Şimdi Ara

HTC Windows Phone 8X Türkiye'de 'Tüm detaylarıyla bu videoda' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
8.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin Windows Phone 8 arenasında amiral gemisi olan Windows Phone 8X'in satışa başlamasına günler kala merakla beklenen bu telefonu sizler için inceledik. Bu videomuzda Windows Phone 8X'in kamera performansından, karşılaştırmalı test sonuçlarına kadar merak edilen her şeyi bulabileceksiniz.

• Hocam telefon resmi tam çıkmamış

• Bu mor ile mavi karışımı telefonun rengi hoşuma gitmedi.

Yazılımındaki o kutucukların rengi illa ki telefonun rengi ile aynı mı oluyor? Ayarlardan özelleştirebiliyoruz diye farzediyorum. En azından kutudan çıkarınca telefonun rengi arayüz ile karşılaşacağız sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 31 Ekim 2012; 23:00:14 >
  • Alternatif sistemler herzaman iyidir son kullanıcın hayrınadır...

• nokia yüzünden wpye de gıcık olduk ama 8x pahalıda 8s alabirim denemek lazım

• Windows aşmış artık,stabillik konusunda süper.Benim gibi android ve ios kullanan biri geçse arayüz bakımından sıkıntı olur mu?Zor gibi duruyor biraz,film izlemek android gibi basit mi,yani dosyayı direkt sdye atıp izleyebiliyormuyuz ekstra program ile çevirmesiz felan?Bide son kez bu mu yoksa galaxy s3 mü?

• 342 PPİ söz konusu Apple artık retinasıyla övünmemeli bence

• Kim ne derse desin telefonun tipini hiç beğenmedim agalar ve bana - yi basacağınızı bilmeme rağmen 2 gb ram 1.5 ghz hızında çalışan s4 pro işlemci kullanan ve arkasında google'ın sürekli yazılm desteği verecek olan nexus 4 ü yerine bu telefonu almak bana göre aptallıktan başka hiçbirşey olmaz.Telefonun windows tarafındaki amiral gemisindeki özellikler bana göre yetersiz.Bende iphone 4s var şimdi ben gidip yeni telefon alacak olsam bunu mu alırım hayır.Ama yemin ediyorum nexus 4 aklıma çok yatıyor .Andorid 4.2 /s4 pro işlemci/2100 mah pil/adreno 320/2gb ram şimdi siz yukarıda baktığınız htc telefona 1600 lira vericekseniz sizle ben aynı masada çay içmem diyim yani.

• ıkısıde guzel sade ozellıkle 1000tl altı olursa 8s alınabılır. ayrıca adamlara helal hemen satışa sunacaklar pazarlama satışta böyle olur zaten nokıa daha uyusun
  • windows fanlarının doğması gerek

• alışmadığımızdanmıdır bilmem ama şu ana akrana win 8 nerde görsem kıl kapıyorum

• Win Phone hızlı donanımı yeterli diyorduk.Android sever kardeşlerimiz sistem hakkında atıp tutuyordu zannımca kapak oldu :D

• Arayuzu her ne kadar berbat gorunsede cok stabil ve hizli bir isletim sistemi. Belki dusunebilirim.

• İnceleme için teşekkürler..

Gerçekten hızlı ve oldukça stabil çalışan bir işletim sistemi olmuş. Fakat arayüzü kişisel olarak beğenmedim. Özellikle programların bulunduğu menü oldukça basit ve kullanışsız olmuş. Bana göre android bu konuda daha başarılı.

• Arama tuşuna bastığınızda bing açılıyor arama motoru bing zorunlumu ?
    Windows phone 7,8 güncellemesi lumia 800 ve lumia 900 kullanıcıları bekliyor ne zaman gelir ?
    Türçe uygulamalar Windows market çok önemli google play ,app store ile rekabet edicek duruma ne zaman gelir Türkiyede ?

• gelir gelmez almayı düşünüyorum ios android bitmiştir benim için

• Kasımda gelecek olması mükemmel gelişme. Testleri lütfen uzun uzun yapın, yeni bir platform sonuçta her ayrıntısını merak ediyorum.
    Arayüz bana şimdilik sıkıcı geldi ama bir süre kullanım sonucu verdiği pratiklik nedir o önemli.
    8S'in performansı iyi olursa çok satan modeller arasına girecektir diye düşünüyorum.
    8X'in fiyatı 1599 TL olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 31 Ekim 2012; 23:12:07 >
  • Stabillik ve hız açısından gerçekten windows olayı aşmış ama arayüzde iyileştirmeler yapmaları gerekir yani uygulamalarin bi liste gösterimi yanında tablo vb değişik alternatifleri de sunması gerekir belki de alacağı güncellemelerle bu sorunları aşar.

• apple yıne bir numara windows phone ıkıncı sırada androit ucuncu sırada

• vakti zamanında Mpx200//Toshiba G500 eski Windows Mobile kullanıcısı 2 senedirde Android kullanıcısı olarak ... hatta şuan için tamamiyle Android sempatisi duymama rağmen Windows Phone 8 beni hep heyecanlandırmıştı ...

sistem gayet akıcı ve kullanılabilir kıvama gelmiş durumda ...

ancak tamamiyle platformun oturması zaman alacaktır hatta 1 sene içinde eminim Microsoft ikinci dalga cihazlar için windows phone 8.5 güncellemesi çıkarıp farklı platformlara izin verecek belkide 4 çekirdekli cihazlar göreceğimiz için şuan için kendi açımdan Nexus cihazlar daha cazip ...

4 çekirdek CortexA15 li 2 gb ramli windows phone 8 cihazlarda Xbox oyunlarını oynayabilmek gerçekten 2 sene içerisinde mümkün olabilr ...

HTC nin 8x ve 8s si başarılı olmuş fiyatıda abartmamışlar ama zaman içerisinde 8x çok rahatlıkla 1350 1450 seviyesine gerileyecektir diye düşünüyorum ...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.