Şimdi Ara

HTC U11 ümit verici işler yapıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • U11 harbiden olmuş ya kamerası s8 i de ip 7 plus ıda katlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

U11 harbiden olmuş ya kamerası s8 i de ip 7 plus ıda katlıyor

S7 ile S8 kameraları arasında fark yok denecek kadar az. HTC 10'un kamerası bile S8 ve iPhone 7'ye kafa tutacak düzeyde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Htc desteğin verdiği cevapları aynen yazıyorum.

"Sobirjon:11:53 AM
    Bu hafta icinde HTC U11 satisa cikicaktir Turkiyede.

Bana:
    Diğer konu peki orta seviye telefonlarınız olsun htc 10 olsun hiçbir yerde bulunmuyor.

Bana:
    Bu böyle devam edicek mi ?

Sobirjon:11:55 AM
    Samet bey htc cihazlari yeniden satisa cikacaktir yakin zamanlarda.

Hepsiburada'da HTC 10, HTC One S9, HTC One M9+, HTC Desire 828, HTC Desire 830, HTC Desire Eye, HTC Desire 820, HTC Desire 530, HTC One M8 mini 2, HTC Desire 816G, HTC Desire 626, HTC Desire 320, HTC Desire 620G, HTC ChaCha gibi cihazlar var. Vatan Bilgisayar, Teknosa gibi yerlere hiç gelmesin zaten, arada uçurum var fiyat olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: picasso16

HTC M7 M8 sahibi biri olarak almayacağım telefondur. HTC 10 1650 Tl alır geçerim . Tebrik ederim güzel özellikler süper ama çok büyük 5.5 inç nedir? O premium hissi veren metal tasarımı bırakıp ergen kız renklerine geçince almama kararı aldım. Önden güzel cihaz ama büyük ve janjanlı oluşu eksi

Full metal kasa ile su-toz dayanıklılığı yapmak imkansız olduğu için, sonunda böyle bir değişiklik yapmak durumda kaldılar. HTC 10'da IP53 dayanıklılığı olduğundan bahsediliyor. Direk suya sokamıyorsunuz tabii ama yine de dayanıklı. Peki bunu nasıl yaptılar? Bir HTC 10 kullanıcısı olarak söylemeliyim ki bu cihazdaki metal ile HTC One M8 ve M9 gibi cihazlardaki metal arasında dağlar kadar fark var. HTC 10'da bu metal tasarımdan yavaş yavaş uzaklaşacaklarının sinyalini verdiler. Ben bu yeni tasarımı gayet olumlu buluyorum. Ön taraftaki ekran-kasa oranını biraz iyileştirseler, 10/10 bir cihaz olur.

5.5" ekranı da olumlu buluyorum. 6" bir cihazdan 5.2" ekran boyutlu HTC 10'a geçtim. Ne bileyim, ekran biraz daha büyük olsa fena olmazdı. Bence günümüzde en küçük ekran 5.5" olmalı. Ekran-kasa oranı makul seviyelerde olunca, cihaz da çok büyük olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardaceyhan

türkiye de satışı başladımı acaba?

Hayır. Eli kulağında, her an satışa çıkabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

kamerası bu sene gerçek manada olmuş. yabancı editörlerden tam not alıyor

HTC 10'da da olmuştu dostum. Her zamanki gibi teknoloji siteleri tarafından görmezden gelindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 11 Temmuz 2017; 13:12:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 312 .

