Şimdi Ara

HTC, üç eSpor takımına sponsor oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

@remington41 satranç dediğin gibi zihinsel bir etkinlik. Ötesinde fiziki bir etkinlik. CS oynamak insanlara zihinsel veya fiziksel anlamda bir şey katıyor mu sence? Bilek ve boyun ağrısından başka... Ben video oyunlarının spor olarak sayılmasını saçma buluyorum. Etkinlik falan dersin tamam da spor demek spor dallarına haksızlık. Üstelik bu şekilde insanları özendiriyorlar matah bir şeymiş gibi. Gerçek manada spora özendirilsin insanlar, bu elektronik dünyaya değil.
  • bari dünya şampiyonlarına sponsor olsun diyecem ama o da samsung
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

bari dünya şampiyonlarına sponsor olsun diyecem ama o da samsung

UEFA ve Şampiyonlar Ligi sponsoru da HTC, unutmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

E spor yüzünden obezite artmasın

Hocam hiç Lcs falan izlediniz mi bilmiyorum ancak lol oynarken izliyordum ve bir tane bile şişman oyuncu yoktu. Kalıplaşmış sözleri bırakalım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E-spor türkiye destek....

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Niye üstüne alındın ki...

@remington41 satranç dediğin gibi zihinsel bir etkinlik. Ötesinde fiziki bir etkinlik. CS oynamak insanlara zihinsel veya fiziksel anlamda bir şey katıyor mu sence? Bilek ve boyun ağrısından başka... Ben video oyunlarının spor olarak sayılmasını saçma buluyorum. Etkinlik falan dersin tamam da spor demek spor dallarına haksızlık. Üstelik bu şekilde insanları özendiriyorlar matah bir şeymiş gibi. Gerçek manada spora özendirilsin insanlar, bu elektronik dünyaya değil.

Beynini yordugun her şey beyni geliştirir bu oyun bile olsun fark etmez.Bu kadar sıg olmayın ayriyetten bu tür oyunlar reflesk ister.Oyunlar gelişiyor gelicek e spor da olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eksileyen Adam -- 27 Ocak 2015; 11:23:01 >

• kim ne derse desin htc <3

• quote:

İsim tamamen yanlış. CS oynayarak spor yapmış olamazsın. Bunu spor sayarsan ben iş yerinde tüm gün spor yapıyorum işlerimi yaparken...

Başka bir isim bulun, eSpor saçmalık.

Dostum , hiç LoL oynadın mı bilmiyorum ama hızlı düşünme , refleks , el çabukluğu , karar verme gibi şeyler yapıyorsun. Oturup rastgele tuşlara basmıyorsun yani.
  • O tarz düşününce aşağı yukarı bütün oyunlarda hızlı düşünme, el çabukluğu ve refleks kullanman şart zaten. Geliştirir mi, evet... Ancak spor kavramının içine sokulması bence yanlış. Herkesin kendi fikri tabi.
  • quote:

Niye üstüne alındın ki...

Dostum pazarlama taktiği bu. Bu ismi çıkıp oyuncular koymadı. Bizde sporcuyuz bize sporcu deyin demedi kimse. Zaten genelde de sporcu denmez onlara. Oyuncu/Gamer denir. O ismi de bu işi pazarlayanlar koydu. Oyun sektörünün büyüklüğünden bahsetmeme gerek yok herhalde. Turnuvalarda aynı şekilde. Dota 2 nin 6 ay önce 10 milyon dolar'lık turnuvası yapıldı. ve bu turnuva için 40 milyon dolarlık bilet satıldı. Bu sektörün bu kadar büyümesinde ki en önemli şeylerden biridir bu "e-spor". Görüldüğü gibi de ne kadar başarılı olduğu ortada. Oyunlarla alakası olmayan insanlar bile espor adını biliyor. Oyun oynayanlar aynı şekilde turnuvaları takip etmeye başlıyor. Dediğim gibi başarılı bir pazarlama taktiğidir "e-spor" adı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 27 Ocak 2015; 15:26:49 >

• Turnuvalardan para kazananlar sonuçta karşılığını alıyor, ama saçma sapan oyunlara gereksiz vakit harcayanlar daha değerli şeyler yapabilir.
  • Diğer isimleri de görmek isteriz

• HTC op
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.