Şimdi Ara

HTC Wildfire S Anakonu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.713
Cevap
39
Favori
520.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tekrar soruyorum sizce oyunlarda kasmalar olur mu ? örneğin angry birds
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa1849

arkadaşlar tekrar soruyorum sizce oyunlarda kasmalar olur mu ? örneğin angry birds

Bence olur ama belki performansı iyi bi işlemci ve GPU'su olursa sorun olmaz diye düşünüyorum.
  • olucağını sanmıyorum o wildfire de vardı

eğer tekrar kasmalar olucaksa çıkarmalarının bir anlamı yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

olucağını sanmıyorum o wildfire de vardı

eğer tekrar kasmalar olucaksa çıkarmalarının bir anlamı yok bence

Bi kere GPU olmaması düşündürüyor beni oyun konusunda. 3D olmayacak demektir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazerboy

quote:

Orijinalden alıntı: omerdeveci

ben de beklemeye karar verdim her açıdan iyi bence tasarımını da beğendim fiyat çok pahalı olursa da gider Lg alırım samsung sevmiyorum

Bi de sizce siyah mı beyaz mı ? telefon geldi de ...

Nereye geldi nerden geldi

wildfire ı wildfire s sanmıştır

Dostum sanki telefon geldi de siyahı beyazı tartışıyorum diyorum ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazerboy

quote:

Orijinalden alıntı: omerdeveci

ben de beklemeye karar verdim her açıdan iyi bence tasarımını da beğendim fiyat çok pahalı olursa da gider Lg alırım samsung sevmiyorum

Bi de sizce siyah mı beyaz mı ? telefon geldi de ...

Nereye geldi nerden geldi

wildfire ı wildfire s sanmıştır

Dostum sanki telefon geldi de siyahı beyazı tartışıyorum diyorum ...

• gümüş rengi muhteşem duruyor.umarım gelir buraya (:
  • Neden galaxy ace değil de wildfire s ???
  • Galaxy ace almaya karar verdim bence çok daha iyi
  • wildfire s çıkmadan karar vermem zor benim açımdan yoksa ikince el alıcam ACE ye o kadar para vermek ağırıma gider flash desteği olsaydı alırdım ama yok
  • flash desteği o kadar önemli değil bence o işlemci flash uygulamalarda bile daha hızlıdır wildfire'dan skyfire ile ayrıca ekranda bariz fark var şarj konusunda öyle grafiklerde de daha iyi bence samsung galaxy ace
  • Bu Telefonu kullanıyorum gayet güzel hoş ama bazem öyle bi ağırlaşıyor ki deli oluyorum :) ayrıca mesaj silme konusunda
    çok başarısız bir cihaz belki bütün androidlerde böledir.çok yavaş siliyor mesajları benm gibi çok biriktiryorsanız silme konusunda zorluk yaşarsınz...
    kamerası güzel :)
  • sonunda soruma cevap veren biri çıktı sağolasınız ancak wildfire da 3d oyun rahatlıkla oynanabiliyordu wildfire s neden oynaramasın ?
  • Arkadaşlar Gsmarena'da yazdığına göre telefonda Gorilla Glass varmış.Telefonu tercih etmek için bir neden daha İnşallah oyunlarda sorun yapmaz.
  • oyunlarda sorun olursa zaten almamızınnedeni olmaz tekrar wildfire kullanmaya döneriz :D
  • güvenilir bi kaynaktan wildfire S in ilk voadafona geleceğine ve 899tl olacağına dair bir duyum aldım umarım doğru değildir ):
  • güvenilir bi kaynaktan wildfire S in ilk voadafona geleceğine ve 899tl olacağına dair bir duyum aldım umarım doğru değildir ):
  • bu arada taze haber Wildfire S yarın ingilterede satışa sunulacakmış.beklenenden baya erken :)
  • bu arada taze haber Wildfire S yarın ingilterede satışa sunulacakmış.beklenenden baya erken :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.