Şimdi Ara

HTC Wildfire S Anakonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.712
Cevap
39
Favori
520.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi de defy var birini alıcam ama hangisi şu defy daha gelmiyor mu türkiyeye ?
  • ekran gayet yeterli bence renk olarak.şu an için beni düşündüren tek şey pil.ayrıca lg optimusda al beni al beni deyip duruyor pili deli gidiyo ama direnicem wildfire s için :)
  • bu arada 13 mayısta ingilterede ön satışa sunulacakmış 22 mayısta marketlerde yeralacakmış fiyatıda 375 dolar sanırım umarım türkiye'ye girmesi gecikmez .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painology -- 11 Nisan 2011; 21:00:52 >
  • 375 dolar + ne ? :) türkiyede fiyat uçmasın da tabiki 700 altında olur bence de ama burası türkiye 750-800 liradan girerse ben anca seyrederim o telefonu
  • 375 dolar + ne ? :) türkiyede fiyat uçmasın da tabiki 700 altında olur bence de ama burası türkiye 750-800 liradan girerse ben anca seyrederim o telefonu
  • 375 dolar + ne ? :) türkiyede fiyat uçmasın da tabiki 700 liranın altında olur bence de ama burası türkiye 750-800 liradan girerse ben anca seyrederim o telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerdeveci

375 dolar + ne ? :) türkiyede fiyat uçmasın da tabiki 700 liranın altında olur bence de ama burası türkiye 750-800 liradan girerse ben anca seyrederim o telefonu

O zaman seni wildfire s 'den vazgeçmemi sağlayan samsung galaxy gio konusuna bekleriz...
  • ya cidden çok kararsızım samsung'a bi önyargım var ama bilmiyorum ya bence wildfire daha iyi o kadar para verip 3mp kameralı tel almam da işlemci canımı sıktı.

grafik ve hız açısından fark olurmu acaba işlemci kaynaklı veya başka bi şeyden ?
  • telefon çıkmadan söylemek çok zor. ancak youtube da veya forumlarda vs. gibi inceleme olacakki karşılaştırılabilsin...
  • ben gio yu hiç beğenmedim.plastik kasası oyuncak gibi çok hafif ve kalitesiz duruyor.dahili hafızasıda baya düşük wildfire'a göre.fit ve mini de aynı şekilde öyle.ama lg optimus çok iyi bi alternatif olabilir düşünenler için.
  • bence de öyle ya samsung'a önyargı dediğim şey buydu yarın bozulacakmış gibi duruyo Lg optimus'a da baktım ama htc daha bi sağlam gözüküyo lgde iyi ama o kadar paraya o kamera az bence ve flash desteği yok galiba onda tam bilmiyorum yanlış olabilir. Bence her koşulda htc veya motorola
  • http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145011297&CS_Category=_SAMSUNG221&CS_Catalog=_TELEKOM

Fiyat farkına bakarsak düşünülebilir aslında işlemci de iyi bunu mu alsam ya
  • ben ne olursa olsun bekliyecem ama inş. türkiyeye gelmesi uzun sürmez
  • Wildfire S'in tasarımı bence wildfire'a göre daha kötü. telefonda en çok dikkatimi çekip rahatsızlık veren kulaklık kısmındaki parlak kaplama. hiç sevmedim, çok ucuz duruyor, en azından resimlerde öyle, inceleyince belki fikrim değişir. onun dışında tuş kilidi tuşunun yeri değişmemiş. kullanımı bana göre ergonomik değil. sonuçta iyi bir telefon. uygun fiyatlı olursa tercih edilebilir. yinede 2011'in ortalarını beklememiz gerekecek herhalde.
  • HTC'ye attığım maile cevap geldii!

"Konu ile ilgili, HTC Wildfire S urunu Mayis ayi icerisinde Turkiye'de satisa sunulacaktir"
  • ben de beklemeye karar verdim her açıdan iyi bence tasarımını da beğendim fiyat çok pahalı olursa da gider Lg alırım samsung sevmiyorum

Bi de sizce siyah mı beyaz mı ? telefon geldi de ...
  • bu telefonda Gorilla Glass yok demi ?
  • telefon geldi mi geldiyse hemen almayı planlıyorum ama bende wildfire vardı oyunlarda kasıyodu angry birds te bundada aynı olay olurmu sizce ?
  • quote:

ben de beklemeye karar verdim her açıdan iyi bence tasarımını da beğendim fiyat çok pahalı olursa da gider Lg alırım samsung sevmiyorum

Nereye geldi nerden geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazerboy

quote:

ben de beklemeye karar verdim her açıdan iyi bence tasarımını da beğendim fiyat çok pahalı olursa da gider Lg alırım samsung sevmiyorum

Nereye geldi nerden geldi

wildfire ı wildfire s sanmıştır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.