Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3. siyah HTC U11 hala yolda daha teslim edilmedi .Ama daha önce 2 kere karşılaştığım ekran kasa oran hatası ile telefonu dün teslim edilen bir arkadaşta karşılaşmış ve bende aynı yerden turuncumağaza dan satın aldım , hatta kaç gündür konuşulan güncelleme problemine rağmen aldım ama malesef sonuç yine aynı hüsran .Bu telefonu kullanmak bana nasip olmayacak belli ki, gelen kargoyu hiç açmadan iade etmeyi düşünüyorum .Anlamadığım arkadaş bu şansızlık 3 kere üst üste bende ve sadece bir kaç kişide mi var ? Kimse de yok mu bu sorun ?

Sanırım HTC den vazgeçiyorum , alternatif hangi telefonu önerir siniz ? (iphone samsung hariç)

Oneplus5 (Sar değeri yüksek olduğu için düşündürüyor çok sorun olur mu sizce?)
    Xiaomi Mi6 (Ekran 5,5 inç olsa hemen alacağım)

Beklemeye değer mi?
    Huawei Mate10
    LG V30
  • Josephanzel J kullanıcısına yanıt
    Mümkünatı yok hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Hocam işe önce bootloader kilidini açarak başlıyoruz. Detaylı anlatımını nette araştırın. Sonra twrp recovery kurulacak. Sonra root edilecek. Buraya kadar gelin sonrasını hallederiz. Eğer bu işlere yabancıysaniz iyice araştırıp öyle başlayın.

• egemen0807 kullanıcısına yanıt
    u11 plus veya lg v30 bekleyebilirsin. yada güncelleme sıkıntısı giderilirse u11'in farklı bir rengini deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

*****HTC U11 Kulübü*****

delta servise attığım maile gelen cevap...

arkadaşlar 2 gündür elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum size. onca yazdığım şeyden sonra bu adamları ciddiye alıp almamak size kalmış. söylediğim şey açık ve net: 128gb/6gb versiyonlu cihazların cid no su m27 olamaz. ve bu cihazlar asla güncelleme alamaz!...

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

*****HTC U11 Kulübü*****

arkadaşlar 2 gündür elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum size. onca yazdığım şeyden sonra bu adamları ciddiye alıp almamak size kalmış. söylediğim şey açık ve net: 128gb/6gb versiyonlu cihazların cid no su m27 olamaz. ve bu cihazlar asla güncelleme alamaz!...

yok ciddiye aldığımdan değil attığm mailin cevabını paylaşayım dedim sadec e

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Ne güzel bu cihazı 8.0 oreo ile kullanmak istiyordum olmadı. Bir daha sipariş versem kimden alacağım. Hepsi sorunlu gezegeni uygunu. Offf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam sana ve diğer arkadaşlara inanmasak kutuyu dahi açmadan göndermezdik.

• Htc U 11 i Afyonkarahisar'da kullanan var mı?

Dünya gözüyle görmek istiyorum.

• Buyuk ihtimalle bende alacağım.
    Eski HTC 10 kullanıcısıyım sattım HTC U11 almak için şuan yeni çıkan U11+ ın türkiye fiaytını bekliyorum ithalatçı alacağım zaten
    ona göre kararımı vereceğim bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kraix

Buyuk ihtimalle bende alacağım.
    Eski HTC 10 kullanıcısıyım sattım HTC U11 almak için şuan yeni çıkan U11+ ın türkiye fiaytını bekliyorum ithalatçı alacağım zaten

Distributorlere 5binden asagi gelmez.

Avrupada cunku 900dolar ile 1200dolar arasi cikacak satisa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

distributorden almam zaten bu 6/128 GB modeli bile ithalatçı alacaktım.
    Bunu da aynı şekilde yapacağım
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Satıcıların sattıkları telefonların hepsi aynı bence , hiç fark etmiyor, gezegen gsm , uygun iletişim den aldım iade ettim farklı bir satıcı deneyeyim dedim bu sefer turuncu mağazadan aldım telefon daha gelmedi ama yine iade edeceğim çünkü aynı yerden alan arkadaşa telefon dün geldi hem güncelleme sorunu var hemde ekran kasa oranı sorunlu ve bugün iade edecekti . Kısacası nereden alınırsa alınsın bu güncelleme sorunu var ayrıca siyah renklerde ekran kasa sorunu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Arkadaşlar 3. siyah HTC U11 hala yolda daha teslim edilmedi .Ama daha önce 2 kere karşılaştığım ekran kasa oran hatası ile telefonu dün teslim edilen bir arkadaşta karşılaşmış ve bende aynı yerden turuncumağaza dan satın aldım , hatta kaç gündür konuşulan güncelleme problemine rağmen aldım ama malesef sonuç yine aynı hüsran .Bu telefonu kullanmak bana nasip olmayacak belli ki, gelen kargoyu hiç açmadan iade etmeyi düşünüyorum .Anlamadığım arkadaş bu şansızlık 3 kere üst üste bende ve sadece bir kaç kişide mi var ? Kimse de yok mu bu sorun ?

Sanırım HTC den vazgeçiyorum , alternatif hangi telefonu önerir siniz ? (iphone samsung hariç)

Oneplus5 (Sar değeri yüksek olduğu için düşündürüyor çok sorun olur mu sizce?)
    Xiaomi Mi6 (Ekran 5,5 inç olsa hemen alacağım)

Beklemeye değer mi?
    Huawei Mate10
    LG V30

Beklersen olmezsin mate 10pro yada v30

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

distributorden almam zaten bu 6/128 GB modeli bile ithalatçı alacaktım.
    Bunu da aynı şekilde yapacağım

Bende sana ithalat fiyatindan bahsediyorum. 5bin distrubutorlere geldiyse 3750 3500dan asagi alamazsin.

Aldigin ithalat telefonlarida. En dandik ulkelerden getiriliyor. Asia pazarlarindan hindistan cin bangledes dubai gibi yerlerden getiriliyor.

Alacaksan avrupadan faturali bir sekilde kapali kutu getiren vatandaslardan alacaksin kaydinida kendin yapacaksin. Yoksa ithalat telefonlara guncelleme beklersin

• Ne zaman xda düşer arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu telefonu almak icin n11 kampanyasini bekliyordum son anda vazgectim.2-3 ay daha beklemeye karar verdim. Aklimda 3 model var sirasiyla

Htc u11 plus

Huawei p10 plus

Lg v30

• kraix kullanıcısına yanıt
    Garantilisi 4300 civarı olur.

İthalatçısı 3400 olur.

Bir kaç ay sonra fiyatları 200 er lira düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

*****HTC U11 Kulübü*****

internetten android 8 romu bulup kendimiz kursak olur mu

illa root ve s off mu yapmak lazim

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Htc de işler samsung ta ki gibi değil. Her ülkenin romunu kuramazsınız cihaza. Eğer cihazınız Taiwan cihazı değilse ve bu güncellemeyi kurmak istiyorsanız s off şart...

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.