Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsedilen telefon Samsung Note FE [delta garantili)

Evet arkadaşlar bazı arkadaşların dediği doğru , yazışmada da gördüğünüz gibi bir satıcı gelen kutuları delta servisinin açtığını ve dil paketi yükleyip içine garanti kartı koyduklarını doğrulamış oldu.( Satıcılar hala kutular gümrükten geldiği gibi aynen size geliyor hiç açılmıyor diyor şaka gibi) Güncelleme problemi arkadaşların söylediği gibi tamamen servisin işi, yanlış işlem yapmalarından kaynaklanıyor.

n11.com üyesi(Ürün)
    Kılıf
    Merhabalar normalde ürünün paketinde olması gereken clear view kılıf paketten çıkmadı ve sadece kılıfın olması gereken kutu mevcut. Ayrıca cihaz kutudan kurulum yapılmış şekilde çıktı bu da kafamı kurcalayan diğer bir soru.
    14 Kasım 2017 Salı
    FalconMobile Merhaba bizde araştırdık fakat yurt dışından bu şekilde ithal edilmiş kutu içinden kılıf çıkmamaktadır yurt dışından türkçe dil desteği olmadığından dolayı servis tarafından dil paketi yüklenmekte ve garanti kartı koyulmaktadır.
    14.11.2017

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Htc de işler samsung ta ki gibi değil. Her ülkenin romunu kuramazsınız cihaza. Eğer cihazınız Taiwan cihazı değilse ve bu güncellemeyi kurmak istiyorsanız s off şart...

diğer bölgelere de yakında gelir zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Yükleyince yorum yaparsın artık.

Parmak izi titreşimi artık kapatilabiliyor :)

*****HTC U11 Kulübü*****

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Aralarında en iyisi mate10

Kamera mükemmel

Ses 32 bit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HTC U11 bu şekilde almanın gereği yok.
    şimdiye kadar almış olanların dışında bu saatten sonra yapılacak en akıllıca iş. htc u11 plusu beklemek ve uygun fiyata düştüğünde kupona denk getirip almaktır.

Hem batarya, hem ekran kasa oranı, hemde en son yazılımı içinde hazır yüklü olarak geleceğinden bence normal u11 almanın bir cazibesi yok.
  • quote:

quote:

*****HTC U11 Kulübü*****

Adama bak 8 e geçmiş çatır çatır kullanıyor. Biz telefonu iade edecez de onaylanacakta. yeni telefon bakacazda ölme eşşeğim ölme :)

Bize de güncelleme gelir bekleyin diyor firma :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: banasat

HTC U11 bu şekilde almanın gereği yok.
    şimdiye kadar almış olanların dışında bu saatten sonra yapılacak en akıllıca iş. htc u11 plusu beklemek ve uygun fiyata düştüğünde kupona denk getirip almaktır.

Hem batarya, hem ekran kasa oranı, hemde en son yazılımı içinde hazır yüklü olarak geleceğinden bence normal u11 almanın bir cazibesi yok.

fiyatı unutuyorsunuz ama aralarında en az 1000 tl fark olacağını belirtenler var bir telefona da 3500 bayılmak biraz mantıksız geliyor 3500 e ithalat garantili olabilirmiş birde dediklerine göre
  • Josephanzel J kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılma olmasın hocam. Kimsenin gözüne sokmak için yapmıyorum ; 8 i merak eden arkadaşlar için paylaşıyorum :)

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Bu iyi olmuş, normalde telefonda hiçbir titreşim özelliğini kullanmam bunu mecburen kullanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: kraix

Buyuk ihtimalle bende alacağım.
    Eski HTC 10 kullanıcısıyım sattım HTC U11 almak için şuan yeni çıkan U11+ ın türkiye fiaytını bekliyorum ithalatçı alacağım zaten
    ona göre kararımı vereceğim bakalım...

Distributorlere 5binden asagi gelmez.

Avrupada cunku 900dolar ile 1200dolar arasi cikacak satisa.

Bu rakamları nereden alıyorsunuz, U11+ Taiwan'da 720 $ karşılığı bir fiyat ile çıktı, Avrupa fiyatı 800-900 € arası bir yerde olacaktır. İlk getirenleri saymazsak ithalatçı garantili 3.500-3.700 TL civarı bir fiyat ile satılır.
  • bir arkadas adim adim rehber cikarsa cok iyi olur

• quote:

quote:

*****HTC U11 Kulübü*****

sanırım ilk önce burada adımları tamamlamak gerek

https://www.theandroidsoul.com/htc-u11-root-twrp-recovery-and-bootloader-unlock/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: kraix

Buyuk ihtimalle bende alacağım.
    Eski HTC 10 kullanıcısıyım sattım HTC U11 almak için şuan yeni çıkan U11+ ın türkiye fiaytını bekliyorum ithalatçı alacağım zaten
    ona göre kararımı vereceğim bakalım...

