Şimdi Ara

HTC ONE S (S4)- Unlock,Root,S-off,Custom Rom Yükleme (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.487
Cevap
21
Favori
159.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
Giriş
    wifi problemini stock romda yaşıyor musun. yani donanımsal bir problem mi. geçmiş mesajlara bakamadığım için soruyorum. bu aşamaya nasıl geldin neler yaptın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

wifi problemini stock romda yaşıyor musun. yani donanımsal bir problem mi. geçmiş mesajlara bakamadığım için soruyorum. bu aşamaya nasıl geldin neler yaptın.

şimdi hocam belirttiğim gibi cihazım c2 olandan. sizin yönergelerinizi okudum harfiyen yaptım. ha cok on numara bilmiyorum bu olayları ama wildfire s im varken bayagı ugrasmıstım aşinalıgım var o yuzden cok zorlanmadım. şimdi önceliklte hbootu dusuremedım ve cid i 11111 yapamadım. s3 ile ilgili fazla rom paylasmamıssınız xda dan bulduklarım acılmadı cogu. acılanda 1-2 tane viper rom vardı cok iyi calısıyor ama wifi calısmıyor. wifi problemı yoktu roottan once. şimdi tek istediğim eski romunu yuklemek ufaklık sevınsın dıye yola cıktık somurtup duruyor :) ancak cıhaz eskı oldugundan nette bulunan dosyaların cogunun linki durmuyor yarım yamalak bir hal adlı. suan herseyı sorunsuz fakat wifi calısmıyor işte. hboot surumu 3.0.1

• otuzikielli kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben son 1 yıldır m8 kullanıyorum. bilgisayarımdan tüm htc one s ile ilgili dosyaları sildim. htc one s model olarak biraz eski olduğu için içerik bulmakta zorlanabilirsin. hboot düşürmek için s-off olmak lazım yoksa sıkıntı. cid için fastboot modunda

fastboot oem writecid 11111111

dener misin. telefonun da twrp mi yüklü. eğer internetten s3 model için uygun backup bulabilirsen tabi yedeğin de senin kullandığın recovery ile alınmış olması gerekir istediğin romu kullanabilirsin. bu yöntem cihazı kurtarmak için denenebilir.

normal de hboot yüksek ise düşürüp ruu ile telefonun sorunsuz bir şekilde stock yapılabilmesi gerekiyor. ama htc de bu çoğu zaman kolaylıkla olmuyor. elimden gelen bunlar. sen gene bir dene burdan görüşürüz. cihazın s-off muydu senin.

benim paylaşımım zaten s4 model üzerine olmuştu. kendim de o modeli kullandığım için denemediğim şeyleri paylaşmadım. çünkü burada yapılacak yanlış bir paylaşım bir çok kişinin sorun yaşamasına sebep olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 13 Ağustos 2016; 22:46:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

kardeşim ben son 1 yıldır m8 kullanıyorum. bilgisayarımdan tüm htc one s ile ilgili dosyaları sildim. htc one s model olarak biraz eski olduğu için içerik bulmakta zorlanabilirsin. hboot düşürmek için s-off olmak lazım yoksa sıkıntı. cid için fastboot modunda

fastboot oem writecid 11111111

dener misin. telefonun da twrp mi yüklü. eğer internetten s3 model için uygun backup bulabilirsen tabi yedeğin de senin kullandığın recovery ile alınmış olması gerekir istediğin romu kullanabilirsin. bu yöntem cihazı kurtarmak için denenebilir.

normal de hboot yüksek ise düşürüp ruu ile telefonun sorunsuz bir şekilde stock yapılabilmesi gerekiyor. ama htc de bu çoğu zaman kolaylıkla olmuyor. elimden gelen bunlar. sen gene bir dene burdan görüşürüz. cihazın s-off muydu senin.

benim paylaşımım zaten s4 model üzerine olmuştu. kendim de o modeli kullandığım için denemediğim şeyleri paylaşmadım. çünkü burada yapılacak yanlış bir paylaşım bir çok kişinin sorun yaşamasına sebep olacaktı.

twrp (s3) ve s-on. tavsiyelerini dikkate alacam. deneyecem artık tüm okuduklarımı. bir şekilde cevirecem artık eski haline. g2 de her ay yenı bir rom yukledım yarım saatte de ilk haline getirdim. htc ölüm makinası çıktı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: otuzikielli

hangi romu yüklersem yükleyim wifi çalışmıyor kafayı yemek üzereyim. yokmu yardım edecek birisi

Merhaba,
    Aynı sorundan arkadaşımda muzdaripti. Hatta 1 sene bu şekilde kullandı. Wifi ve Bluetooth çalışmıyordu. Bir ay önce xda da araştırmalarım sonucunda Çin sitelerinden birine ulaştım. S3 ville C2 için güzel bir arşiv rom sitesi oluşturmuşlar. Site adresihttp://shuaji.lexun.cn/romlist/16955/0/0/1/k/

Buradaki romlardan 3-4 tanesini deneyince wifi sorununa çözüm oldu. HTC Sense ve CM romları hatta Miui romuda var. Çine özel olduğundan kimi romlara play store kurması sıkıntılı. Bizim deneyip kullandığımız rom isehttp://shuaji.lexun.cn/rom/17802 bu. Play storedan türkçeleştirme programları ile TR yede çevrilebiliyor. Şu an sıkıntısız kullanıyor arkadaşım. Wifi problemi olan S3 Ville C2 sahiplerinin bilgisine. Arkadaşımın telefonu S-ON bu arada. Linkler çalışıyor. İndirip kuarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zato1 -- 15 Kasım 2016; 12:33:24 >

• Zato1 kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkur ederim. Suan musait degilim ama hafta sonu uygulayacam. Ilgin icin sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.