Şimdi Ara

HTC ONE S (S4)- Unlock,Root,S-off,Custom Rom Yükleme (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.486
Cevap
21
Favori
159.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni güncelleme almış s3lü arkadaşlar biriniz bana yazılım bilgisini göndere bilir mi? sürüm numarası felan olan kısmı??
  • Beyler telefonu aldığımın 28. günü ve az önce JB uyarısı geldi ve yükledim. İlk izlenim olarak gayet başarılı. Özellikle güç tasarruf modu iyi olmuş. Benim HTC One S, S3 modeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdorado

S3 lere dagitim basladi mi? Bugun guncelleme alan arkadasa sorayim makina s3 islemcili mi?

Benim telefonda S3 ve güncelleme geldi. Ancak bir şey dikkatimi çekti Ram 4.0.3 kullanırken 500 600 arasında kullanıyordu , uygulaaları kapatınca 360 civarına düşüyordu. 4.1.1 güncellemesini kurduktan sonra ram 700- 800 arasında kullanılıyor, uygulamaları kapatınca da 560 civarına düşüyor. bu duruma dikkat eden oldu mu sizde de aynı mı ? bunun dışında değişik uygulamalar gelmiş. Witgetler 26 sayfadan 20 sayfaya düşmüş , Güç Tasarrufu butonu eklenmiş. Şimdilik gözlemlediğim değişiklikler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencaslan85

yeni güncelleme almış s3lü arkadaşlar biriniz bana yazılım bilgisini göndere bilir mi? sürüm numarası felan olan kısmı??

adroid sürümü : 4.1.1
    HTC Sense sürümü: 4+
    Yazılım Numarası : 3.19.401.101
  • Dün gece yükledim.Herşey normal gibi hatta biraz daha hızlanmış gibi geldi cihaz.Kulaklık sesinde bir sorun yok tıpkı eskisi gibi..
  • Arkadaşlar telofonda virüs programı olarak ne kullanıyorsunuz? Öneriniz nedir? Nasıl temin edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: monder17

Arkadaşlar telofonda virüs programı olarak ne kullanıyorsunuz? Öneriniz nedir? Nasıl temin edebilirim?

Dostum ben eset mobile kullanıyorum. Gayet kullanışlı. Uzaktan telefon kilitleme yerini tespit etme ve hafıza silme özellikleri var. esetin sitesinden kredi kartı ile online alabilirsin. 28 tl. Tavsiye ederim.
  • arkadaşlar benim telefon s4 almanya çıkışlı 1 - 1,5 ay önce bende güncellemeyi aldım başlarda gayet güzeldi fakat son 1 2 haftadır pil performansı gayet kötü akşamdan sabaha pil ömrü garip şekilde aşırı düşüyor telefon hep güç tasarrufu modunda mobil internetim yok wi fi da kullanmadığım zaman hep kapalı acaba böyle sorunları olan başka arkadaşlar da var mı merak ettim bir de güncellemeden sonra 3 4 program yüklemiştim acaba onlar mı bunun sebebi (camscanner,media clip,pvstar+)
  • arkadaşlar benim telefon s4 almanya çıkışlı 1 - 1,5 ay önce bende güncellemeyi aldım başlarda gayet güzeldi fakat son 1 2 haftadır pil performansı gayet kötü akşamdan sabaha pil ömrü garip şekilde aşırı düşüyor telefon hep güç tasarrufu modunda mobil internetim yok wi fi da kullanmadığım zaman hep kapalı acaba böyle sorunları olan başka arkadaşlar da var mı merak ettim bir de güncellemeden sonra 3 4 program yüklemiştim acaba onlar mı bunun sebebi (camscanner,media clip,pvstar+)
  • gına geldi şu explorerdan önce ulaşmadı diyor sonra aynı mesajı 2 kere gönderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atkr -- 28 Mart 2013; 12:58:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKKO60

quote:

Arkadaşlar telofonda virüs programı olarak ne kullanıyorsunuz? Öneriniz nedir? Nasıl temin edebilirim?

Dostum ben eset mobile kullanıyorum. Gayet kullanışlı. Uzaktan telefon kilitleme yerini tespit etme ve hafıza silme özellikleri var. esetin sitesinden kredi kartı ile online alabilirsin. 28 tl. Tavsiye ederim.

