Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/htc-u11-guncelleme-alamayanlar-buraya-cozum-iceride--129896627#129896627

Arkadaşlar HTC U11 güncelleme sorununu çözdük. Bu konuda içerik.
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Cihaz performansında ve kamerada herhangi bir değişiklik var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar malumunuz ben de 11 kasımda htc u11 aldım ve telefonum güncelleme almıyordu. Yazılım numarası 1.13.401.1 idi. Bugün (HOBYAR MAH. HAMİDİYE CD. ALTIN HAN KAT:4 NO:112-113 SİRKECİ/FATİH) adresine gittim ve güncelleme konusunu CİHAT BEY ile yaklaşık 1 saat görüştüm ve telefonumu değiştirdim. Şuan ki telefonum açar açmaz güncelleme aldı. Şuan ki yazılım numarası 1.27.400.9.
    Not: Son 1 haftadır alınan telefonlarda bu sorun varmış; bundan öncekilerde bir sorun yokmuş ve bana da sorunsuz telefonla değiştim yaptı. Delta bu sorun üzerine uğraşıyormuş. İade eden arkadaşlar keşke bu adrese gidip telefonu değiştirseydiniz. Çok konuştuk bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetenek abidesi -- 15 Kasım 2017; 18:2:29 >
  • c-myc kullanıcısına yanıt
    Kamerayı detaylı test etmedim. Onun dışında cihaz zaten akiciydi. Şimdi geçişler daha da yumuşak hale gelmis. Görünürde herhangi bir sorun yok. Bir de tam şarjdan sonra bataryayı test etmek lazım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yetenek abidesi Y kullanıcısına yanıt
    İstanbulda yaşamıyoruz ki hocam. :( Yaşasam elden sıfır cihaz alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetenek abidesi

Arkadaşlar malumunuz ben de 11 kasımda htc u11 aldım ve telefonum güncelleme almıyordu. Yazılım numarası 1.13.401.1 idi. Bugün (HOBYAR MAH. HAMİDİYE CD. ALTIN HAN KAT:4 NO:112-113 SİRKECİ/FATİH) adresine gittim ve güncelleme konusunu CİHAT BEY ile yaklaşık 1 saat görüştüm ve telefonumu değiştirdim. Şuan ki telefonum açar açmaz güncelleme aldı. Şuan ki yazılım numarası 1.27.400.9.
    Not: Son 1 haftadır alınan telefonlarda bu sorun varmış; bundan öncekilerde bir sorun yokmuş ve bana da sorunsuz telefonla değiştim yaptı. Delta bu sorun üzerine uğraşıyormuş. İade eden arkadaşlar keşke bu adrese gidip telefonu değiştirseydiniz. Çok konuştuk bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

adama bende cihazımı değiştirelim dedim hepsi aynı dedi o yüzden iade ettim. keşke benimkini de değiştirse idi

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Daha detaylı incelemenizi bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazing silver renginde varmış... Siyah ve mavi renginde yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetenek abidesi -- 15 Kasım 2017; 18:14:41 >
  • quote:

Amazing silver renginde varmış... Siyah ve mavi renginde yokmuş.

o zaman kuponum tekrar yüklenince mavi rengini alayım bari. silverde çok güzeldi...
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Kimden alacaksın?

• Amazing silverda sorunsuz modeli varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: banasat

quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

HTC U11 bu şekilde almanın gereği yok.
    şimdiye kadar almış olanların dışında bu saatten sonra yapılacak en akıllıca iş. htc u11 plusu beklemek ve uygun fiyata düştüğünde kupona denk getirip almaktır.

Hem batarya, hem ekran kasa oranı, hemde en son yazılımı içinde hazır yüklü olarak geleceğinden bence normal u11 almanın bir cazibesi yok.

fiyatı unutuyorsunuz ama aralarında en az 1000 tl fark olacağını belirtenler var bir telefona da 3500 bayılmak biraz mantıksız geliyor 3500 e ithalat garantili olabilirmiş birde dediklerine göre

Hayır fiyatı unutmuyorum, hatta sen az bile söylemişsin 4000 tl hatta 4500 tl rakamında bile türkiyede satışa çıkabilir. htc garantili. ama dikkat edersen htc u11 ilk çıktığında'da aynı fiyatlardan çıktı, 4000 tl'den aldım diyenler oldu. ama 2 ayda pilini çektiler, 3000 ve altına düştü, 4-5 ay gibi kısa bir sürede geldiği nokta 2.600 tl :).

Bu ayın 20 'sinde htc u11 plus satışa çıkacak, bakalım ne olacak. yılbaşında en fazla 3000 gibi bir rakama gelir, 250 tl gibi bir kuponda yapıştırabilirsek 2.750 tl'ye mis gibi htc u11 plus sahibi olur isteyen herkes. bence mevcutta kullanabildiği telefonu olanlar için 2 ay, 4 ay çokta uzun bir süre değil. htc u11 plus avantajları çok. bir kere 1000 mah enerji fazlası var. ekran boyutu farkları enrjide 1000 mah fark yaratmaz sanmıyorum. ayrıca kasa oranı ideal, birde son güncelleme içinde hazır ee daha ne olsun.

