Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
42
Favori
172.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme yapmaz olaydım. Metin-konuşma çıktığında tonlama özelliği kayboldu. Nasıl düzelteceğiz hiç bir fikrim yok. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ayarlar

Dil ve klavye

Metin konuşma çıktısı

Google metin konuşma motoru ayarları

Buraya girince önceden tonlama bölümü vardı, şimdi ise yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 7 guncellemesinden sonra pil sureleriniz nasil ekran resmi paylasabilir misiniz acaba?
  • Arkadaslar 7 guncellemesinden sonra pil sureleriniz nasil ekran resmi paylasabilir misiniz acaba?
  • Arkadaşlar android 7.0dan sonra düzgün root atabileceğimiz bi anlatım bulamadım. daha önce htc root atmadım. Şu sayfayı takıp ederek rootlayabilirsin dediğiniz bi link varsa atarmısınız?
  • Htc M9'un orijinal adaptörü 5V 2.0A'dir. Ben alttaki adaptörün 2.4A'lik girişinden şarj ediyorum. 5V 1A!lik girişinden şarj yaparsam şarj süresi artıyor. Bu telefonların hızlı şarj özelliği olduğunu biliyorsunuzdur.

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)

Android 7.0 Nougat tabanlı custom Viper rom 6.0 kullanıyorum. İki akşam önce full şarj etmiştim. Hala %23 şarjım var. Greenfy ile arka plandaki uygulamaları uyutuyorum. Güç tasarruf modu açık. Uykuda iken sanırım tüketim sıfır.

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)

Aranızda titreşimi çalışmayan var mı? Bende çalışmıyor. Elimde titreşim motoru olsa kendim değiştirecektim ama yok. Sırf bu yüzden sıfır değişim için satın aldığım firmaya göndermeyi düşünüyorum. Yoksa telefon her yönüyle mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 19 Şubat 2017; 13:6:4 >

• Orjinal şarj aleti 1.5amper hocam. Hızlı şarj olayı sadece Qualcoom 2.0 destekli cihazlar ile oluyor. yüksek amper basıyor diye hızlı şarj olmuyor denedim.

Cihaz ararken baktıgım 10 cihazdan 6sında titreşim bozuktu. bu cihazda kronik titreşim motoru arızası var.
  • arkadaşlar benim cihaz sprint model, 7 güncellemesi gelmedi, sebebi nedir

• HTC ONE M9 TELEFONUM VAR VE BANA GELEN CEVAP HTC Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Öncelikle yaşamış olduğunuz bu durumdan dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtmek isterim.

HTC One M9 Modelleri için güncellemeler geçici süreliğine durdurulmuştur. Tekrar sağlanana kadar eski sürümden devam etmeniz gerekmektedir.

Gelecekte tekrar herhangi bir problemle karşılaşırsanız size yine yardımcı olabilmek adına yetkiler dahilinde tüm desteği sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Bizleri değerlendirmek adına bu mail dahilinde yapılan yönlendirme linki ile anketimize katılıp puanlıyabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri Numaramız : 90 216 282 15 00

Saygılarımızla,

HTC Müşteri Hizmetleri.
  • medyanet60
    Evet haklısın. Orijinal şarj adaptörü 5V 1.5A olmalıydı.
    Titreşim sorunu için yarın sıfır cihaz değişimi için firmaya göndereceğim. Elimde titreşim motoru olsaydı değiştirecektim ama yok. Cihazı alalı henüz 12 gün oldu. Elimde iki tane daha HTC M9 var. Her ikisinde de titreşim motoru deli gibi çalışıyor.
    Titreşim motoruhttp://hizliresim.com/M0YQ2k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 20 Şubat 2017; 20:31:2 >
  • Arkadaşlar yeni bir tema tasarladım. Saf android arayüzünün renklerini ve Sense 8 simgelerini kullandım. Ortaya sade ve şık bir tema çıktı.

İndirmek isterseniz linkim:
    AndroMe Sense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 21 Şubat 2017; 1:15:21 >
  • Quick charge 2.0 kullanıyor musunuz?
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    BlackvenoM9 6.0 var kullanmanızı tavsiye ederim bu romla şahane oluyor
  • Rensjem
    Romun fotolarını koysaydın iyi olurdu. Nougat 7.0 tabanlı bir rom mu? Kendinden rotlu mu? Stock 6.0'ın üstüne mi kuruluyor? Linkini de koyarsan iyi olur. Köşede dursun, denemek amacıyla isteyen kurulum yapar, dener.
    Rom 7.0 tabanında çok hızlı stabil kendinden rootluhttps://forum.xda-developers.com/one-m9/development/rom-viperonem9-1-0-0-tweaks-hub-t3072773
    buda onun için özel tema Blackvenomhttps://forum.xda-developers.com/one-m9/themes-apps/theme-redvenom9-dark-theme-viperone-v1-t3099461

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rensjem -- 21 Şubat 2017; 22:8:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rensjem

Hızlı şarj alacaklar için de ucuz bitane buldum
    http://www.kilifkutusu.com/quick-charge-2-0-orjinal-gmc-hizli-sarj-destekli-sarj-aleti.html?search=Quick%20Charge%202.0%20

iyimi acaba parayı çöpe atmayalm deneyen varmı bilen eden. değerse alalım bizde :)
  • Usta iyi demek az kalır bile resmen hiphizli dolduruyor internette htc m9un quickcharge 2.0 desteğini gördükten sonra hemen aldım sonuç muazzam :) https://youtu.be/Ut6lemu_N64

•  HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)
  • Rensjem
    Bahsettiğin rom ViperOneM9 6.0.0 olarak geçer. Bu romu bir haftadır kullanıyorum. Stock 6.0'dan Nougat 7.0'a geçtikten sonra kurmuştum. Gerçekten akıcı bir rom. Bende tavsiye ederim.
    Hocam biliyorum ben sadece ona özel tema yapmışlar onu kurarsan daha güzel olabilir diyorum :)

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.