HTC ne kadar uğraşsa da ülkemizde'ki teknik servis firması rezalet olduğu için çok şey kaybetti. Neredeyse tüm telefonlara bakan teleservice firması ile iletişim kurmak imkansız gibi birşey. Kargo ile yolluyorsunuz sonra dönerse telefon dönüyor ne yaptılarsa artık anlaşılmayan bir servis evrağı ile.
    Bir keresinde kargo şubesinden ürünümü yollamıştım.
    Adamlar şubeden verdiğim için adresimi sormadı tc ile kayıtlı adreslerimdem birini kullanmışlar bende verdiği kağıtda adresimi kontrol etmedim.
    Sonra bir baktım defalarda yeni adresime kargo gönderim alım yapsamda eski bir adresim girilmiş. Bu teleservice firmasına iletişim kurulamadığı için mail atmıştım sanırım.
    Birkaç gün sonra kargo adresi değiştirilemez demişlerdi. Gittim eski işyeri adresimden gelen telefonumu aldım. Böyle böyle rezillikler yaşanıyor sonra işte. Sadece telefon yapmakla bitmiyor bu işler. HTC ya kendi servisini kurucak burda LG vs. gibi yada Apple gibi birebir değişim yapıcak bir kronik sorun olursa. Kronik sorunu reddetmek yerine.
    Zaten Apple'dan pahalı da satıyor ürünlerini. Zor olmasa.

Teleservice tam bir rezalet. Çok haklısınız bu konuda. Geçen sene değişim cihazımı temin etmeleri 2 ay sürmüştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şaban Oğlu Şaban

HTC, 10 modelinden sonra çıkardığı yeni telefonlarının hiçbirini (10 evo, U Ultra, U Play, X10) Türkiye'ye getirmedi. Muhtemelen fiili olarak Türkiye'den çekildiler, yoksa hiçbir yeni modeli getirmemenin başka bir açıklaması olamaz.

O ara modeller dünya genelinde de yaygın bir şekilde satılmadı bence. HTC U Ultra bir ara model olarak sayılamayacak cinsten, fakat yine de fiyasko bir cihaz oldu. HTC One M9+ gibi bir hata olurdu getirselerdi. Bence doğru karar verdi HTC Türkiye. Satılamayacağı gün gibi ortadaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

HTC mobil bölüm ve kulaklık vb dışında bir şey üretiyor mu acaba? Merak ettim. Mesela Sony, Samsung, LG hep farklı kulvarlarda da varlar pazarda. HTC'nin tek bel kemiği telefonlar mı? (haberde geçen sanal gerçeklik gözlüğünü saymıyorum)

VR alanında dünyanın en iyisi zaten dostum. Bu bile başlı başına geçindiriyor HTC'yi. 360° kameralar, ev sinema sistemleri gibi ürünleri var. Tabii bunlar ağırlıklı olarak Asya pazarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir.eko

Türkiye'de satılmayacak sanırım,bu ne arkadaş.

Böyle bir şey söz konusu değil. HTC Türkiye uzun süredir reklamını yapıyor web sitesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

S7 ile S8 kameraları arasında fark yok denecek kadar az. HTC 10'un kamerası bile S8 ve iPhone 7'ye kafa tutacak düzeyde.

Hocam su samsung un shoplu kameraları çok ilgimi çekiyor. Ha gerçek renkler deil ama hoşuma gidiyor yani . Htc 10 un kamerası youtube de izlediğim videolara göre soluk geliyor renkleri.

• quote:

quote:

Böyle bir şey söz konusu değil. HTC Türkiye uzun süredir reklamını yapıyor web sitesinde.

Htc turkiyeye telefonlarini getirmiyor artik

• quote:

quote:

quote:

Hocam su samsung un shoplu kameraları çok ilgimi çekiyor. Ha gerçek renkler deil ama hoşuma gidiyor yani . Htc 10 un kamerası youtube de izlediğim videolara göre soluk geliyor renkleri.

Maalesef dünya soluk ve HTC 10 gerçeği gösteriyor. Hayal dünyasıyla işi olmaz HTC'nin.

• tasarımcısının kör olduğunu düşünüyorum. sanırım sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılmış bir telefon. allah aşkına o nasıl bir çirkinliktir. kulaklık girişinin kaldırılmasını anlıyorum, çünkü noise cancelling için telefonun dört mikrofonundan gelen bilginin kulaklığa aktarılması gerekiyor. apple gibi haybeye kaldırmamışlar yani. üstte ve altta öne bakan iki muhteşem hoparlör tasarımını, alttakini aşağıya bakacak şekilde çevirerek, 10'da zaten rezil ettiler. hala bu aptal konfigürasyonda ısrar etmelerini gerçekten anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

quote:

Sizin için HTC Türkiye ile konuştum. Bir hafta içinde HTC U11 Türkiye'de satışta olacakmış. İlk etapta Vodafone ve Türk Telekom'da satılacakmış. 4 GB ve 6 GB'lik versiyonların ikisinin de satışa sunulması bekleniyormuş. Nedense ben pek ihtimal vermiyorum. Zira 6 GB'lik versiyon bayağı pahalı olacaktır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Maalesef dünya soluk ve HTC 10 gerçeği gösteriyor. Hayal dünyasıyla işi olmaz HTC'nin.

