Şimdi Ara

HTC Windows Phone 8X Türkiye'de 'Tüm detaylarıyla bu videoda' video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
8.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gelir gelmez almayı düşünüyorum ios android bitmiştir benim için

Güldürme hocam ya. Windows bu kafayla fazla satmaz. Dini imanı para adamların. İos la andoridi bugunlere getiren devoloper desteğidir. Kimse windowsla uğraşmıyor.
  • Windows Phone uygulama/oyun eksiğini giderirse düşünülebilir.

• Şu an symbianla n95 kullanıyorum yakında telefonu değişmeyi düşünüyorum fakat WP8 şu an bana çekici gelmiyor HTC DLX veya Nexus 4 almayı planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 1 Kasım 2012; 9:01:47 >
  • Keşke 8S'in kapasitif butonlarının arka planı 8X'inki gibi siyah olsaydı daha iyi olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Technosoft

quote:

gelir gelmez almayı düşünüyorum ios android bitmiştir benim için
    Güldürme hocam ya. Windows bu kafayla fazla satmaz. Dini imanı para adamların. İos la andoridi bugunlere getiren devoloper desteğidir. Kimse windowsla uğraşmıyor.

Uğraşmıyor diye bu saatten sonra da uğraşmayacak anlamına gelmiyor, sanki android çıkar çıkmaz 500 bin uygulama vardı markette.

• Mesut Çevik sanki biraz önyargılısınız.
    14.57 'deki fotoğrafta bariz bir şekilde 8x'in üstünlüğü var. Nedense beyaz dengesine takmış buldum sizi :)
    WP'yi sevmiyor olabilirsiniz ama incelediğiniz en iyi telefondu bence.

• 8x:1599 tl
    8t:1000 tl altı
    ALıntı:http://shiftdelete.net

• Arayüz güzel, telefon gayet stabil ve hızlı ayrıca lumia920 ye göre önemli derecede hafif, bi artısı da ön kamerası ama ben yine de lumia 920 yi bekleyeceğim.. Purewiew teknolojisi, images stabilize, nokia maps, 4.5 inç ekran ve eldivenle bile kullanılabilen kaliteli ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: redbloodedman

Windows phone 8 ile ios arasında mental anlamda hiçbir fark yok, ikisi de kısıtlayıcı ve kırpıla kırpıla bu hale gelmişler. Androidde bu iki işletim sistemi kadar boş olsa uçar gider zaten. O arka planın siyah olması bile telefona hız katıyor. Zaten apple ve microsoft al birini vur ötekine. İkisi de paragöz, ikisi de kapalı kutu. Windows yazılımları kapalı kaynak koduna sahip değil miydi? mac os değil miydi? Daima linuxandroid, daima özgürlük, daima çeşitlilik !!!

Platform hakkında hiç birşey bilip bilmeden konuşuluyor :)
    Androidde arkaplanı siyah yapabilirsin, arkaplanda çalışan herşeyi durdurabilirsin, istediğin kadar kırpabilirsin. Ne yaparsan yap yavaş, hantal, çökmeye meyilli. Webkitin kendi testinde bile yarı donanımla S3'e nasıl fark atıyor.

• Elinize sağlık.Telefon güzel ama fiyatı da pahalı sayılır.Üstelik WP8 cephesinde güncellemeler nasıl olacak belli değil.Eğer Microsoft değilde üretici firmalara kalırsa sıkıntı olur.Birde HTC'den bahsediyoruz.

Ben Nexus 4 almayı düşünüyorum.

• HTC Windows Phone 8X Türkiye'de 'Tüm detaylarıyla bu videoda' video inceleme

iphone5 karşılaştırmasında s3 ön kamera fotosu
    HTC Windows Phone 8X Türkiye'de 'Tüm detaylarıyla bu videoda' video inceleme

bu konuda s3 ön kamera fotosu

yorumsuz...

• Fandroidler konuyu basmıs yıne sıstem somurucu androıdle wpyı bır tutuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows phone ların bu piyasada söz sahibi olabileceğine ihtimal vermiyorum. daha çok yol almalılar ve biraz daha tribünlere oynamalılar. kendi yağlarında kavruluyorlarmış gibi bir havaları var açıkcası.
  • İlk kullandığım PDA WM idi. Sonra Androide geçtim.
    Windows PCye bile ilk kurulduğunda yağ gibi akar. İlave programları kurupta bi kaç hafta geçince kasmaya başlar. Aynısı Android için de geçerli. İncelemede arayüz akıcı ama WP hakkında konuşmak için kullanıcı tecrübelerini beklenmeli.
    Ayrıca ucuz pda olmazsa WP piyasada tutmaz. Genellikle PDA kullanıcıları genç ve orta yaşlılar. Orta yaşlıları geçiyorum ama gençler baba parasıyla geçiniyor.
    Yine de tüketici için piyasada çeşit ve rekabet olması her zaman avantajlıdır. 2000'li yıllardaki Wintel (Windows+Intel) tekelini daha unutmadık.
  • Htc Windows Phone 8S Tıpkı Sony Xperia Nxt Serisine Benziyo U P S '

• Valla telefonlar gayet güzel ya ben evde pc'de bir win 7 kullanıcısı olarak ki win 7'nin nekadar stabil çalıştığını bilen bilir.neden Win 8'li bir tel almıyım ki? en çokta hoşuma giden olay evde yaptığınız çalışmanızı bir işiniz çıkınca dışarda telden devam ettirebilmeniz.buna değinilmemiş ama tanıtımda vardı.haa bide android sistemli bir tablet,İos'dakullanan biri olarak ben Win 8'e gayet sıcak bakıyorum nokia'da tellerini bir tanıtsında ondan sonra alacağım tele karar veririm...

• quote:

Orijinalden alıntı: btml1302

342 PPİ söz konusu Apple artık retinasıyla övünmemeli bence

+1

Artık bi Retina+ teknolojisi gosterseler fena olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparta1903

apple yıne bir numara windows phone ıkıncı sırada androit ucuncu sırada

bende bir apple fanıyım ama bazen gerçekleri görüp özeleştiri yapmak zorundayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

yorumsuz...

birinde ışık önden gelirken diğerinde arkadan geliyor. yorumsuz demeden önce bunlara dikkat et.

• quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

yorumsuz...

birinde ışık önden gelirken diğerinde arkadan geliyor. yorumsuz demeden önce bunlara dikkat et.

o zaman s3 ün en kötü çektiği açıyı gösterip leş demeden en azından bir kaç farklı açıdan daha göstersinler ki tam olsun karşılaştırma

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.