Şimdi Ara

HTC One X video inceleme Tegra 3 Mercek Altında! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
2
Favori
84.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana NVIDIA demeyin nalet geldi ekran kartlarınlan 2 adet notebook um var 2 side NVIDIA geforce biri bozuldu serviste ekran kartı cortlamış digeride bozuldu bozulacak HDMI deyken zırt pırt sonlardırdı diyor

bu markaya acayip fobim oldu :(

çok iyi iş yapıyormuş gibi şimdide mobile el attılar

en kralınıda yapsalar QUALCOMM diyorum
  • İnceleme yeterli olmuş.Oyun konusunda incelemeniz güzel en azından Angry Birds veya Fruit Ninja ile yapmamanız güzel olmuş.One X'in bence rom tarafında iyileştirme yapılması gerekli.Web ve menü geçişleri bence daha seri olabilir.Cihazı kötülemiyorum gayet güzel ancak S3'ü de görerek birebir kıyas yapmak lazım sonuçta Samsung beklediğimize değecek bir cihaz çıkaracak gibi geliyor bana.Ayrıca Sense arayüzü de ICS ile iyi bütünleşmiş.Kısacası iyi bir optimizasyon ve güncellemeler ile telefon daha iyi performans verebilir.
  • Videonun 5 küsür dk civarında menü geçişlerinin akıcı olduğunu söylemişler, 21 küsür dk civarlarında da takılmalar var denmiş...!
  • Cihaz çok sağlam S2 yi fena ezmiş görünüyo
  • mükemmel bir inceleme olmuş emeğinize sağlık.20dk nasıl geçti anlamadım bile galaxy nexus ve s2 nin bazı testlerde tegra3 ü geçmesi çok şaşırttı beni ama iyi bi yazılım desteği sunarlarsa durumun değişiceğini düşünüyorum.pil/performans ayarını iyi ayarlamak zorunda oldukları için,htc nin işi çok zor.
  • Mesut bey,Gövde karbon fiberden değil polikarbonattan üretilmiş. Çok mühim bir hata değil ama bilginize.
  • Okadar bekledik detaylı dediniz çeke çeke 22dk mı :D
  • HTC yine yapmış en iyisini. Ama sıkıntılarını biran evvel düzeltmesi gerekiyor. Benim cihazda gördüğüm eksik ise HDMI ve MİCROSD yuvalarının bulunmaması. Qualcomm S4 ve Exynos 5 geldiğinde görecez neler olacak.
  • video hızı testi çok güzel olmuş.
    acaba galaxy nexus en fazla kaç mbps destekler bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reojuve -- 17 Nisan 2012; 16:56:43 >
  • htc diamond ve diamond 2 yi çıktıgı gibi almış bir kullanıcı olarak söylüyorum
    ikisi de 1 yıl gecmeden bozuldu
    htc nin gözümde 0 kadar değeri yok
  • o kadar özellik yap ,ama gel gör ki 1 gün kullanama olacak iş değil ne anlamı kaldı
  • Evet inceleme için Mesut Çevik'e teşşekkür ederiz, ONE X'e gelicek olursak Tegra 3 ile birlikte 1.5Ghz frekans, 1Gb bellek bir mobil telefon için çok yeterli özellikler depolama kapasitesinin 32Gb olması hem şaşırtıcı hem güzel.. tasarım anlamında ince sade ve arka kapağın bulunduğu kamera merceği gayet şık.. Ayrıca telefonun içinde bulunan 3D harita gerçekden etkileyici. Ayrıca mesaj yazarken gerçekden hızlı yazmak için geliştirilen sistem çok iyi olmuş..):)
  • yazılımsal sorunlar giderilir, menü tuşu problemli, şarj performansı daha kötü olamazdı. Bunun dışında çok iyi.
  • arkadaşlar ilk sorum:

Htc one x tegra 3 ama tegra 2 ye uyan oyunları çalıştırabilir mi?

2 sorum ise

Htc one x in renk seçenekleri kaç tane

Grey ve white var

Full siyah seçenegi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti545

arkadaşlar ilk sorum:

Htc one x tegra 3 ama tegra 2 ye uyan oyunları çalıştırabilir mi?

2 sorum ise

Htc one x in renk seçenekleri kaç tane

Grey ve white var

Full siyah seçenegi var mı?

Tabiki çalıştırır. Renkler hakkında bir bilgim yok ama tek renk model olacağını sanmıyorum.
  • Telefonda bariz bir şekilde optimizasyon sorunu var umarım ileride çıkacak güncellemelerle giderilir.
  • yarım gün bile kullanılamıyor ,sürüm güncellemesine göre daha çok gidecekmiş bunun bir garantsi yok olsa da 1 günü bile çıkaracağından şüpheliyim,arayüzde ki geçişler açıkçası hızlı gelmedi,sense 3,5 su an için 4 den daha stabil ve daha sofistike bir sürüm,tasarım ise arkada ki kameranın çizilmesi için birebir yapılmış ve video çekiminde açıklandığı gibi çok büyük bir sıkıntı mevcut,bu cihazın tek artısı tegra 3 kullanılmış olması başka da bir cacık olmaz
  • Çok kral bir inceleme olmuş, teşekkürler Donanım Haber. Gerçekten cihaz ile ilgili tüm sorularımı yanıtladı diyebilirim.
    Yalnız bu telefona yaptığınız video ve oyun testini "One S"e de yaparsanız merakımız giderilmiş olur. Pek anladaığım söylenemez ama belki de Tegra 3 platformuyla alakalıdır. Çünkü bir YouTube videosunda "One X"te ufak takılmalar ve atlamalar olduğunu fakat "One S"de böyle birşeye rastlanmadığını duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 17 Nisan 2012; 18:04:53 >
  • Samsung Galaxy S 3 gelince onlada karşılaştırın bu telefonu.
  • şarj şarj şarj
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.