Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fuckther7

gslicocuk burayida mi karistiriyor :)z3 forumunda da sikca z3 kotulerdi :) neyse arkadaslar acik konusmak gerekirse z3 ten m9 a gecmelimiyim diye dusunuyorum su siralar.z3 te malum kulakliktan cikan ses ne kdar kaliteli olsada yeterli degil kisik.rootla arttyiruz fakat bu defa bas yogunlugu kaybolup kalite bozuyor.camera ve sarz bnm icin ikinci planda m9 u siz kullananlar ne dersiniz arkadaslar

İkiside birbirine eşit cihazlar. İkiside birbirinden kötü ama z3 m9 dan 1 tık daha iyi geçme. Note 5 gibi bir cihaz varken m9 700 lira bile etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

gslicocuk burayida mi karistiriyor :)z3 forumunda da sikca z3 kotulerdi :) neyse arkadaslar acik konusmak gerekirse z3 ten m9 a gecmelimiyim diye dusunuyorum su siralar.z3 te malum kulakliktan cikan ses ne kdar kaliteli olsada yeterli degil kisik.rootla arttyiruz fakat bu defa bas yogunlugu kaybolup kalite bozuyor.camera ve sarz bnm icin ikinci planda m9 u siz kullananlar ne dersiniz arkadaslar

Ses cikisi gayet guzel.

• Merhaba dostum. Ben Lenovo'ya geçtim :) Ama forever Htc :)
    http://www.andronetwork.com/konu/htc-one-m9-ruu-ota-paketleri-stock-twrp-backup-dosyalari-firmware-aboot-ve-daha-fazlasi.7294/
    Buradan istediğin şeyleri temin edebilirsin. Ama s-off olma şartı ile. Her s-off olmadan da stock dönebilirsin çok basit bir şekilde. Ama Ruu flashlayıp dönme gibi olmaz. Stock dönme amacın ne? Garanti içinse, artık full stock yapsan da garanti yemiyor maalesef bootloader kilidini açtın mı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikaHakkinen -- 3 Ekim 2015; 0:18:58 >

• quote:

Kulaklık ses seviyesi gayet yüksek sesi maksimuma getirme ihtiyacı bile duymazsınız.
    Şarj konusunda z3 kadar olmasa da rakiplerinden iyi kamerası hemen hemen z3'le aynı. Asıl fark telefonun chipsetinde. Telefonla oyun oynuyorsanız hiç düşünmeden geçin iphone 6s'den sonra en güçlü ekran kartı bu cihazda

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

Oldum olası HTC'nin tasarımları hoşuma gitmiştir ama iphone kullanıcısıyım, bir ara satıp android bir Htc ya da Lg falan mı alsam diye düşündüm ama bir arkadaşım Htc bozdu alma dedi, sanırım cevabını burada öğrenebilirim, alınır mı HTC ONE M9, ya da iphone'dan geçilir mi

4s kullanırım m9 kullanmam o derece yani sen düşün. Kesinlikle geçme. Androide geçmek istiyorsan karşında note 5 ve s6 edge gibi cihazlar cat onlara geç

Peki niye önermiyorsun
  • quote:

quote:

quote:

Oldum olası HTC'nin tasarımları hoşuma gitmiştir ama iphone kullanıcısıyım, bir ara satıp android bir Htc ya da Lg falan mı alsam diye düşündüm ama bir arkadaşım Htc bozdu alma dedi, sanırım cevabını burada öğrenebilirim, alınır mı HTC ONE M9, ya da iphone'dan geçilir mi

4s kullanırım m9 kullanmam o derece yani sen düşün. Kesinlikle geçme. Androide geçmek istiyorsan karşında note 5 ve s6 edge gibi cihazlar cat onlara geç

Peki niye önermiyorsun

1.Cihaz hiç tutmadı
    2.Kamerası kötü
    3.Çreçeteler çok kalın 5 inçlik hatta 4.8 inçlik(fiziksel tuşlar) m9 nerdeyse 5.7 inçlik note 5 ile aynı boyda
    3.Çok kalın
    4.Aksesuar Bulamazsınız
    5.Htc bakabilir
    6.Çok ısınıyor
    7.5 ay önce 2800 liraya çıkan bir telefona fifa 16 bile indiremiyorsunuz çünkü uyumlu değil

