Şimdi Ara

Htc one mı galaxy s4 mü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
3
Favori
10.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • suan teknosa nin samsung anlaşmalı yaptığı yeni cihaz için olan indirimi bekliyorum s4 u 1400 e felan verecek ler diye düşünüyorum o şekilde alacağım ama suan aynı fiyatta olan 2 telefonu almak istesem one alırım suan s4 te ekran büyüklüğü ve pil ömrü ve değişir pil gündüz kamera çekimi bunlar beni etkileyen şeyler ilk android telefonum olacak çok uğraşacağımi sanmıyorum anlık net ve film vs seylerime karşılık versin yeter :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaşlar bu zamana kadar hep htc one nın en iyisi olduğunu savundum ama şubat sonundan beri bekliyorum hala telefon yok piyasada kaç haftadır dolaşmadığım mağaza kalmadı izmir ve manisa çevresinde hiçbiryerde yok böyle pazarlamamı olur hayatta alamam artık htc one ı gidip galaxy s4ü kurcaladım bence tasarımı güzel olmuş ekranı full hd gerçekten şahane bir ekrana sahip canlı görünce daha bir beğendim alacaktım ama vazgeçtim android ve ios arasında kaldım şuan kararım iphone 5 ten yana çünkü galaxy s4 artık bir telefon değil küçük tablet gibi birşey olmuş bana telefon lazım tablet değil oyüzden fikrim inş değişmez iphone 5 alıcak gibiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_zynl

arkdaşlar bu zamana kadar hep htc one nın en iyisi olduğunu savundum ama şubat sonundan beri bekliyorum hala telefon yok piyasada kaç haftadır dolaşmadığım mağaza kalmadı izmir ve manisa çevresinde hiçbiryerde yok böyle pazarlamamı olur hayatta alamam artık htc one ı gidip galaxy s4ü kurcaladım bence tasarımı güzel olmuş ekranı full hd gerçekten şahane bir ekrana sahip canlı görünce daha bir beğendim alacaktım ama vazgeçtim android ve ios arasında kaldım şuan kararım iphone 5 ten yana çünkü galaxy s4 artık bir telefon değil küçük tablet gibi birşey olmuş bana telefon lazım tablet değil oyüzden fikrim inş değişmez iphone 5 alıcak gibiyim.

2000TL ye en iyi seçim bencede iphone5 ios olur her ne kadar htc one i beğensemde 2000TL para verdiğin telefon seni hic bir sorunla uğraştırmamalı htc ii güzel bi tel yaptı dedik ellerinde patlayak az kaldı hani ama s4 mü one mı derseniz kesinlikle one.

• quote:

Orijinalden alıntı: atp96

quote:

arkdaşlar bu zamana kadar hep htc one nın en iyisi olduğunu savundum ama şubat sonundan beri bekliyorum hala telefon yok piyasada kaç haftadır dolaşmadığım mağaza kalmadı izmir ve manisa çevresinde hiçbiryerde yok böyle pazarlamamı olur hayatta alamam artık htc one ı gidip galaxy s4ü kurcaladım bence tasarımı güzel olmuş ekranı full hd gerçekten şahane bir ekrana sahip canlı görünce daha bir beğendim alacaktım ama vazgeçtim android ve ios arasında kaldım şuan kararım iphone 5 ten yana çünkü galaxy s4 artık bir telefon değil küçük tablet gibi birşey olmuş bana telefon lazım tablet değil oyüzden fikrim inş değişmez iphone 5 alıcak gibiyim.

