Şimdi Ara

HTC, üç eSpor takımına sponsor oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biyorgsın Senpai

• türkiyede çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Eskien bizde sporcuyduk ama bizim elimizden tutan olmadi, simdiki nesil cok sansli :D

WoT'ta Twitchte Türkçe yayın yaparsan tutar aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XQS

Eski bir oyun bagimlisi olarak turnuvalara vs katildim espor olarak oyunlarin tanitilmasina devletlerin bunu destektelemesine karsiyim mongol saygisiz nesil yetismesine sebebiyet veriyor. Uzun sure pc kullaniminin zararli oldugunu az cok biliyoruz .

/>
  • Bjerger King :D

HTC çok başarılı bir hamle yapmış.
    Cloud 9 ve TSM gibi kulüpler lol için konuşmak gerekirse çok geniş fanı olan kulüpler. Acaba bu takımlara özgü logolu filan telefon tasarımları yapar mı HTC?

Go TSM Go!!

• quote:

Orijinalden alıntı: XQS

Eski bir oyun bagimlisi olarak turnuvalara vs katildim espor olarak oyunlarin tanitilmasina devletlerin bunu destektelemesine karsiyim mongol saygisiz nesil yetismesine sebebiyet veriyor. Uzun sure pc kullaniminin zararli oldugunu az cok biliyoruz .

Hoca, çok yanlış gelmişsin sen. Nöroloji bölümü 2 blok solda.

• Iyimiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirada ne olucak hadi bakalim htc de geldi

• İsim tamamen yanlış. CS oynayarak spor yapmış olamazsın. Bunu spor sayarsan ben iş yerinde tüm gün spor yapıyorum işlerimi yaparken...

Başka bir isim bulun, eSpor saçmalık.
  • eSpormuş. Saçmalığa bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

İsim tamamen yanlış. CS oynayarak spor yapmış olamazsın. Bunu spor sayarsan ben iş yerinde tüm gün spor yapıyorum işlerimi yaparken...

Başka bir isim bulun, eSpor saçmalık.

Sanki biz bulduk ismi atara bak

• HTC, LoL'ü kendi cihazlarına portladı (evet gerçek) ve kendisinin reklamını yapmak için eSporculara sponsor oldu, kesin bilgi; yayalım

Hatta LoL'e özel klavyeli kılıf yapmışlar, tanıtımları M9'un lansmanında izlersiniz, iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

Hala e-spor gelecğin mesleği diyen arkadaşlarımız var geleceğin mesleği oyunculuk değil yazılımcılık arkadaşlar parayıda kıran oyuncular değil o oyunları yapanlar

sen çok film izlemişsin
  • Espor yaygınlaşıyor obezite cok artmıstı iyice artıcak ben diyetisyenlik yazıyorum tercihe

• shadowtr kullanıcısına yanıt
    Senin görüşüne göre Satranç bir spor değil, Motor ve Araba yarışları bir spor değil mi ? Onlar da yerlerinde oturuyor. Spor, rekabete dayalı fiziksel ve zihinsel olarak yapılabilen bir iştir. Eğer sen Satranç'ın , motorun ve araba yarışlarını da spor olarak kabul etmiyosan eyvallah haklısın. Ama onları kabul edip eSporu kabul etmiyosan o zaman sen de bi sıkıntı var hocam. (Satranç dünya otoriterlerince spor olarak kabul edilmiş bir daldır.)
  • fiziken efor sarfedilmeyen bir şey bana göre spor değildir.
  • Atmosfx kullanıcısına yanıt
    bence adam haklı. mobayı daha cok oynayan yaş grubu hangısı 20 yaş altı değil mi ?
    ülkemizde 20 yaş üstü moba oyuncusunun sayısı atıyorum 100binse 20 yaş altı 300bin kişi.
    doğal olarak mobanın olduğu yerde 15 16 yaşında cocuk gormek çok doğal.
  • burakko9 kullanıcısına yanıt
    o yuzden tek basına spor kelımesını kullanmıyorlardır bu sebeple elektronık spor denılıyordur.
  • Başarılı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.