Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
42
Favori
172.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sanırım ben de bu telefondan alacağım. Bir sorum olacak belki alakasız gelebilir.

Bir zamanlar iphone 5 lerde siyah renk iphoneların kenarları soyuluyordu, o tarz sıkıntılar vardı. Bu telefonda da sanırım 3 renk seçeneği var; gunmetal olan siyah gibi olan, gümüş ve gold rengi. İstediğimiz rengi seçebiliriz değil mi? 3 senedir beyaz note2 kullandıgımdan dolayı açık renk telefon almak istemiyorum açıkcası. Sizler hangi rengi seçtiniz tercih olarak?
  • bence bu cihazda GUN METAL en güzel renk

soyulma gibi bir dert yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Arkadaşlar sanırım ben de bu telefondan alacağım. Bir sorum olacak belki alakasız gelebilir.

Bir zamanlar iphone 5 lerde siyah renk iphoneların kenarları soyuluyordu, o tarz sıkıntılar vardı. Bu telefonda da sanırım 3 renk seçeneği var; gunmetal olan siyah gibi olan, gümüş ve gold rengi. İstediğimiz rengi seçebiliriz değil mi? 3 senedir beyaz note2 kullandıgımdan dolayı açık renk telefon almak istemiyorum açıkcası. Sizler hangi rengi seçtiniz tercih olarak?

Ben gunmetal kullanıyorum soyulma sorunu yok ama bazen keşke bekleyip de silver alsaydım diyorum :) Silver gerçekten çok şık duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa'dan 1999a aldım biraz önce Gunmetal renkli olanı. Tüm renkler stoklarda vardı ama artık koyu renk telefon kullanmak istiyorum kesinlikle ..
  • quote:

Kliksa'dan 1999a aldım biraz önce Gunmetal renkli olanı. Tüm renkler stoklarda vardı ama artık koyu renk telefon kullanmak istiyorum kesinlikle ..

Vay be 2 ay önce milletin 2800 liraya aldığı telefon şimdi 2000 lira resmen komedi

• kliksada o fiyata bulamadım ben?
  • quote:

Orijinalden alıntı: galagala0707

kliksada o fiyata bulamadım ben?

Üyeliğinizle girip sepete ekleyince, fiyat 1999a düşüyor. Normalde 2399 görünüyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: galagala0707

kliksada o fiyata bulamadım ben?

Üyeliğinizle girip sepete ekleyince, fiyat 1999a düşüyor. Normalde 2399 görünüyor.

Teşekkür ederim geldiğinde bilgi paylaşırsanız sevinirim bende almayı düşünüyorum çünkü.Hayırlı forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

quote:

Kliksa'dan 1999a aldım biraz önce Gunmetal renkli olanı. Tüm renkler stoklarda vardı ama artık koyu renk telefon kullanmak istiyorum kesinlikle ..

Vay be 2 ay önce milletin 2800 liraya aldığı telefon şimdi 2000 lira resmen komedi

Kliksa'da kampanya var sanırım HTC One M9 ve Samsung S6 'da. Ben 3 senedir Note2 kullandıgımdan dolayı hayatım boyunca 1 daha Samsung telefon alacağımı sanmıyorum. O derece nefret ettim o markadan. Maddi durumum elverseydi daha erken değiştirirdim ama kısmet bu zamanmış.

Bilmiyorum S6 kaç liraya piyasaya sürülmüştü ama mesajınızdan anladıgım kadarıyla HTC'nin fiyatının bu kadar düşmüş olmasıyla dalga geçmişsiniz. S6'da su anda 2099 TL Kliksa'da. Almayı düşünüyorsanız eğer uygun bir fiyat gibi duruyor. 50 TL de bonus hediyesi var.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-sm-g920-s6-32-gb-siyah-akilli-telefon/902414555

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

quote:

Kliksa'da kampanya var sanırım HTC One M9 ve Samsung S6 'da. Ben 3 senedir Note2 kullandıgımdan dolayı hayatım boyunca 1 daha Samsung telefon alacağımı sanmıyorum. O derece nefret ettim o markadan. Maddi durumum elverseydi daha erken değiştirirdim ama kısmet bu zamanmış.

