Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Merhaba

Cihazın görüşme sırasında kulaklık sesinin ayarlandigi menulerde bir yer var mı ?

Her arama da cihaz kulaklık sesi maksimum da olarak açılıyor. Maşallah hansfree de konuşuyormuş gibi çevreye yayın yapıyoruz kulağımıza telefonla..

Her seferinde görüşme yaparken yandaki ses burunlarından sesi kısmak zorunda kalıyorum...

Bunu ayar menulerinden standart olarak ayarlamak mümkün mü

maalesef böyle bir ayar yok. ses açma tuşundan kısabilirsin. Yada standart kulaklık yerine ses açma kapama özellikleri olan ve cihazla uyum sağlayan mikrofonlu kulaklık kullanabilirsin.

Mesela ben sennheiser momentum in air kullanıyorum. hem ses kalitesinden (gerek müzik kalitesi gerek konuşma kalitesi) hemde tuşlardan çok memnunum. fotoğraf çekebiliyotum, zum yapabiliyorum. müzik değiştirebiliyorum. kısacası cihaza bağlı olmadan cihazın ve kulaklığın sınırları çerçevesinde her şeyi yapabiliyorum ki bir çok şeye olanak sağlıyor.

• kolpa yada çakma değil sadece ithalatçı garantili. yani cihazın başına bir şey gelirse bu cihazı htc yetkili servisleri olan teleservice veya kvk ya götürdüğünde garanti kapsamında hizmet alamazsın. Bu satıcının yönlendirdiği birimden teknik destek alabileceksin ve tamamen onların insiyafitindesin. teleservice bile kendi garanti verdiği cihazlarda bile müşterisine kök söktrüyorken, böyle bir durumda bu firma ne kadar güvenilir sana bırakıyorum.
  • bLackeLectro B kullanıcısına yanıt
    güncellemeden önce cihazımdan daha bir memnundum. Güncelleme sonrası o kadar memnun değilim cihazdan.

ama benim memnuniyetsizliğim daha farklı, cihaz bi yavan oldu, bir sürü bug çıktı.

ama sizin bahsetttiğiniz konularda bi kötüleşme yok, yine de yoğun kullanımda 1 günü çıkartıyor cihaz, ısınma sorunu da bariz yok oldu.

ama uygulamalar duruyor uygulaması alıyorum. mesela ne zaman tuş kilidini açsam, sol üstte dolby simgesi çıkıyor 3-4 snliğine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

güncellemeden önce cihazımdan daha bir memnundum. Güncelleme sonrası o kadar memnun değilim cihazdan.

ama benim memnuniyetsizliğim daha farklı, cihaz bi yavan oldu, bir sürü bug çıktı.

ama sizin bahsetttiğiniz konularda bi kötüleşme yok, yine de yoğun kullanımda 1 günü çıkartıyor cihaz, ısınma sorunu da bariz yok oldu.

ama uygulamalar duruyor uygulaması alıyorum. mesela ne zaman tuş kilidini açsam, sol üstte dolby simgesi çıkıyor 3-4 snliğine.

Androidde bir sürümün üzerine yenisini kurunca uygulamalar hala eski sürüme göre çalıştığı için değişik sorunlar olabiliyor. Wipe yapın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

Arkadaşlar bende aranıza katılmış bulunuyorum. Bayramınız mübarek olsun diyerek bir kaç şey sormak istiyorum. Telefona 5.1 güncelleme geldi ama sanki güncellemedne sonra cihaz daha çok ısınıyor ve şarjı daha çabuk bitiyor. Sistem kullanma dosyaları sürekli 1gb, güncelleme öncesi 450 mb da geziyordu. Acaba bir sıkıntı mı var? Yoğun kullanımda 1 günü çıkarıyor diyorlar, benin çıkarması mümkün değil ve gerçekten çok üzüyor bu durum beni.. Fikri olan var ise yardımcı olursanız çok severim..

Telefonu sıfırlayın. Isınma sorunu kayboluyor.