2000TL ye en iyi seçim bencede iphone5 ios olur her ne kadar htc one i beğensemde 2000TL para verdiğin telefon seni hic bir sorunla uğraştırmamalı htc ii güzel bi tel yaptı dedik ellerinde patlayak az kaldı hani ama s4 mü one mı derseniz kesinlikle one.

ben işin elmasında da değilim kardeş iphone lara ne virüs giriyor ne bir sorunla karşılaşılıyor nede karışık dümdüz kolay kullanılabilen bir alet ekranında piksel görmek imkansız ekranı ok büyü kdeğil tam telefon ayarında herşeye rahatça ulaşabiliyorsun allaha şükür iphone alabilecek maddi durumum var ve 3 4 gün içinde temin edeceğim android gibi kötü bir işletim sistemini kullanmak istemiyorum artık şuan symbian kullanıyorum lanet olsun böyle işlemciyede htc one almak istememin sebebi androidin dışına çıkmış adamlar başka bir işletim sistemi gibi duruyordu oyüzden çok hoş gelmişti ama onlaradada pazarlama bütçesi tekniği 0.artık sorunsuzca telefon kullanmak istiyorum n97 den iphone 5 e geçmek benim için bir çağ atlamak olacak(galaxy s3 te kullandım 6 7 ay kadar) ama onunda ne tipinde ne ekranından memnun kaldım herşeyi kötydü ve takılıyordu telefon artık tek yol iphone 5 oldu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atp96

quote:

ben işin elmasında da değilim kardeş iphone lara ne virüs giriyor ne bir sorunla karşılaşılıyor nede karışık dümdüz kolay kullanılabilen bir alet ekranında piksel görmek imkansız ekranı ok büyü kdeğil tam telefon ayarında herşeye rahatça ulaşabiliyorsun allaha şükür iphone alabilecek maddi durumum var ve 3 4 gün içinde temin edeceğim android gibi kötü bir işletim sistemini kullanmak istemiyorum artık şuan symbian kullanıyorum lanet olsun böyle işlemciyede htc one almak istememin sebebi androidin dışına çıkmış adamlar başka bir işletim sistemi gibi duruyordu oyüzden çok hoş gelmişti ama onlaradada pazarlama bütçesi tekniği 0.artık sorunsuzca telefon kullanmak istiyorum n97 den iphone 5 e geçmek benim için bir çağ atlamak olacak(galaxy s3 te kullandım 6 7 ay kadar) ama onunda ne tipinde ne ekranından memnun kaldım herşeyi kötydü ve takılıyordu telefon artık tek yol iphone 5 oldu

Aynen zaten oda ios un guzelligi yani verdiğin paranın hakkını iyi veriyor ios iste htc de ii pazarlama taktiği olsa keske.Bi düsünün ya one gibi bi tel yapsa samsung ortalığı düşünmek istemiyorum ama oyle bi telin hakkınıda samsung ii verirdi simdi her turlu yazılımsal destek ve pazarlama ile ii yere gelirdi bu tel htc nin pazarlama ve guncelleme politikası çok sacma gelio bana ama bana kalırsa iphone5s i bekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atp96 -- 20 Mayıs 2013; 16:11:45 >

• Tasarım, özgünlük, ses kalitesi ve gece fotoğraf çekimi için HTC One tercih edebilirsin. Ama S4'ün de kendine has bir çok artısı var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

Tasarım, özgünlük, ses kalitesi ve gece fotoğraf çekimi için HTC One tercih edebilirsin. Ama S4'ün de kendine has bir çok artısı var...

tabi tabi bulursan htc one ı türkiyed etercih edersin kardeş o telefon hazirandan önce mağazalarda yerini alamaz pazarlama bütçesi çok düşük htc ' nin onu geçtim ürettikleri telefon miktarı iphone 5in yarısı samsungun %25 i bile olamaz inanılmaz geride htc bu konuda yaptığı tek reklam şampiyonlar ligi başkada hiçbir yerde adam gibi reklamları yok ve pazarlama dediğim gibi 0 htc almayın zaten serviside tırt.bnde one aalacaktım ama artık hayatta alamam stabil şık benim için yeterli olan iphone 5 i yarın alıyorum :)
  • quote:

quote:

Tasarım, özgünlük, ses kalitesi ve gece fotoğraf çekimi için HTC One tercih edebilirsin. Ama S4'ün de kendine has bir çok artısı var...