Bilmiyorum S6 kaç liraya piyasaya sürülmüştü ama mesajınızdan anladıgım kadarıyla HTC'nin fiyatının bu kadar düşmüş olmasıyla dalga geçmişsiniz. S6'da su anda 2099 TL Kliksa'da. Almayı düşünüyorsanız eğer uygun bir fiyat gibi duruyor. 50 TL de bonus hediyesi var.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-sm-g920-s6-32-gb-siyah-akilli-telefon/902414555

S6 2500 liraya m9 2800 liraya çıktı buna rağmen şimdi m9 daha ucuz

• üstadlar custom romdan stock roma dönüş hakkında bir kaynak bulamadım. yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi Nakamoto -- 2 Ekim 2015; 17:48:03 >
  • cihazın cid nedir? ve S-ON mu S-OFF mu?

inceleme için link :http://forum.xda-developers.com/one-m9/general/stock-nand-backup-ota-update-collection-t3132698
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

cihazın cid nedir? ve S-ON mu S-OFF mu?

inceleme için link :http://forum.xda-developers.com/one-m9/general/stock-nand-backup-ota-update-collection-t3132698

cid nedir bilmiyorum :) s-on türkiye cihazı
  • bilgisayarda adb dosyaları yüklü mü?

yüklü ise cihazı pc ye bağlayıp adb dosyalarının olduğu klasörde konut istemi aç ve "fastboot getvar all" yaz. (tırnakları yazma tabi :) ) cihazda USB DEBUGGING açık olduğundan emin ol

çıkan sayfayı kopyalayıp buraya yapıştırırsan daha kolay yardımcı olabiliriz... (imei bilgini silmeyi unutma)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

bilgisayarda adb dosyaları yüklü mü?

yüklü ise cihazı pc ye bağlayıp adb dosyalarının olduğu klasörde konut istemi aç ve "fastboot getvar all" yaz. (tırnakları yazma tabi :) ) cihazda USB DEBUGGING açık olduğundan emin ol

çıkan sayfayı kopyalayıp buraya yapıştırırsan daha kolay yardımcı olabiliriz... (imei bilgini silmeyi unutma)

Sağolun hocam ama sanırım biraz karışık, eragon rom önerir misiniz? İce kullanıyorum şu an.

• ben viper ve ice kullandım. şu an ice tayım ve memnunum

rom olayı ihtiyaca göre. bazılarında bana lazım özellikler olmadığı için kurup silmişliğim çoktur.

bence hepsini dene vaktin varsa. rootlu cihazın tadını çıkar
  • Oldum olası HTC'nin tasarımları hoşuma gitmiştir ama iphone kullanıcısıyım, bir ara satıp android bir Htc ya da Lg falan mı alsam diye düşündüm ama bir arkadaşım Htc bozdu alma dedi, sanırım cevabını burada öğrenebilirim, alınır mı HTC ONE M9, ya da iphone'dan geçilir mi
  • thepromh kullanıcısına yanıt
    eksikleri yok mu tabi ki var ama bence kimse "alınmaz" demez bu telefona. (gslicocuk hariç)

iphone u ben de seviyorum ama apple ın yazılımına müdahale ettirmemesi -jailbreak var ama androiddeki root gibi değil- beni sinir ediyor. apple ne kadar izin verirse o kadar kullanabiliyoruz cihazı... ama andorid tamamen özgür. o yüzden android tercih ediyorum ben.

androidde NEXUS serisi her zaman ilk tercih olmalı... ondan sonra HTC, LG, -ülkemizde yok- ama MOTOROLA, burada tutulmamasına rağmen HUAWEI... bu markalar androidde tercih edilecek markalar bana göre.

ama androide geçeceksen KESİNLİKLE yeni nexus 5x i bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

Oldum olası HTC'nin tasarımları hoşuma gitmiştir ama iphone kullanıcısıyım, bir ara satıp android bir Htc ya da Lg falan mı alsam diye düşündüm ama bir arkadaşım Htc bozdu alma dedi, sanırım cevabını burada öğrenebilirim, alınır mı HTC ONE M9, ya da iphone'dan geçilir mi

4s kullanırım m9 kullanmam o derece yani sen düşün. Kesinlikle geçme. Androide geçmek istiyorsan karşında note 5 ve s6 edge gibi cihazlar cat onlara geç

• gslicocuk burayida mi karistiriyor :)z3 forumunda da sikca z3 kotulerdi :) neyse arkadaslar acik konusmak gerekirse z3 ten m9 a gecmelimiyim diye dusunuyorum su siralar.z3 te malum kulakliktan cikan ses ne kdar kaliteli olsada yeterli degil kisik.rootla arttyiruz fakat bu defa bas yogunlugu kaybolup kalite bozuyor.camera ve sarz bnm icin ikinci planda m9 u siz kullananlar ne dersiniz arkadaslar

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.