kendi butonlarını kullanmayı deniycem onlar daha güzel. dediğim gibi muhtemelen en geç yarın ipadler için mükemmel bir site olacak hdseyir.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 11 Mayıs 2012; 9:41:24 >
  • 403 Forbidden

Access to this resource on the server is denied!