Şimdi Ara

HTC ONE S (S4)- Unlock,Root,S-off,Custom Rom Yükleme (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.487
Cevap
21
Favori
159.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: castiel0724

şu an için gördüğüm kadarıyla yeni güncelleme dehşet arkadaşlar herkese tavsiye edilir

Bak şimdi sabırsızlandım :) Akşam ola hayrola. Biraz daha detay verirmisin dostum sana zahmet olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akreb

Merhaba arkadaşlar,

Bir sorunum var. Telefonumda ekran kilidini aktif ettim. Tekrar kapatmak istiyorum, ama YOK (devre dışı bırak) seçeneği pasif geliyor. Neden olabilir?

Ekran görüntüsünü de ekledim. Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.

NOT: Yazılım 4.1.1

HTC ONE S (S4)- Unlock,Root,S-off,Custom Rom Yükleme

Arkadaşlar, kimseden cevap alamadım.

4.1.1'de ekran kilidi (PIN) kullananlar..! Ekran kilidini kaldırabiliyor musunuz? Ben kaldıramıyorum. Disable geliyor. Görüntü ekte..

Şimdiden teşekkürler.

• S3 lere dagitim basladi mi? Bugun guncelleme alan arkadasa sorayim makina s3 islemcili mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdorado

S3 lere dagitim basladi mi? Bugun guncelleme alan arkadasa sorayim makina s3 islemcili mi?

evet başladı dostum. benim cihaz s3 işlemcili CID nosu ise M27...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKKO60

quote:

Orijinalden alıntı: castiel0724

şu an için gördüğüm kadarıyla yeni güncelleme dehşet arkadaşlar herkese tavsiye edilir

Bak şimdi sabırsızlandım :) Akşam ola hayrola. Biraz daha detay verirmisin dostum sana zahmet olacak..

bnm cihazımda s3 işlemcili
    +farkları battery safe modu
    +sonsuz dönen ana ekran sürekli yana kaydırabiliyorsunuz
    +uyarı ekranı değişmiş daha bir sürü şey
  • Güncelleme yapınca kurulu uygulamalar gidiyor mu ve eski olanı silip yeni yazılım mi yüklüyor malum 600 mb yer kaplıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3 telefonum için jelly bean güncellemesi geldi sonunda indirmeye başladım bakalım yanlız çok yavaş iniyor kurduktan sonra izlenimlerimi yazacağım hadi hayırlısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

Güncelleme yapınca kurulu uygulamalar gidiyor mu ve eski olanı silip yeni yazılım mi yüklüyor malum 600 mb yer kaplıyor

Eğer 4.1.1 güncellemesi ise güncelleme kurulduktan sonra bende sordu evet dedim bütün ayarlar fabrika ayarlarına döndü. bir bilgi silinmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

Güncelleme yapınca kurulu uygulamalar gidiyor mu ve eski olanı silip yeni yazılım mi yüklüyor malum 600 mb yer kaplıyor

Eğer 4.1.1 güncellemesi ise güncelleme kurulduktan sonra bende sordu evet dedim bütün ayarlar fabrika ayarlarına döndü. bir bilgi silinmedi

Evet dediğinde uygulamalar nasıl silinmedi fabrika ayarlarına dönmüş bu eski sürüm siliniyor mu yoksa üstüne mi kuruyor 4.1.1
  • üstüne kuruyor ama eskisine tekrar geçemiyorsun güncel kalıyor
  • üstüne kuruyor, kendin yaptığın ayarlar değişiyor. telefonu aldığın zamandaki ayarlara dönüyor. ama yinede rehber yada mesaj gibi yedeklerini al
  • Şimdi bende yükledim 4.1.1 bunda pil göstergesi ve mobil wifi gibi üstte neden yok ?
  • Hayırlı olsun güncellemelerimiz
  • Türkiyede basladi dagitilmaya sanirim. Ben almanyadayim s3 islemcimi hala ziyaret etmis degil :D
  • adamlar iyi güncellemiş yalnız
    ilk izlenimimim budur
  • 4.1.1 gelen özelliklerin hepsini bilen var mı ?

Güncel android türkçe bilgili site bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PiToN- -- 27 Mart 2013; 20:08:52 >
  • evdeyken bakmadım burdaki mesajlara yoksa bende güncellerdim simdi işe geldim artık gece güncelliycez bakalm hayırlısı
  • Sonunda be

• Evet beklenen gün geldi. İlk görünüm gayet iyi.
    Ama sanki Müzik dinlerken hoparlör sesinde azalma olmuş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhad-R

Arkadaslar telefonumun yan taraflarinda cizgi gibi soyulmalar basladi. Garantiye gonderdigim takdirde degisim yapiyorlar mi acaba. Basina gelen var mi ?

İlk cikan siyah s3lerden telefondan ayrilabilirsen gonder belki metal kasa degistirirler cunku fabrikasyon hatasi o 10000 voltta yakılarak siyalatilmis kasa yeni teknoloji demislerdi dumur oldular

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.