Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefondaki Temalar uygulamasından yeni tema yükleyerek sanal tuşların görünümünü değiştirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Admdgnx

Telefondaki Temalar uygulamasından yeni tema yükleyerek sanal tuşların görünümünü değiştirebilirsiniz.

Biliyorum. Böyle kalsın bence. Maksat yenilik :)
  • Fatih617 F kullanıcısına yanıt
    Hahah pardon hocam bir üstteki yazıyı alıntılayacaktım yanlışlıkla sizin yazınızı cevaplamışım 😊

• Ben de yükledim. Telefon akıcı ve kararlı görünüyor.

Boost+ ve gece modunu henüz denemedim. Gece modu için bi kısa yol şart gibi..

DEğişen bazı uygulama simgeleri pastel renkleriyle M9 'un standart ekran görüntüsü içerisinde kayboluyor. Başka bir temada ya da arka planda daha güzel olabilirler.

Telefonun sesini kısınca video izlerken ses çıkmıyor. Ben telefon çalmasın istiyorum, videoları sessiz izlemek istemiyorum ki? Hatta müzik de dinlenmiyor. Çok saçma değil mi?

Ufak bir ayar çekerler sanırım.

Çoklu ekran nasıl kullanılıyor bulamadım. Ama çok da kurcalayamadım açıkçası.

Genel olarak olumlu buldum.. Şu diğer özellikleri de gün içinde kurcalarım..

• ALLAH AŞKINA ŞU HTC LERDE GÜNCELLEME %25 TAKILIP KALIYOR BUNUN SEBEBİ NEDİR? FORUMDAN BİR ARKADAŞLA YAZIŞIYORUM BU HUSUSTA ANCAK GENEL OLARAK SİZLERE DE SORMAK İSTİYORUM 1.27 GB LIK NOUGET 7.0 GÜNCELLEMESİNİ TELE İNDİRİDİM KUR DEDİM TELEFON YENİDEN BAŞLATIP KURULUMA BAŞLIYOR ANCAK %25 TE ÜÇGEN İÇİNDE KIRMIZI ÜNLEM ÇIKIYOR. TELEFONUN CID KODU HTC__M27 EUROPA SÜRÜMÜ 7.0 DAN ÖNCEKİ YAZILIM SÜRÜMÜ 3.35.401.32 DİR. BU SORUNU NASIL ÇÖZERİM. DAHA ÖNCE EKİM GİBİ ÇIKAM UFAK GÜNCELLEMEDE DE AYNI SORUNU YAŞAMIŞTIM SERVİSE GÖNDERDDİM YAZILIM YÜKLENİP GERİ GELDİ.TEKRAR SERVİSE GÖNDERMEK İSTEMİYORUM. BUGÜN 03/02/2017 CUMA SABAHI HTC Yİ ARADIM ESAT DİYE BİRİ ÇIKTI ADAMIN KONUŞAI YOK Kİ BİLGİSİ OLSUN ÜSTE İLETİCEM DEDİ YEMİNLE İPHONE YENİ TEL GÖNDERDİ 1 HAFTADA 6S MALINA SAHİP ÇIKTI YA BUNLAR PEHHHH İŞİM SİZLERE KALDI ARKADAŞLAR ÇÖZÜMÜ BİLEN VARSAÖZELDEN MESAJ ATSIN LÜTFEN

• quote:

Telefondaki Temalar uygulamasından yeni tema yükleyerek sanal tuşların görünümünü değiştirebilirsiniz.

Hocam nougat ile birlikte gelen sanal tuşların yeni görünümünü rica etsem paylaşır mısınız? M9 Plus kullanıyorum ben. Merak ettim yeni hâli.

• Hocam ben şu an 5.1'deyim daha önce 7.0 kullanmıştım. Burada yükleyen arkadaşlar paylaşsa daha iyi olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

quote:

Hocam nougat ile birlikte gelen sanal tuşların yeni görünümünü rica etsem paylaşır mısınız? M9 Plus kullanıyorum ben. Merak ettim yeni hâli.

Bu yeterli mi ?

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)

• Android 7 yükleyen arkadaşlar menüyü ayarları falan ss atabilirler mi?merak ediyorum da

• Ön yargıları bir tarafa bırakıp bende güncelledim. Şuanda herşey çok güzel gözüküyor. Ben daha 1 haftalık kullanıcı olduğum için hemen telefonun değişmesini istemedim ama iyi kine bu düşünceyi bırakıp güncellemişim. Şarj konusunda çok ileri gitti telefon. Tasarım olarak da ufak değişiklikler dışında hala ben HTC one'ım diyor. Bence herkes güncellesin.