• Arkadaş saçmalamış boşver dinleme onu evet telefonun ısınma sorunu vardı fakat güncelleme ile biraz işlemci hızını azalttılar ve ısınma sorunu bayağı azaldı
    Kamerası s6 g4 e göre kötü ama bence işini fazlasıyla görür pro fotografcı degilsen.
    Kalın ama saglam yani tasarım bu kişiye göre değişir..
    Aksesuar bulamaz demiş arkadaş da mobilcadde'e hiç girmemiş anlaşılan 1 hafta önce bu forumda reklamı vardı hatta bu sitenin..2100-2200 e bulunabiliyor.
    Dostum her telefonun eksisi ve artısı var 2100-2200 liraya alınabilecek bi cihaz kesinlikle hele yeni iphonelar 3100den giriş yapan bir piyasada :)

Telefonu bende en yakın zamanda alacağım parayı denkleştiriyim FİFA 16 muhabbetini bilmiyorum açıklarsanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadag55 -- 3 Ekim 2015; 1:34:40 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Peki niye önermiyorsun

1.Cihaz hiç tutmadı
    2.Kamerası kötü
    3.Çreçeteler çok kalın 5 inçlik hatta 4.8 inçlik(fiziksel tuşlar) m9 nerdeyse 5.7 inçlik note 5 ile aynı boyda
    3.Çok kalın
    4.Aksesuar Bulamazsınız
    5.Htc bakabilir
    6.Çok ısınıyor
    7.5 ay önce 2800 liraya çıkan bir telefona fifa 16 bile indiremiyorsunuz çünkü uyumlu değil

Cidden şu saydıkların içinde kesinlikle alınmamasını gerektiren özellikler var, bu segmentte bir telefon nasıl olurda fifa kaldırmaz bilmiyordum bunu o zaman parasını hak etmiyor sağol cidden yardımcı oldun soğuttun telden :D

• thepromh kullanıcısına yanıt
    Tüm forumda neredeyse hiç sevilmeyen bir adamın sözüne inanıp telefondan soğudunya hemen zaten m9 kullanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadag55

Arkadaş saçmalamış boşver dinleme onu evet telefonun ısınma sorunu vardı fakat güncelleme ile biraz işlemci hızını azalttılar ve ısınma sorunu bayağı azaldı
    Kamerası s6 g4 e göre kötü ama bence işini fazlasıyla görür pro fotografcı degilsen.
    Kalın ama saglam yani tasarım bu kişiye göre değişir..
    Aksesuar bulamaz demiş arkadaş da mobilcadde'e hiç girmemiş anlaşılan 1 hafta önce bu forumda reklamı vardı hatta bu sitenin..2100-2200 e bulunabiliyor.
    Dostum her telefonun eksisi ve artısı var 2100-2200 liraya alınabilecek bi cihaz kesinlikle hele yeni iphonelar 3100den giriş yapan bir piyasada :)

Telefonu bende en yakın zamanda alacağım parayı denkleştiriyim FİFA 16 muhabbetini bilmiyorum açıklarsanız sevinirim..

Hani FİFA kaldırmıyorsa cidden rezalet bana göre, ısınma da cok önemli ama azaldı diyorsun, telefon bulmak kafa karıştırıcı bir olay ya herkes farklı konuşuyor mesela bana bana göre iPhoneun ekranı harika geçen gün bir arkadaş çok kötü iPhone ekranı diyor, yani aynı gördüğümüz ekran konusunda bile uzlaşamıyoruz

