Şimdi Ara

HTC One X video inceleme Tegra 3 Mercek Altında! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
2
Favori
84.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ne konuda geliştirme yaptığını çözemedim ancak psikolojikmidir bilemiyorum web deneyimi daha iyi olmuş şimdi pil ömrünü test ediyorum 36 saat gidiyordu zaten 48 saate çıkabilirse tadından yenmez artık.
  • Güzel Vede Kaliteli Telefon htc Son zamanlarda cok duyuldu buda patlaması oldu
  • güzel inceleme olmuş yarın birgün alıcam ben de...
  • ARKADAŞLAR BENDE BU TELİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA KAFAMDA SORU İŞARETLERİ VAR. KULLANAN ARKADAŞLAR CEVAPLARSA SEVİNİRİM.
    1) PİL PERFORMANSI ÇOK MU KÖTÜ?
    2)ISINMA SORUNU OLUYOR MU?
    3)GÜNCELLEMESİ NASIL OLUYOR? (PC YE BAĞLAYPTA MI YAPIYORUZ, YOKSA İÇERİSNDEKİ AYARALRDAN MI)

KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR..
  • Samsung Galaxy III çıktı, bu telefondan daha iyi.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-HTC-One-X
  • Pc de izlicem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turelmurat

ne konuda geliştirme yaptığını çözemedim ancak psikolojikmidir bilemiyorum web deneyimi daha iyi olmuş şimdi pil ömrünü test ediyorum 36 saat gidiyordu zaten 48 saate çıkabilirse tadından yenmez artık.

Pil ömrü incelemesi nasıl gidiyor?
    48 saate çıkarabildin mi?
    Telefondan memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Samsung Galaxy III çıktı, bu telefondan daha iyi.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-HTC-One-X

Çok hoşuma gitti S3 süper bir cihaz evet, yalnız buna bakarak daha iyi olduğuna karar vermiş olman harika .

Samsung I9300 Galaxy S III seçmek için haklı nedenleriniz!?!

64 GB'a kadar vs Genişletilemez

36.6 x 70.6 x 8.6 mm vs 134.4 x 69.9 x 8.9 mm Neredeyse aynı (hacimsel olarak)

4.8" vs 4.7" Yaklaşık % daha büyük ekran

Super AMOLED vs Super IPS LCD2 OLED ekranlar genelde daha parlak ve canlı renklere sahiptir

8.6 mm vs 8.9 mm Neredeyse aynı

Var (3G ve Wi-Fi) vs Var (Sadece Wi-Fi) Ön taraftaki kamera sayesinde görüntülü sohbet yapabilirsiniz

Evet bu kıyaslamaya bakarak S3 alınır arkadaş baksana nekadarda önde bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

Önde değil her konuda çok önde bir cihaz.Tasarımın göreceli olduğunu varsaysak sadece ekran konusu hariç bütün herşeyde önde yada eşit. Ekran konusundada ONE X siyahı iyi gösteremiyor ,Galaxy s3 de beyazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

quote:

Orijinalden alıntı: turelmurat

ne konuda geliştirme yaptığını çözemedim ancak psikolojikmidir bilemiyorum web deneyimi daha iyi olmuş şimdi pil ömrünü test ediyorum 36 saat gidiyordu zaten 48 saate çıkabilirse tadından yenmez artık.

Pil ömrü incelemesi nasıl gidiyor?
    48 saate çıkarabildin mi?
    Telefondan memnun musunuz?

yok çıkmadı ama memnunum süresinden
  • Tartışılmasiz en iyi telefon

O

• inceleme üzerinden 1 yıl geçmiş bu sarj olayı ve takılma vs gibi sorunlar düzeldi mi? Birde öncelik fotoğraf olan birisi için tavsiye eder misiniz? Bütün yollar one x'e çıktı.

• tesadüfen bu konuyu gördüm ama bayağı eskiymiş konu şuna baksanıza zamanında çıkan neydiii şimdi çıkannn ne :) abi resmen nostalji yaşadım :) https://www.gsmflix.com/tr/karsilastir/akilli-telefon/htc-one-x-vs-htc-u11

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.