Helal be kardeşim ne lafı öyle :D Duy bu gencin sesini heyçtisiii

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sizin için HTC Türkiye ile konuştum. Bir hafta içinde HTC U11 Türkiye'de satışta olacakmış. İlk etapta Vodafone ve Türk Telekom'da satılacakmış. 4 GB ve 6 GB'lik versiyonların ikisinin de satışa sunulması bekleniyormuş. Nedense ben pek ihtimal vermiyorum. Zira 6 GB'lik versiyon bayağı pahalı olacaktır.

Uplay u ultra icinde oyle diyorlardi. Onlarida sorsaydin.

Pahali kelimeaine alistik. Hangisi ucuz ki. Dolar euro almis basini

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Uplay u ultra icinde oyle diyorlardi. Onlarida sorsaydin.

Pahali kelimeaine alistik. Hangisi ucuz ki. Dolar euro almis basini

HTC Türkiye sitesinde yer veriyordu HTC U Ultra ve HTC U Play'e ama Türkiye'ye gelmeyeceği çok açıktı. Başarısız bir cihazı HTC için hiç de iyi sonuçlar almadığı Türkiye pazarına getirmek saçma olurdu zaten. HTC U11 ise flagship modeli olduğu için yüzde 100 gelecektir.

• Satıcısı hepsiburada olan çok az cihaz var hatta yok. Hepsi başka satıcılar demek istediğim buydu o yüzden saçma fiyatlı olanlar da var. En basitinden Htc 10 bile yok Tr garantili, ithalatçı garantili var satıcısı başka. Elinde olan telefonları satıyorlar sanmıyorum ki yeni ithal edilmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 11 Temmuz 2017; 18:7:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Satıcısı hepsiburada olan çok az cihaz var hatta yok. Hepsi başka satıcılar demek istediğim buydu o yüzden saçma fiyatlı olanlar da var. En basitinden Htc 10 bile yok Tr garantili, ithalatçı garantili var satıcısı başka. Elinde olan telefonları satıyorlar sanmıyorum ki yeni ithal edilmiş olsun.

Bilemiyorum. Alan birilerine sormak lazım. Seri numarasından belli olur yeni olup olmadığı. Satıcısına da ulaşabilirsiniz bu konu için.

Satıcısı Hepsiburada haricinde olanları araştırın, kaliteli bir profilleri varsa alın gitsin. Sonuçta ambalajı açılmamış ve HTC Türkiye garanti bir cihaz. Sorun çıkacağını sanmıyorum.

Ben geçen sene bu zamanlar Ankara'nın göbeğindeki Türk Telekom mağazasından aldım da ne oldu? Mağazada kutusundan çıkardım, her köşesine baktım, SIM kartımı takıp cebime attım. Cebimde birkaç tane bozuk para varmış, telefonu o cebe koymuşum. Aynı gece loş ışıkta cihazın üst kısmındaki boya atmalarını gördüm. Bozuk paraların temas ettiği 2-3 yerde boya soyulmuştu. Aldıktan 24 saat geçmeden; garanti servisinin yolunu tuttum. Hiç unutmuyorum; 21 Temmuz'da cihazı Teleservice'a elden teslim ettim, 29 Temmuz'da değişim kararı verildi, 28 Eylül'de değişim cihazı bana ulaştı. Alın size "HTC Türkiye" garantili cihaz. Bir dahaki sefere ithalatçı garantili alacağım. Bundan ne kadar kötü olabilir ki ithalatçı garantili olanı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.