Şimdi Ara

HTC ONE S (S4)- Unlock,Root,S-off,Custom Rom Yükleme (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.487
Cevap
21
Favori
159.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir sorunum var. Telefonumda ekran kilidini aktif ettim. Tekrar kapatmak istiyorum, ama YOK (devre dışı bırak) seçeneği pasif geliyor. Neden olabilir?

Ekran görüntüsünü de ekledim. Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.

NOT: Yazılım 4.1.1

HTC ONE S (S4)- Unlock,Root,S-off,Custom Rom Yükleme
  • Ön kamera ile yaşadığım sıkıntı ve çözümü yazmak istedim

Ön kameranın çekiminden hiç memnun değildim, zaten çok nadir kullanıyordum. Dün yine deneme yaptım ve çekim bulanık, puslu ve belirli belirsizdi.
    Daha sonra ön kameranın lensinin çukurda kaldığını ve tozlanmış olduğunu gördüm. Pamuklu kulak temizleme çöpü ile iyice temizleyip öyle denediğimde sonuç netleşti.

Hem ön kamerayı fazla kullanmamam, hem kamera lensinin çukur bir şekilde yerleştirilmesi, zamanla cebime koyduğum cep telefonunun ön kamerasının kumaş tozu vs. ile kaplanmasına sebep olmuş. Dikkat etmediğimden de görememiştim, hani olur ya; benim gibi ön kamera niye bulanık vs. çekiyor derseniz temizlemenizi öneririm

• 4.1.1 li one s S3 lere yeni güncelleme geldi arkadaşlar 22.15 mb, şimdi yüklüyorum

• beyler bana da gelmiş lakin güncelliyim mi bilemedim daha telefonu alalı bir ay oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipee

quote:

Orijinalden alıntı: gencaslan85

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realceday

quote:

quote:

Merhabalar elimde S3 işlemcili JB one S var. TrickDroid v6.0 rom yüklü fakat benim sorunum root ile ilgili. TB ile sistem uygulamalarını siliyorum cihazı yeniden başlatınca o uygulamalar geri geliyor bu sorunun çözümü var mı acaba. Bir de acaba bu model için son sürüm orijinal recovery imajı var mı

trickdroid kullandığına göre 4.1.1 yüklü ve kernelde write koruması var 4.1 lerin.. xda da stock kernel write disable var bulletprof başlığının içinde en altta o kerneli kuracaksın biraz uğraştırır işi bilmiyorsan takıldığın yerde haber ver yazarım burdan kolay gelsin..

Çok teşekkür ederim bir türlü çözememiştim o işi. TrickDroid i kendim kurdum sorun olmaz kerneli kurarım. Tekrar teşekkürler.

Düzenleme : O kerneli kuruyorum cihaz sürekli reset atıp duruyor açılmıyor. İlla ki stock imaj mı kullanmam gerekiyor şimdi.

http://www.androidfilehost.com/?fid=9390352402789433374 bunu kuracaksın kardeşim bulletprofu değil.. hboot 2.11 mi 3.01 mi??

Kızacaksın ama buradan da soru soruyorum gençaslan =) Hboot tam olarak ne oluyor. ne işe yarıyor acaba ?

Estağfurullah..

bootloader menude (ses kısma+güç ile açtığın ekran) ilk açılış kısmında yazar hboot:2.11 yada 3.01 diye.. kısaca bilgisayarda bios=hboot sürüm güncelleştikçe hem verimlilik artıyor hem ek özellikler
    Çok teşekkürler hocam ilgine alakana peki bende 2.11 surumu var viperones ve bulletproof kernel kullaniyorum. Hboot surumumu yukseltme gibi bir sansim varmi? Onu kernel ve romlar mi belirliyor ?

Yukseliyorda sen yükseltme ben yukselttim geri donmem gerekti ruu icin hala donemedim :) bi yerde bir capanoğlu varda cozemedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar elimde S3 işlemcili JB one S var. TrickDroid v6.0 rom yüklü fakat benim sorunum root ile ilgili. TB ile sistem uygulamalarını siliyorum cihazı yeniden başlatınca o uygulamalar geri geliyor bu sorunun çözümü var mı acaba. Bir de acaba bu model için son sürüm orijinal recovery imajı var mı

trickdroid kullandığına göre 4.1.1 yüklü ve kernelde write koruması var 4.1 lerin.. xda da stock kernel write disable var bulletprof başlığının içinde en altta o kerneli kuracaksın biraz uğraştırır işi bilmiyorsan takıldığın yerde haber ver yazarım burdan kolay gelsin..

Çok teşekkür ederim bir türlü çözememiştim o işi. TrickDroid i kendim kurdum sorun olmaz kerneli kurarım. Tekrar teşekkürler.

Düzenleme : O kerneli kuruyorum cihaz sürekli reset atıp duruyor açılmıyor. İlla ki stock imaj mı kullanmam gerekiyor şimdi.

http://www.androidfilehost.com/?fid=9390352402789433374 bunu kuracaksın kardeşim bulletprofu değil.. hboot 2.11 mi 3.01 mi??

Kızacaksın ama buradan da soru soruyorum gençaslan =) Hboot tam olarak ne oluyor. ne işe yarıyor acaba ?

Estağfurullah..

bootloader menude (ses kısma+güç ile açtığın ekran) ilk açılış kısmında yazar hboot:2.11 yada 3.01 diye.. kısaca bilgisayarda bios=hboot sürüm güncelleştikçe hem verimlilik artıyor hem ek özellikler
    Çok teşekkürler hocam ilgine alakana peki bende 2.11 surumu var viperones ve bulletproof kernel kullaniyorum. Hboot surumumu yukseltme gibi bir sansim varmi? Onu kernel ve romlar mi belirliyor ?