Teşekkür ederim Bir bakayım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atkr

arkadaşlar benim telefon s4 almanya çıkışlı 1 - 1,5 ay önce bende güncellemeyi aldım başlarda gayet güzeldi fakat son 1 2 haftadır pil performansı gayet kötü akşamdan sabaha pil ömrü garip şekilde aşırı düşüyor telefon hep güç tasarrufu modunda mobil internetim yok wi fi da kullanmadığım zaman hep kapalı acaba böyle sorunları olan başka arkadaşlar da var mı merak ettim bir de güncellemeden sonra 3 4 program yüklemiştim acaba onlar mı bunun sebebi (camscanner,media clip,pvstar+)

öncelikle aynı soruyu üç kere sormana gerek yok. bir kere sorduğunda gene cevap alırsın

battery widget tarzı bir program ile güç tüketimini takip edebilirsin. bence son kurduğun programlardan şüphelenmen doğru olacaktır. şebeke modunu sadece gsm modunda kullanmaya dikkat et. telefonu uzun süre yeniden başlatmadıysan yeniden başlatmayı dene.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdorado

S3 lere dagitim basladi mi? Bugun guncelleme alan arkadasa sorayim makina s3 islemcili mi?

Benim telefonda S3 ve güncelleme geldi. Ancak bir şey dikkatimi çekti Ram 4.0.3 kullanırken 500 600 arasında kullanıyordu , uygulaaları kapatınca 360 civarına düşüyordu. 4.1.1 güncellemesini kurduktan sonra ram 700- 800 arasında kullanılıyor, uygulamaları kapatınca da 560 civarına düşüyor. bu duruma dikkat eden oldu mu sizde de aynı mı ? bunun dışında değişik uygulamalar gelmiş. Witgetler 26 sayfadan 20 sayfaya düşmüş , Güç Tasarrufu butonu eklenmiş. Şimdilik gözlemlediğim değişiklikler bunlar.

Benimde aynı şekilde hocam 600-700 küsür gosteriyor temizleynce 500 küsürlere düşüyor anlamış değilim bende

• arkadaşlar telefonda film izlerken kullandıgınız format ve çözünürlüğünüz kaç? farketmediğini biliyorum ama hafıza bakımından doldurabildiğim kadar film doldurucam. Bi de hangi mediaplayer ı kullanıyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keşiş

arkadaşlar telefonda film izlerken kullandıgınız format ve çözünürlüğünüz kaç? farketmediğini biliyorum ama hafıza bakımından doldurabildiğim kadar film doldurucam. Bi de hangi mediaplayer ı kullanıyosunuz?

mx player kullanıyorum. hd film denemedim 700 mb lık ripli filmleri altyazılarıyla birlikte iziliyorum. hafıza sonunuda bir otg kablosu ile çözdüm filmleri flash belleğe atıyorum sonra izleyeceğim filmi kopyalıyorum sadece telefon hafızasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labirent300a

quote:

arkadaşlar telefonda film izlerken kullandıgınız format ve çözünürlüğünüz kaç? farketmediğini biliyorum ama hafıza bakımından doldurabildiğim kadar film doldurucam. Bi de hangi mediaplayer ı kullanıyosunuz?

mx player kullanıyorum. hd film denemedim 700 mb lık ripli filmleri altyazılarıyla birlikte iziliyorum. hafıza sonunuda bir otg kablosu ile çözdüm filmleri flash belleğe atıyorum sonra izleyeceğim filmi kopyalıyorum sadece telefon hafızasına.

Otg kablosunu bilmiyodum sayende öğrenmiş oldum saol Ayrıca tavsiye için teşekkürler

edit : Play e baktım da mx player codecleri var. Hangi codeci kullanıyosunuz? S3 lü model var bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keşiş -- 28 Mart 2013; 19:45:13 >

• quote:

quote:

Alt yazı derken .srt destekliyor mu ?
  • quote:

quote:

Alt yazı derken .srt destekliyor mu ? yoksa gömülü alt yazı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

quote:

quote:

Alt yazı derken .srt destekliyor mu ? yoksa gömülü alt yazı mı ?

srt destekliyor dosya ismiyle aynı olması lazım altyazının,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labirent300a -- 28 Mart 2013; 21:05:14 >

• quote:

quote:

quote:

Otg kablosunu bilmiyodum sayende öğrenmiş oldum saol Ayrıca tavsiye için teşekkürler

edit : Play e baktım da mx player codecleri var. Hangi codeci kullanıyosunuz? S3 lü model var bende

s4 modelini kullanıyorum codec yüklemedim sadece programı kurdum sizinde ihtiyacınız olmaz büyük ihtimalle s3-s4 yazılım aynıdır codecleri gömülü olarak barındırır, zaten codec lazım olursa programa girdiğinizde yüklemenizi istiyor. bu arada otg desteği bana 4.1.1 sense 4+ ile geldi sizde güncellediyseniz jb e otg çalışacaktır.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.