Distributorlere 5binden asagi gelmez.

Avrupada cunku 900dolar ile 1200dolar arasi cikacak satisa.

Bu rakamları nereden alıyorsunuz, U11+ Taiwan'da 720 $ karşılığı bir fiyat ile çıktı, Avrupa fiyatı 800-900 € arası bir yerde olacaktır. İlk getirenleri saymazsak ithalatçı garantili 3.500-3.700 TL civarı bir fiyat ile satılır.

Ayni fiyattan bahsediyoruz. Dandik asya ulkelerinde 700 800dolara satilabilir.

Ama avrupa ulkelerinde 800euro zaten 900dolar yapar.

Telefon tanitilirken verilen fiyatlar onlardi. Yani bir bakima avrupa ulkelerinde 6gb 128versiyonu 1000dolardan asagi bulamazsin.

Tekrar yazayim. Turkiye ye 4500arasi ile 5500arasi fiyat ile gelir. Note 8 s8 falan onlar ocaktan sonra kur farki nedeniyle 500lira zamlanir.

U11plus dandik ithalat urunlerde en az 3500fiyat ile satilir

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/htc-10-rehber-root-recovery-bl-ul-soff-custom-rom--124058087
    bu sayfayı inceleyin hocam. ordeniz nickli arkadaşımız htc 10 için hazırlamıştı sağolsun. yapılması gereken her şey aynı. hiçbir değişiklik yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 15 Kasım 2017; 17:17:25 >
  • quote:

https://forum.donanimhaber.com/htc-10-rehber-root-recovery-bl-ul-soff-custom-rom--124058087
    bu sayfayı inceleyin hocam. ordeniz nickli arkadaşımız htc 10 için hazırlamıştı sağolsun. yapılması gereken her şey aynı. hiçbir değişiklik yok...

siz cid ve mid ne yaptiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

quote:

siz cid ve mid ne yaptiniz

cid no: HTC__621
    mid no: 2PZC30000

• quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Orijinalden alıntı: banasat

HTC U11 bu şekilde almanın gereği yok.

fiyatı unutuyorsunuz ama aralarında en az 1000 tl fark olacağını belirtenler var bir telefona da 3500 bayılmak biraz mantıksız geliyor 3500 e ithalat garantili olabilirmiş birde dediklerine göre

Hayır fiyatı unutmuyorum, hatta sen az bile söylemişsin 4000 tl hatta 4500 tl rakamında bile türkiyede satışa çıkabilir. htc garantili. ama dikkat edersen htc u11 ilk çıktığında'da aynı fiyatlardan çıktı, 4000 tl'den aldım diyenler oldu. ama 2 ayda pilini çektiler, 3000 ve altına düştü, 4-5 ay gibi kısa bir sürede geldiği nokta 2.600 tl :).

Bu ayın 20 'sinde htc u11 plus satışa çıkacak, bakalım ne olacak. yılbaşında en fazla 3000 gibi bir rakama gelir, 250 tl gibi bir kuponda yapıştırabilirsek 2.750 tl'ye mis gibi htc u11 plus sahibi olur isteyen herkes. bence mevcutta kullanabildiği telefonu olanlar için 2 ay, 4 ay çokta uzun bir süre değil. htc u11 plus avantajları çok. bir kere 1000 mah enerji fazlası var. ekran boyutu farkları enrjide 1000 mah fark yaratmaz sanmıyorum. ayrıca kasa oranı ideal, birde son güncelleme içinde hazır ee daha ne olsun.

Tabi o zamana kadar htc u11'de artık bir 2.250 tl seviyesine düşer herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banasat -- 15 Kasım 2017; 17:40:18 >

• TÜM GÜNCELLEME ALAMAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE. SORUNU ÇÖZDÜM. BİRAZDAN KONU AÇACAĞIM. BANA ETTİĞİ YARDIMLAR, SORUNU ÇÖZMEME YARDIMCI OLMASI, VE REHBERLİKLERİNDEN DOLAYI Lawyer25 İSİMLİ ARKADAŞA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ÇOK YAKIN BİR ZAMANDA KONU AÇACAĞIM BEKLEMEDE KALIN CİHAZLARINIZI İADE ETMEYİN.
  • James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam. En başta dediğimiz gibi olayı çözen şey s off...

• James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Sizden dönüş bekliyoruz hocam.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.