Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
42
Favori
172.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avtheree

Yok kendi kendine yeniden başlatma problemi olmadı hiç

O zaman yazilimsal birsey sanırım tekrar yazılım atabilirseniz hallolabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Sıfırlamak yerine başka bir çözüm var mıdır diye buraya yazdım. Sanırım yok, mecbur telefona sıfırlama atacağız

• Tamı tamına 4 yıldır Htc One M7 kullanıyorum. Telefon hala taş gibi sadece bir kere servise gönderdim o da ilk aldığım zamandı malum kronik kamerada pembeleşme sorunu için. Artık telefonu değiştirmek istiyorum. Ama diğer telefonların arayüzünü gördükten sonra Htc'den vazgeçemiyorum sanırım. 4 yıllık Htc one m7 kullanıcısı olan ve hala telefonundan memnun olan bana, bu telefonu önerir misiniz arkadaşlar. Telefonda herhangi kronik bir sorun var mı ve ultrapixel ön kamerası nasıl sizce.
  • Arkadaşlar 2. El m9 almayı düşünüyorum ,siz kullanicilar memnunmusunuz acaba ?
    Birde bu telefonun 2. El piyasası ne civarda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Raven -- 12 Şubat 2017; 7:52:26 >
  • xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de HTC E8 modeli mevcut ve bir kaç gündür bu hatanın haricinde dediğiniz gibi kendi kendine yeniden başlatma sorunu ortaya çıktı. Neden olabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

Arkadaşlar 2. El m9 almayı düşünüyorum ,siz kullanicilar memnunmusunuz acaba ?
    Birde bu telefonun 2. El piyasası ne civarda ?

Aynı soruyu bende sormak istiyorum,
    Araştırdığım kadarıyla sahibinden de sıfır ve düşük fiyata satılanlar spot ürün.
    Letgo vs gibi yerlerde satılan yurtdışı ürünleri de soru işareti gibi. Fake olma ihtimali var, örnek silver renk ve siyah anten bandı olan ürünler var..
    Yurtiçi garantisi devam edenleri de neredeyse htc 10 ikinci eli civarı satmaya çalışıyorlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar M9 kullanıyorum fakat hala güncellemeyi alabilmiş değilim sebebi nedir
    yada çözüm hakkında bilgisi olanınız varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Güncellemeleri kontrol ettiğim zaman telefon güncel yazıyor ama Android 6
  • Bende 7 güncelleme uyarısı geldi 1 hafta önce indirdim kurulum esnasında %25 te kalıp hata verdi şimdi yazılım kontrol et diyorum 6.0.1 Android surumum ve güncelleme yok diyor bu seferde en son HTC sense güncellendi o günden beri uyarı yok aynı durumdayız hocam mal bu HTC çağrı merkezi sıfır sıfır

• Aynen ayın 3ün de bildirimi geldi güncellemenin ertesi gün telefonu servise götüreceğim diye (kulaklık sıkıntısından) güncellemeyi yapmadım.
    Telefonu dün aldım bakıyorum güncelleme için yok diyor mail attım Htcye daha dönüş yapılmadı. Canlı destekte konuşucam yarın.
    En kısa sürede halledilir umarım.

-Çözüm bulabilirsem yazarım buraya da
  • Arkadaşlar merhaba guncellemeden sonra kulaklik girişinde görmemeye başladı baskasinda bu sorun var mi? Kulaklik ise sorunsuz, başka telefonda direk algiliyor bunda 4-5 bazen 10 kere ugrasiykrum ?

• GoXVII G kullanıcısına yanıt
    Aynı problemi 2 hafta önce yaşadım ama güncellemeyle alakası yok bence
    Çünkü telefona başka kulaklık takıyorum algılıyo
    Yada Htc kulaklığını başka telefona taktığımda okuyo ama birbirlerini okumuyor
    Ayın 4 ünde servise yolladım 9 da yeni kulaklıkla geldi (KVK)
    *Cihaz garantiliyse yollamanı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m398

Bende 7 güncelleme uyarısı geldi 1 hafta önce indirdim kurulum esnasında %25 te kalıp hata verdi şimdi yazılım kontrol et diyorum 6.0.1 Android surumum ve güncelleme yok diyor bu seferde en son HTC sense güncellendi o günden beri uyarı yok aynı durumdayız hocam mal bu HTC çağrı merkezi sıfır sıfır

HTC Canlı destekle görüştüm zaman içinde tekrardan gelecektir beklemelisiniz yada fabrika ayarlarına döndürerek deneyin dediler ben fabrikaya ayarlına döndürüp denedim bişey değişmedi
    Tek çare beklemek galiba
  • Aynen bekleyeceğiz ama yalan hocam bunlar başından saviyor insanları

• Johrain J kullanıcısına yanıt
    Yerine kullanabileceğimiz telefon yok ama yollayacağim bende olmayacak boyle çünkü

Garantide bilmiyorum ereyondan aldim teleservice olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoXVII -- 13 Şubat 2017; 23:50:15 >
  • Arkadaşlar 2.1A çıkışlı bir cihazla şarj etsek zararı olur mu bizim telefona? Destekliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

Arkadaşlar 2.1A çıkışlı bir cihazla şarj etsek zararı olur mu bizim telefona? Destekliyor mu?

Destekliyor Quick charge 2.0 ise. Bende orjinal şarj aletinden memnun değilim Sonynin Qualcoom 2.0 destekli bi şarj adaptörü var onu almayı düşünüyorum. varmı hızlı şarj adaptörü kullanan memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: medyanet60

quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

Arkadaşlar 2.1A çıkışlı bir cihazla şarj etsek zararı olur mu bizim telefona? Destekliyor mu?

Destekliyor Quick charge 2.0 ise. Bende orjinal şarj aletinden memnun değilim Sonynin Qualcoom 2.0 destekli bi şarj adaptörü var onu almayı düşünüyorum. varmı hızlı şarj adaptörü kullanan memnun musunuz?

Ben arabanın çakmak soketini iptal edip yerine çift USB çıkışı yapmayı düşünüyorum da ondan sordum. Cikislardan biri 1.0A diğeri 2.1A.

• m9 alacam ama aklımda deli sorular
  • arkadaşlar 1100 tl ye alınır mı sıfır telefon... 24 ay distribütör garantili..
  • hocam fazla varsa bende almak istiyıorum cok iyi fiyat haber verrisenız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.