Kaldırmama gibi bi şansı yokda.stabilite sorunu vardır yoksa bile 4-5 gün içinde gelecektir ki ben olmadığını sanmıyorum hâla.Benimde gönlüm iphone 6'ddan yana 2400e buldum ama 16gb oda bir işime yaramadığı için m9'a yöneldim en azından kardeşim stabil bir arayüz sunuyor.S6 da beğeniyorum ama arayüz kötü.note 5 ise fazla büyük.g4'de daha kötü grafik islemcisi var ve 1 tık daha düsük islemcisi.sony z3+ desem onu alanlar iade ediyor.z5 ile m9 desek z5 derim fakat 2800den aşağı cıkmayacak o yüzden m9'dan baska care yok.farklı fikirlerin varsa dinliyorum hocam.
  • quote:

Tüm forumda neredeyse hiç sevilmeyen bir adamın sözüne inanıp telefondan soğudunya hemen zaten m9 kullanma

Yav yanlış anlamışsın, mesela adam cihaz tutmadı diyor bu benim icin önemsiz, ben kullanımını sevdikten sonra, ya da aksesuar bulamazsınız diyor bu da önemsiz, peki dediği gibi ısınıyor ve FİFA kaldırmıyor ise 2000 liradan pahalı bir telefon bu rezalet değil midir? Ben bunlar böyleyse evet soğurum, 2000 küsür lirayı elimizi yakan üzerine FİFA dahi oynatmayacak telefona vermek gerçekten mantıklı değil, kamera kötü vs mevzularına girmedim bile, yani karşımdaki arkadaş sıralamış kendince negatif özelliklerini benim icin ona negatif gelen bazı şeyler hic önemli değilken sana bahsettigim bazı şeyler de en ön planda önem verdiğim şeyler, soğumaktan kastım şu, bir telefonda ilk baktığım seylerdendir ısınması ve güncel oyun ve uygulamalardaki performansı kaldırıp kaldırmaması vs ve arkadas FİFA dahi kaldırmıyor deyince bunu yeni duyduğum için şaşırdım sence de tuhaf değil mi FİFA yüklenmiyorsa 2300-2400 liralık alete

• Benim cihaz iPhone 6 bu arada macera mı arıyorum ne

:) vallaha dostum m9da ısınma sorunu suan diğer cihazlar ile aynı.Fifa konusu hakkında bilgim yok fakat oyun yeni olduğu için ufak tefek sıkıntılar olmustur ki 1 haftaya düzeltilir çünkü oyun çok yeni..He iphone 6 kullanıyosun.ne samsung s6 nede m9'a geçme değmez dostum.bosuna israf etme yazık.
  • quote:

:) vallaha dostum m9da ısınma sorunu suan diğer cihazlar ile aynı.Fifa konusu hakkında bilgim yok fakat oyun yeni olduğu için ufak tefek sıkıntılar olmustur ki 1 haftaya düzeltilir çünkü oyun çok yeni..He iphone 6 kullanıyosun.ne samsung s6 nede m9'a geçme değmez dostum.bosuna israf etme yazık.

Doğru söylüyorsun, sana da tavsiyem 2000 TL üzeri vereceksen iPhone al, 2349 tlye aldım 1 seneden fazla oldu, şuan 2499 idi mağazada, androidin değeri çabuk düşüyor, ha ben bunu satıp 6s alma düşüncesinde idim, amma lakin ki 3099 TL başlangıç fiyatı gibi bir iddia var kusura bakmasınlar uçmuşlar o fiyatları veremem, bir telefona 3099 TL nedir ya

• quote:

quote:

Yav yanlış anlamışsın, mesela adam cihaz tutmadı diyor bu benim icin önemsiz, ben kullanımını sevdikten sonra, ya da aksesuar bulamazsınız diyor bu da önemsiz, peki dediği gibi ısınıyor ve FİFA kaldırmıyor ise 2000 liradan pahalı bir telefon bu rezalet değil midir? Ben bunlar böyleyse evet soğurum, 2000 küsür lirayı elimizi yakan üzerine FİFA dahi oynatmayacak telefona vermek gerçekten mantıklı değil, kamera kötü vs mevzularına girmedim bile, yani karşımdaki arkadaş sıralamış kendince negatif özelliklerini benim icin ona negatif gelen bazı şeyler hic önemli değilken sana bahsettigim bazı şeyler de en ön planda önem verdiğim şeyler, soğumaktan kastım şu, bir telefonda ilk baktığım seylerdendir ısınması ve güncel oyun ve uygulamalardaki performansı kaldırıp kaldırmaması vs ve arkadas FİFA dahi kaldırmıyor deyince bunu yeni duyduğum için şaşırdım sence de tuhaf değil mi FİFA yüklenmiyorsa 2300-2400 liralık alete

