Şimdi Ara

HTC U11 ümit verici işler yapıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Paranızı niye kaybediyorsunuz? Olay alıp kullanmaksa U11 S8'den daha pratik bir cihaz. En azından günlük yaptığın işleri daha çabuk görüyorsun.

Diğer eski tellerle yapılmıo mu, bu cihaz amuda mı kalkıyor. 1 yil sonra 2bin tl nin altında rahat olun. Htc 10 a selam caksın yapabiliyomu :)))))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    eğer bir telefona bu kadar para verdiysem beni pişman etmemeli. haksız mıyım ?
  • HTC, 10 modelinden sonra çıkardığı yeni telefonlarının hiçbirini (10 evo, U Ultra, U Play, X10) Türkiye'ye getirmedi. Muhtemelen fiili olarak Türkiye'den çekildiler, yoksa hiçbir yeni modeli getirmemenin başka bir açıklaması olamaz.
  • HTC ne kadar uğraşsa da ülkemizde'ki teknik servis firması rezalet olduğu için çok şey kaybetti. Neredeyse tüm telefonlara bakan teleservice firması ile iletişim kurmak imkansız gibi birşey. Kargo ile yolluyorsunuz sonra dönerse telefon dönüyor ne yaptılarsa artık anlaşılmayan bir servis evrağı ile.
    Bir keresinde kargo şubesinden ürünümü yollamıştım.
    Adamlar şubeden verdiğim için adresimi sormadı tc ile kayıtlı adreslerimdem birini kullanmışlar bende verdiği kağıtda adresimi kontrol etmedim.
    Sonra bir baktım defalarda yeni adresime kargo gönderim alım yapsamda eski bir adresim girilmiş. Bu teleservice firmasına iletişim kurulamadığı için mail atmıştım sanırım.
    Birkaç gün sonra kargo adresi değiştirilemez demişlerdi. Gittim eski işyeri adresimden gelen telefonumu aldım. Böyle böyle rezillikler yaşanıyor sonra işte. Sadece telefon yapmakla bitmiyor bu işler. HTC ya kendi servisini kurucak burda LG vs. gibi yada Apple gibi birebir değişim yapıcak bir kronik sorun olursa. Kronik sorunu reddetmek yerine.
    Zaten Apple'dan pahalı da satıyor ürünlerini. Zor olmasa.

• Ümit vermeye ne gerek var ver asus gibi 5100 mha 3 gün giden pili ver çift kamerayı çift hattı SAT !!!

• insanlar kaliteden anlamaya başladı sonunda...

• 1 yıldır HTC 10 kullanıyorum ve inanılmaz derecede memnunum. Yeni bir cihaz alma ihtiyacı duymuyorum, önümüzdeki birkaç sene de duyacağımı sanmıyorum.

HTC 10'a haksızlık yapılıyor, bence 2016'nın en iyi akıllı telefonuydu. Popüler kültür insanları gidip gözü kapalı Apple-Samsung alıyorlar, HTC gibi markalar tercih etmiyorlar. Bu genel satış rakamlarında HTC'yi çok geriye itiyor. Bunda HTC'nin reklam yönünden etsikliğinin de etkisi var tabii ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • full ekranların kullanımı zor geliyor bana bu cihazın alttan ve üstten siyah şeritleri 2şer milim daraltsalardı yılın telefonu olurdu. bu haliyle bukadar satış yapıyor ki bizim gibi birçok ülkede satışa çıkmadı dediğim haliyle çokdaha iyi rakamlara ulaşırlardı

• kamerası bu sene gerçek manada olmuş. yabancı editörlerden tam not alıyor

• Telefon almadan önce 3 şeye bakarım. Ses, kamera, yazılım.
    Eee bu cihazda 3 u de en üst seviyede!!!

Almamak için bir sebebi yok şuan aynı kulvarda ki marka cihazlardan 50 100 dolar daha ucuz.

Yok çerçeveleri daha küçük olsaymis vs. Yıllardır iPhone tabak gibi telefonları satiyor tasarıma kimse laf etmiyor HTC de hiç eksik bulunamıyor çerçeveye laf atılıyor sonrasında S8 alırım daha iyi deniyor :)) komik
    S8 den hem kutu içeriği hem cihaz olarak kullanılabilirlik açısından daha uygun bir cihaz ve ondan ucuz.
    Kulaklık ve hoparlör olarak HTC önce. Kamera olarak bi tık önde
    3D sound var. Stabil yazılım ve Samsunga göre daha hızlı yazılım desteği
    Neden gidip Samsung alayım ki???

• 6s çakması

• -Ekran kasa oranı lg g6 yada s8 gibi olsaydı

-özellestirilmiş andro

• çıkalı 3 ay oldu hala ülkemize gelmemiş nasıl güveneceksin bu markaya ?

• Htc U11 suanda en iyi telefon Kamera Ses Ekran stabilite Arayuz Hiz Arka tasarimi Malzeme kalitesi 10 numara

• türkiye de satışı başladımı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

çıkalı 3 ay oldu hala ülkemize gelmemiş nasıl güveneceksin bu markaya ?

Neden gelsin ki?
    Ben şahsen türkiye'de satmam bu cihazı.
    Çin pakistan hindistan amerika ve bir kaç avrupa ülkesi dışında satışa çıkarmazdım.

Gerek yok.
    Hele bizim ülkede müşteriye neden iphone diye sordugumda cevap "hava atmak için masada işe yarıyor" diyen bir kesim olduğunu gördükçe bence satılmasın bu ülkede...

Hepsiburada ya gelsin oradan alırım. Beklemedeyim.

Şuan vatan bilgisayar da satışı olan 3 model var huawei samsung ve apple insanlar hala huawei mi? o da ne diyorlar...
    Huawei mağazada 4 bin küsür internette aynı model 2 buçuk samsung gibi fiyat tutarsızlığı başladı...

• quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

6s çakması

6 ve 6s kimin çakması? bi araştır istersen
  • HTC M7 M8 sahibi biri olarak almayacağım telefondur. HTC 10 1650 Tl alır geçerim . Tebrik ederim güzel özellikler süper ama çok büyük 5.5 inç nedir? O premium hissi veren metal tasarımı bırakıp ergen kız renklerine geçince almama kararı aldım. Önden güzel cihaz ama büyük ve janjanlı oluşu eksi

• htc forever.
  • Htc desteğin verdiği cevapları aynen yazıyorum.

"Sobirjon:11:53 AM
    Bu hafta icinde HTC U11 satisa cikicaktir Turkiyede.

Bana:
    Diğer konu peki orta seviye telefonlarınız olsun htc 10 olsun hiçbir yerde bulunmuyor.

Bana:
    Bu böyle devam edicek mi ?

Sobirjon:11:55 AM
    Samet bey htc cihazlari yeniden satisa cikacaktir yakin zamanlarda.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.