Tabi o zamana kadar htc u11'de artık bir 2.250 tl seviyesine düşer herhalde.

ben ithalat garantili fiyatını söylemiştim zaten tr garantili fiyatını değil htc tr den çekileceği konuşuluyor dünyayla aynı anda tr ye gelmez benim tahminim 20 sinde çıktıktan sonra 1 2 ay içersin de gelir hata geçebilir de ürün ilk ithalat fiyatı 3500 tl olur 3 - 4 ay sonrada 3000 tl olabilir ama onun için biraz zaman geçmesi lazım o zamanda snapdragon 845 işlemcili telefonlar tanıtılır benden demesi birde htc u11 2250 e düşer demişsiniz bana sorarsanız htc u11 plus piyasaya girdikten sonra satıcılar elindeki htc u 11 modellerini satıp bir daha almazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 15 Kasım 2017; 18:35:54 >

• eğer ellerinde varsa uygun iletişimden alırım tekrardan. mesaj attım kendisine. yanlız şöyle bir sorun var. n11 'de iade edilince kuponun tekrar yüklenmesi için tüm sepetin iptal edilmesi lazım. bende 250 liralık kuponun geçerli olması için bir kaç sey almıştım ve onları onaylamıştım. kupon yalan oldu yani. artık başka bir indirimi bekleyeceğiz maalesef.
  • Kasım sonu veya Aralıkta hepsiburada da indirim olacak diyorlar.

• Kılıf ve ekran koruyucu olarak ne önerirsiniz?

• quote:

Kasım sonu veya Aralıkta hepsiburada da indirim olacak diyorlar.

24 kasımda birşeyler olacak gibi. bakalım kısmet artık.
  • c-myc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum. Changelog lar birbiri ile aynıydı diye hatırlıyorum ordan kuşkulanmıştım biraz sen söyleyince rahatladım.
  • James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Sorun çözülmüş sizi tebrik ederim. Keske böyle madde madde yazmak gibi yapmasi da kolay olsa kim nasil yapacak ki bu yazdiklarinizi bir cok kisi icin cok zor ben hic anlamiyorum bu yazilim islerinden

• Bu konu ne kadar hareketlenmiş yav:) Güncelleme sorunu yaşayan arkadaşlar inşallah yakında sorununuzu çözüp ağız tadıyla kullanmaya başlarsınız telefonu

• quote:

quote:

quote:

quote:

HTC U11 bu şekilde almanın gereği yok.
    şimdiye kadar almış olanların dışında bu saatten sonra yapılacak en akıllıca iş. htc u11 plusu beklemek ve uygun fiyata düştüğünde kupona denk getirip almaktır.

Hem batarya, hem ekran kasa oranı, hemde en son yazılımı içinde hazır yüklü olarak geleceğinden bence normal u11 almanın bir cazibesi yok.

fiyatı unutuyorsunuz ama aralarında en az 1000 tl fark olacağını belirtenler var bir telefona da 3500 bayılmak biraz mantıksız geliyor 3500 e ithalat garantili olabilirmiş birde dediklerine göre

Hayır fiyatı unutmuyorum, hatta sen az bile söylemişsin 4000 tl hatta 4500 tl rakamında bile türkiyede satışa çıkabilir. htc garantili. ama dikkat edersen htc u11 ilk çıktığında'da aynı fiyatlardan çıktı, 4000 tl'den aldım diyenler oldu. ama 2 ayda pilini çektiler, 3000 ve altına düştü, 4-5 ay gibi kısa bir sürede geldiği nokta 2.600 tl :).

Bu ayın 20 'sinde htc u11 plus satışa çıkacak, bakalım ne olacak. yılbaşında en fazla 3000 gibi bir rakama gelir, 250 tl gibi bir kuponda yapıştırabilirsek 2.750 tl'ye mis gibi htc u11 plus sahibi olur isteyen herkes. bence mevcutta kullanabildiği telefonu olanlar için 2 ay, 4 ay çokta uzun bir süre değil. htc u11 plus avantajları çok. bir kere 1000 mah enerji fazlası var. ekran boyutu farkları enrjide 1000 mah fark yaratmaz sanmıyorum. ayrıca kasa oranı ideal, birde son güncelleme içinde hazır ee daha ne olsun.

Tabi o zamana kadar htc u11'de artık bir 2.250 tl seviyesine düşer herhalde.

ben ithalat garantili fiyatını söylemiştim zaten tr garantili fiyatını değil htc tr den çekileceği konuşuluyor dünyayla aynı anda tr ye gelmez benim tahminim 20 sinde çıktıktan sonra 1 2 ay içersin de gelir hata geçebilir de ürün ilk ithalat fiyatı 3500 tl olur 3 - 4 ay sonrada 3000 tl olabilir ama onun için biraz zaman geçmesi lazım o zamanda snapdragon 845 işlemcili telefonlar tanıtılır benden demesi birde htc u11 2250 e düşer demişsiniz bana sorarsanız htc u11 plus piyasaya girdikten sonra satıcılar elindeki htc u 11 modellerini satıp bir daha almazlar

Hocam senelerce htc kullandım, htc nin raf ömrü çok kısa, yani ithalatçı cihazı getirdi, en fazla 6 ay içerisinde satması lazım elindeki stoğu , zaten çok adetli de getirmiyorlar, sonrasında cihazda bulunmuyor, almayı düşünen arkadaşlar çok beklemesin bence.

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.