Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Full wifi değil arada mobil veriyide kullandım.Okula gidiyorum wifi var yurda gidiyorum wifi var sadece okula giderken ve dönüşte kullanmışımdır max. 1-2saat mobil veri kullandım.Ha oyun içinde hiç oyun oynamam yüklemedim bile oyun oynayan arkadaşlar için daha farklı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo'dan sonra Sense arayüzüne veda ediyoruz galiba. Malum Google HTC'yi satın almış :(

• quote:

Orijinalden alıntı: asaf_asaf

Oreo'dan sonra Sense arayüzüne veda ediyoruz galiba. Malum Google HTC'yi satın almış :(

Arayüz Sense gene, değişiklikler güzel olmuş ben Oreosuz kullanıyorum. Google arge ekibinin yarısını aldı, HTC daha az ama kaliteli telefon üreterek yoluna devam edecek.
  • delta servisten mail geldi. ar-ge ekibi cid ile uğraşıyorlarmış şu an. bir çözüm bulunca dönüş yapacaklarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

hayırdır kardeş sen nerden çıktın birden bire?htc u11 kullanıcısı mısın ?trollemeye mi geldin hayırdır?zaten buralar karışık saçma sapan şeyler yazıpta meşgul etme konuyu

Kendi sorununla ilgilen

Hayatımda gördüğüm en boş beleş adamsın. Asıl sen git enayi gibi sözde distribütör garantili, donanımı daha düşük ve daha pahalı cihaz al. Sen kim oluyorsun da buraya gelip insanları yargılayıp aşağılıyorsun. Herkes işine baksın.

• hero61 H kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam full 3g ile bu değer 3te bir oranına düşer gibi geliyor yani 5_6 saat olur herhalde şimdi p1 den geçince illaki pilde uzecwktir tsk edr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu kargodan aldım.

Telefonunuz güncel diyor. Yeni güncelleme yok diyor

1.13.401.1

Böyle olacağı tahmin ettiğim için jelatinini bile kaldırmadım. Yarın iade edeceğim.

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bir konu açmıştım bunu nasıl çözeceğinizle ilgili. Bir arkadaşla beraber bunun çözümünü bulduk. Bir bakın isterseniz..
    Cihazin model numarasini yazabilir misiniz ?

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Hocam siz p1 mi kullaniyorsunuz p10 mu tam anlayamadim.Iki mesajda da p1 yazmissiniz.Bakiyorum p1 modeline 1670 mAh pili mevcut.Ha sayet yanlis yazdiysaniz p10 ise tabikide p10 daha fazla pil ömrü sunacaktır.Ama p10'u u11 ile kiyaslasigimizda çok fazla arada fark olacağını düşünmüyorum.Çünkü bir arkadaş 4900 mAh lık bir telefondan U11 e geçtiğini hemen hemen aynı değerleri aldığını söylemişti yukarıdaki mesajlarda.Sırf 3g ile de test ettim 6 ila 7 saat arası bir ekran süresi aldım.P10 kullanıyorasanız geçmenizde fayda görmüyorum.Çok istiyorsanız U11+ modelini incelemenizi öneririm 3930mAh lık bir pil mevcut.

• James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım sayfanızı. Ben öyle uğraşmak istemiyorum. Yarın iade edeceğim.

• Uygun iletişimden aldım ancak telefonu bugün de değiştirdim. Çünkü ekran belirgin bir şekilde yamuk duruyordu.(Facebook,donanımhaber gibi bildirim çubuğunun renkli olduğu sayfalarda belli oluyordu)Ancak eos yamukluk olmadığını düşünüyor veya düşünmek İSTİYOR.Tüm cihazlarının böyle olduğunu söylüyor. Delta servise gittim ve 3 çalışanı da ekranın eğik durduğunu kabul etti ve değişim belgesi alıp değişim yaptım. Eos,uygun iletişimden alırken bunu gözönüne almalısınız.
    Yeni cihazımda hafif eğik ama çok farkedilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetenek abidesi -- 16 Kasım 2017; 23:44:12 >
    Peki hocam. Peki yeniden Htc u11 mi alacaksınız düşünceleriniz nedir?

• yetenek abidesi Y kullanıcısına yanıt
    Eğik derken ekran mı eğik yoksa görüntü mü eğik hocam? Fotoğrafı var mı merak ettim

Görüntü. Burada paylaşılan fotoğraflardaki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetenek abidesi -- 16 Kasım 2017; 23:46:9 >
    Bir kaç güne kupon yatar. Bir kez daha şansımı denerim. Olmadı Mi 6 alırım. Arkadaş n11 den aldı. Pazartesi gece 12 de taktı. Bugün akşam çıkarttı.

2 gün 17 saat batarya , 8 saat ekran süresi.

Çok iyi.

• Aslına bakarsan çok telefona ihtiyacım yok. SD 835 istiyordum 5.5 inç düşük sar değeri iyi kamera iyi ses. Bu yüzden htc sipariş ettim. Olmazsa seneye 845 lik çerçevesiz cihazlara da yönelebilirim. Netleştirdiğim birşey yok.

Hocam vallahi ben de şaşırdım artık. Bi telefon alalım dedik namus meselesi haline geldi bu telefon işi. Normalde sorunlu ürün gelme ihtimali binde bir olsa bu cihazda 5 te 3 ne hikmetse..

• Beyler telefonun üretim tarihini nasıl öğrenebilirim ?

LG g4 telefonlarda seriler vardı. Hataları sürekli giderip yeni seri çıkartıyolardı.

HTC de böyle bir durum var mı ?
    U 11 i kullanan arkadaşlar bu yorumumu kızmasın.

Bu telefonlar piyasada çok yok,az kişi kullanıyor. Ona rağmen güncelleme problemi yaşandı. Ekranın eğimi sorun oldu. Siyah nokta olayı oldu.

Düşünün sen 2500 lira civarı ürün alıyon. Üstüne 100-150 lira daha verip tamirci gibi uğraşıp çözmeye çalışıyorsun.

Bir diğeri 3 günde bir iade ediyor değişim yapıyor tekrar iade ediyor değişim yapıyor. Cihaz güzel ama cihazın değerini düşürüyor bu saydıklarım.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.