Tarafsız yorumlar yapıyorum
    Kamerası ve ekranı gerçekten kötü. Bataryası çöm iyi değil note 5 in bataryası daha iyi. Çok yavaş şarj oluyor
    Fifa 16 ile ise uyumlu değil indiremiyorsunuz. S4 ile uyumlu olan uygulama m9 la uyumlu değil. Samsung cihaz kullanırsanız uygulama bakımından rahat edersiniz çünkü androidin yarısından fazlasını oluşturuyor samsung. Çok kullanıldığı için bir uygulamayla uyumlu değilse veya stabil çalışmıyorsa yada sorunluysa anında güncelleme düzeltier. Mesela periscope ilk geldiğinde s4 ile yayın yapamıyordun hata veriyordu anında güncelleme ile düzelttiler. Mesela bu hata m7 de çıksaydı büyük ihtimalle düzeltmezdiler bile düzeltmeler bile s4 gibi çabuk olmazdı.
    Htc ciddi olarak batma tehlikesinde olduğu için cihazlarına her an herşey olabilir pat diye yarı yarıya fiyat düşebilirde heran üst modelleri çıkarabilirde. 2 ay önce vatanda ve media da 2800 lira olan cihaz aniden 2200 lira oldu.

Aynen öyle bol yürekli kardeşim fakat iphone alırsam 16gb açıkcası dostum.bi telefona 2500 vereceğim.yok şu fotografı siliyim ediyim bana pek hoş gelmiyor.şuan 5s'im var oda 16 sıkıntı yaşıyorum.64 alsam oda 2900 3000 arası 6 için.Apple harika ama pahalı dostum.şimdi iphone 6nın yaptıgı şeylerin en kötü %95 ini yapıcak zaten m9 üstüne bide 32gb+64gb kaliteli bi microsd aldımmı tadından yenmez gibi geliyor :).. Türkiyenin hali pek iç acıcı değil dostum bu yeni fiyatlardan sonra hepimizin tasarruf etmesi gerekli bence
  • Gslicocuk, harbiden çok boş adamsın. Bir insan zihniyeti nasil böyle olabilir? Bir insan, içine düstüğü bu durumdan nasıl memnun kalır, nasil olurda rahatsiz olmaz?
    Sanıyorum işin gücün yok, yapacak bir seyin yok, koca gün oturuğ her forumda milletin kullandığı telefona mana bulmakla mesguliyet veriyorsun. Eğer amacın farklılık yaratıp, insanların dikkatini cekmek ise niyetin, daha fazla uzatmamanı siddetke tavsiye ediyorum. Hayatında saniyorum ki kimse seninle ilgilenmiyor. Ama burası bunların acısını cikaracak yer değiL. Yanlıs yoldasin ve en kısa zamanda bir psikoloğa gitmeni tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

ben viper ve ice kullandım. şu an ice tayım ve memnunum

rom olayı ihtiyaca göre. bazılarında bana lazım özellikler olmadığı için kurup silmişliğim çoktur.

bence hepsini dene vaktin varsa. rootlu cihazın tadını çıkar

Açıkçası dün ice tan soğudum, nedendir bilmiyorum ama telefonu kapattıktan sonra açarken en az 1 saat açılmasını bekledim. Sanki yeni rom yüklemiş gibi uygulama optimizasyonu yaptı.

• Bu cihaza kalın diyenleri de anlamak güç. Cihaz bana göre gayet ince, ortaya doğru kalınlaştığı için kalınlığını anlamıyorsun bile. One M8'e göre kesinlikle daha şık bir cihaz olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.