tabi tabi bulursan htc one ı türkiyed etercih edersin kardeş o telefon hazirandan önce mağazalarda yerini alamaz pazarlama bütçesi çok düşük htc ' nin onu geçtim ürettikleri telefon miktarı iphone 5in yarısı samsungun %25 i bile olamaz inanılmaz geride htc bu konuda yaptığı tek reklam şampiyonlar ligi başkada hiçbir yerde adam gibi reklamları yok ve pazarlama dediğim gibi 0 htc almayın zaten serviside tırt.bnde one aalacaktım ama artık hayatta alamam stabil şık benim için yeterli olan iphone 5 i yarın alıyorum :)

ben de iphone 5 alacağım... ama markayı çok yere vurdunuz yaa :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Karar verirken hafızayı falan dikkate almayın bence S4 alacaksanız 32 GB alırsınız, root yapıp hafıza kartı kullanırsınız. Tasarım kişiden kişiye göre değişir ama S4 benim hoşuma gidiyor, plastik olmasının pek bir önemi yok elime aldığımda iyi hissetiriyor, S3'e göre bayağı bir gelişme var bence, şimdiye kadar ben de Samsung'un plastik kasasına karşıydım ama S4, Note 2 ve S3'ten daha farklı kullandığımda telefona karşı ön yargılarım yok oldu. Zaten XZ'yi hiç düşünmeyin bence tek rakibi One.
  • quote:

quote:

quote:

ben de iphone 5 alacağım... ama markayı çok yere vurdunuz yaa :D

bugün iphone 5 almaya gittim almadan geri döndüm kurcaladım htc one dışında bütün telefonları ama bu telefonlara 2 bin lira verilmez param var bu telefonlara gücüm rahat rahat yeter daha dogrusu babamın gucu rahat rahat yeter ama değmez kardeşim 2 3 sene sonra anca 2 bin tl edece ktelefonlar çıkar ki onlarda piyasada 3 bin tl falan olur artık ufacıık seye hiç bir özelliğ yokken 2 bin tl ben veremem iosuda batsın androidi de kapitalizmin kurbanı olmucam bu telefonlarda hiç bir özellik yok telefon yapıyorsan 2 bin tl ye satıyorsan nebileyim ele gerek olmaz zeka okur kamera olur 15 16 mp hafıza 16 değil en düşük 32 den satılır gözle telefon kontrol edileblir olmalı bence samsung denemiş ama olmamış bataryası enaz 2 gün gitmeli fala nfalan falan bence piyasadaki telefonların hiçbiri 2bin tl etmez etse etse 1 tl eder elime alınca anladım bunu lanet olsun kapitalizme ben twitter kullanmıyorum facebookta cokta aktıf degılım 1 2 yıldır benım ısımı gormez bu telefonlar bana fazla elması içinde telefon alamıcam almıyorum lan D:

• kesinlikle s4 . bende 2si arasında kaldım şöyle bi 2sinide elime alınca s4ün ayrı bi güzelliği var gerçekten
  • HTC One M7 Suan Dünyanın En Akıllı Telefonu Ödülüne Sahip , Uyandırıyım .

• Samsung galaxy S4
  • One

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim bi arkadaşım htc one kullanıyodu fakat memnun kalmadı sattı S4 aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aquen -- 6 Temmuz 2013; 1:56:29 >
  • Ben çok fazla oyun oynamayacaksan One al derim
  • htc one siyah ayak üstü bi inceledim siyahı hiç güzel gelmedi fotoğraflarda cidden cok daha sık duruyordu. s4ün kamerasi oha dedirtti. klavyesi cok güzel ve rahat yaziliyor. tonca sensör koymuslar. ama youtubeden bir video actim arkasi direkt isindi baya hissettirecek sekilde. ben de ikisi arasinda gidip geliyorum arada kafama ip5 giriyor sarj olayindan dolayi eledim gibi. cok kararsizim cok. sony almak gibi bir salaklik ettim 1.5 ay zor dayandim onu da hic incelemeden youtubeden izleyip orda burda resimlerine bakarak almistim illallah ettirdi. yine ayni durumu yasamak istemiyorum
  • one
  • s4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciroer -- 14 Ağustos 2013; 14:32:39 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.