Yukseliyorda sen yükseltme ben yukselttim geri donmem gerekti ruu icin hala donemedim :) bi yerde bir capanoğlu varda cozemedim :)

hehehe =) =) sen öyle diyorsan karışmayacağım =)
    Viper One S 2.1.0 kullanıyorum 2.2.0 sürümü var yüklediğim zaman telefon çok yavaşlıyor . Acaba dedim H-bootlamı alakalı bir durum bilgin varmı ? aratırdım ama kullanan çok kişi var :/

• quote:

Orijinalden alıntı: smoove13

quote:

Orijinalden alıntı: monder17

Arkadaşlar telefon kapalıyken alarm çalmıyor açınca çalmaya başlıyor. Açıksa sorun yok alarm çalıyor. ancak akşamdan kapattıysam sabah alarm çalmıyor. Bununla ilgili bir ayar var mı acaba. Yoksa bu da bir sorun mu?

Benim bildiğim kadarıyla akıllı telefonların hepsinde aynı durum var. Tel kapalıyken alarm çalmıyor yani. Sonuçta basitçe işletim sistemi üzerinden çalışan bir program gibi düşünün. Sistemi kapatıyorsunuz. Her ne kadar saçma olsa da genel itibarıyla bakıldığında durum bu :)
    Uçak moduna alabilirsiniz telefonu gece yatarken bence. Hem şarj tüketimi neredeyse sıfır oluyor hem de alarmın çalışması lazım.

Cevap için teşekkür ederim. söyledikleriniz mantıklı. Benim aklıma gelmemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

4.1.1 li one s S3 lere yeni güncelleme geldi arkadaşlar 22.15 mb, şimdi yüklüyorum

Bana da güncelleme geldi ancak sizinki gibi 22,15 MB değil 609.11 MB geldi. Eski yazılımla ilgili olabilir mi? bende 4.0.3 vardı. Sizin yazılım neydi acaba?

• Cogu kisiye geldi sanirim. Bendede 4.0.3 var hala. Sanirim tekrar güncellemeleri gondermeye basladilar. Insallah yakin zamanda banada gelir.
  • quote:

quote:

4.1.1 li one s S3 lere yeni güncelleme geldi arkadaşlar 22.15 mb, şimdi yüklüyorum

Bana da güncelleme geldi ancak sizinki gibi 22,15 MB değil 609.11 MB geldi. Eski yazılımla ilgili olabilir mi? bende 4.0.3 vardı. Sizin yazılım neydi acaba?

Sana JB güncellemesi gelmis dostum. Yüklemeyi yapmayi öneririm.

• güncellemeden önce bişi yapmaya gerek var mı format atmak gibi
  • bnmde 609 mb bu arada
  • Birsey yapmaniza gerek yok. Fakat onemli dosyalarinizin yedegini alin. Ne olur ne olmaz silinebilir cogu sey.
  • Arkadaslar telefonumun yan taraflarinda cizgi gibi soyulmalar basladi. Garantiye gonderdigim takdirde degisim yapiyorlar mi acaba. Basina gelen var mi ?
  • teşekkür ederim :)
  • 2 ay önce aldığım telefonuma bugün JB güncellemesi geldi.Henüz yüklemedim.Önceki güncelleyen arkadaşlar bir sürü problemden bahsetmişti.Korkuyorum yüklemeye. sizce bu durumlar düzelmişmidir arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKKO60

2 ay önce aldığım telefonuma bugün JB güncellemesi geldi.Henüz yüklemedim.Önceki güncelleyen arkadaşlar bir sürü problemden bahsetmişti.Korkuyorum yüklemeye. sizce bu durumlar düzelmişmidir arkadaşlar..

Dostum HTC tarafindan güncelleme bir süre durdurulmustu. Mail attigimizda verdikleri cevap hatalar düzeltilip tekrar gonderilicek. Saniyorum ki cogu sorun düzelmistir. Düzelmese daha JB ye gecmek daha mantikli.
  • quote:

quote:

benim yazılım 4.1.1 banada 609 mb bir ay önce gelmişti. sana gelen güncelleme büyük ihtimal 4.1.1 bence yükle pil performansı çok iyi. bana gelen hata düzeltmesi sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bhad-R

quote:

Orijinalden alıntı: OKKO60

2 ay önce aldığım telefonuma bugün JB güncellemesi geldi.Henüz yüklemedim.Önceki güncelleyen arkadaşlar bir sürü problemden bahsetmişti.Korkuyorum yüklemeye. sizce bu durumlar düzelmişmidir arkadaşlar..

Dostum HTC tarafindan güncelleme bir süre durdurulmustu. Mail attigimizda verdikleri cevap hatalar düzeltilip tekrar gonderilicek. Saniyorum ki cogu sorun düzelmistir. Düzelmese daha JB ye gecmek daha mantikli.

Cevap için teşekkürler dostum.Söylediklerin mantıklı haklı olabilirsin.Bu hatalar yüzünden geciktiği malum.Ben Sadece pil tasarrufu için JB ye geçmek istiyorum.Onun haricinde bize ne gibiartılar sunacaklar hiç bir fikrim yok.

• şu an için gördüğüm kadarıyla yeni güncelleme dehşet arkadaşlar herkese tavsiye edilir
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.