• sui_cast S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Sağolun.

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, gördüm. Hiç hazetmediğim Lg'nin tuş takımını andırmış. :) Neyse performans ve batarya anlamında tatmin etsin de olmadı değişiriz görünümü :) M9 Plus'ın olayı zaten. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adiyamanmp3 -- 3 Şubat 2017; 15:13:50 >
  • LG'nin sanal tuşları, HTC'ye oranla çok daha kaba gözüküyor. Bunun dışında kesinlikle batarya ve performans konusunda sizi tatmin edecektir :)

• Şebeke çekimi iyileşilmiş mi bana mı öyle geliyor. Vodafone kullanıyorum malum şebeke durumu belli. Ancak Android 6'dan 7'ye geçince şebeke durumu neredeyse hep full. 4G'den bahsediyorum.

Batarya tasarrufunda da hissedilir bir fark var. Nougat M9'a yaramış. Kamerada iddia edilen iyileştirmeyi test etmedim. Test eden arkadaşlar varsa yorumlarsa sevinirim.

• Benim cihaz da da tam tersine batarya daha kötü gibi. Ve wifi çekimi düştü sanki. eskiden bağlandığım yeden şuan kopmalar yaşıyorum. Pek sevmedim bu güncellemeyi ben. bakalım hayırlısı.
  • medyanet60 kullanıcısına yanıt
    Cihaza hard reset atmanızı öneririm. İki ana sürüm arasındaki(6.0->7.0) güncellemeyi yapan herkese hard reset atması tavsiye edilir.

• quote:

Cihaza hard reset atmanızı öneririm. İki ana sürüm arasındaki(6.0->7.0) güncellemeyi yapan herkese hard reset atması tavsiye edilir.

biliyorum hocam ama wifi yok genel manada . uygulamaları rootsuz yedekleyebileceğim bi program önerirseniz atayım hard reset :) baya veri var büyük oyunlar
  • Ayrıca cihazı nasıl rootlayabilirim bunuda anlatırsanız sevinirim :) Htc de yapmadım daha önce hiç
  • Herkese tavsiyem:

Upgrade'lerde sağlıklı bir sistem için mutlaka Wipe Cache Partition ve Wipe Data/Factory Reset yapılmalı. Eski sistem dosyalarının artıkları hatalara neden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 4 Şubat 2017; 22:1:8 >
  • ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr okuyan arkadaşlar yardım edinnnnnnnnnnn
    ALLAH AŞKINA ŞU HTC LERDE GÜNCELLEME %25 TAKILIP KALIYOR BUNUN SEBEBİ NEDİR? FORUMDAN BİR ARKADAŞLA YAZIŞIYORUM BU HUSUSTA ANCAK GENEL OLARAK SİZLERE DE SORMAK İSTİYORUM 1.27 GB LIK NOUGET 7.0 GÜNCELLEMESİNİ TELE İNDİRİDİM KUR DEDİM TELEFON YENİDEN BAŞLATIP KURULUMA BAŞLIYOR ANCAK %25 TE ÜÇGEN İÇİNDE KIRMIZI ÜNLEM ÇIKIYOR. TELEFONUN CID KODU HTC__M27 EUROPA SÜRÜMÜ 7.0 DAN ÖNCEKİ YAZILIM SÜRÜMÜ 3.35.401.32 DİR. BU SORUNU NASIL ÇÖZERİM. DAHA ÖNCE EKİM GİBİ ÇIKAM UFAK GÜNCELLEMEDE DE AYNI SORUNU YAŞAMIŞTIM SERVİSE GÖNDERDDİM YAZILIM YÜKLENİP GERİ GELDİ.TEKRAR SERVİSE GÖNDERMEK İSTEMİYORUM. BUGÜN 03/02/2017 CUMA SABAHI HTC Yİ ARADIM ESAT DİYE BİRİ ÇIKTI ADAMIN KONUŞAI YOK Kİ BİLGİSİ OLSUN ÜSTE İLETİCEM DEDİ YEMİNLE İPHONE YENİ TEL GÖNDERDİ 1 HAFTADA 6S MALINA SAHİP ÇIKTI YA BUNLAR PEHHHH İŞİM SİZLERE KALDI ARKADAŞLAR ÇÖZÜMÜ BİLEN VARSAÖZELDEN MESAJ ATSIN LÜTFEN

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.