Cihazın yoğun kullanımda 1 günü çıkarması lazım. Google playden gsam battery monitör kurun kaç saat ekran süresi alabildiğinize bakın.
    Şarjım bitene kadar kullanırsam 5 saat üstü ekran süresi var. 5 saat civarı alıyorsanız normaldir

http://i.hizliresim.com/8bGvb7.png

Edit Resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih617 -- 28 Eylül 2015; 14:25:04 >

• yanlış anlayacak bir durum yok... temmuz ayında hong kong'dan kendime huawei p8 almıştım, o yüzden satıyordum. sonra huawei ye müşteri çıktı, onu sattım m9 ile devam ettim. ilanım hala aktif çünkü çok sık cihaz değiştiren birisiyim. olur da satarsam gider değişik bir cihaz alır kullanırım yeni nexus gelene kadar

yoksa ben çok memnunum cihazdan da kamerasından da...
  • Fatih617 F kullanıcısına yanıt
    cihazıda bir hafta boyunca farklı bir sorun yaşamıştım (şimdi düzeldi) o sorun ilk olduğunda en az 3 kez hard reset attım ztn o yüzden wipe a gerek yok die tahmin ediorum
  • Bugün kapalı kutu Turkcell'den alınma cihazı 2000'e aldım arkadaşlar. Sarja takıp peşpeşe güncellemeler yaptım felaket ısındı cihaz. Geçmedi mi ısınma sorunu? Biraz canımı sıktı bu durum.
  • Güncelleme yaparken, peşpeşe uygulama indirirken, ilk kurulumları yaparken her cihaz ısınıyor. Birkaç gün kullanınca anlaşılıyor genel ısınma.

• steelpanther kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. Güncellemeden sonra cihazı kapattım full sarj oldu. Sonra açtım, gayet stabil çalışıyor. Ben gayet memnunum. Güç tuşunda parmak izi okuyucusu olsa çok iyi olurmuş, bana göre tek eksisi o cihazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

quote:

Arkadaşlar bende aranıza katılmış bulunuyorum. Bayramınız mübarek olsun diyerek bir kaç şey sormak istiyorum. Telefona 5.1 güncelleme geldi ama sanki güncellemedne sonra cihaz daha çok ısınıyor ve şarjı daha çabuk bitiyor. Sistem kullanma dosyaları sürekli 1gb, güncelleme öncesi 450 mb da geziyordu. Acaba bir sıkıntı mı var? Yoğun kullanımda 1 günü çıkarıyor diyorlar, benin çıkarması mümkün değil ve gerçekten çok üzüyor bu durum beni.. Fikri olan var ise yardımcı olursanız çok severim..

Cihazın yoğun kullanımda 1 günü çıkarması lazım. Google playden gsam battery monitör kurun kaç saat ekran süresi alabildiğinize bakın.
    Şarjım bitene kadar kullanırsam 5 saat üstü ekran süresi var. 5 saat civarı alıyorsanız normaldir

Edit Resim

Dediğiniz gibi ekran süresini dediğiniz program ile test ettim. Ekran Süresi: 3:55 saat cıktı. Sanırım bu bir sıkıntı oldugu anlamına geliyor?
    sıfırlama dediğiniz, tel açma seskısma tusu ile, recovery mod'a mı girip yapacağım sıfırlamayı, yoksa tel icinden mi ?

• quote:

quote:

quote:

Edit Resim

Dediğiniz gibi ekran süresini dediğiniz program ile test ettim. Ekran Süresi: 3:55 saat cıktı. Sanırım bu bir sıkıntı oldugu anlamına geliyor?
    sıfırlama dediğiniz, tel açma seskısma tusu ile, recovery mod'a mı girip yapacağım sıfırlamayı, yoksa tel icinden mi ?

Ayarlardan yapabilirsiniz. Her şeyi yedeklemeyi unutmayın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Edit Resim

Ekran süresi için birşey söylemediniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Edit Resim

Ekran süresi için birşey söylemediniz?

3.55 biraz az gibi. Ekranı tam parlaklıkta kullanmıyorsanız daha fazla olmalı

• winwin35 kullanıcısına yanıt
    Peki kulaklık kullanmadan direkt telefondan kulaklık sesi kısılabilir mi ?

Yani telefon çaldığında telefonu kulağıma götürdüğümde de hoparlör'den çok fazla ses geliyor(maksimum a ayarlı ) yandaki butonlardan kısmak zorunda kalıyorum. Ayarlar kısmından genel bir hoparlör ses ayarı yok mu.... Apple da böyle bir ayar vardı gelen çağrılar için hoparlör ses ayarını genel olarak ayarlayabiliyordum...Bunda her telefonu kulağıma aldığında karşı tarafın sesi bangır bangır geliyor..

Bir de güncellemeleri sadece wifi ye bağlıyken almasını istiyorum.. Bunun bir ayarı var mı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Peki kulaklık kullanmadan direkt telefondan kulaklık sesi kısılabilir mi ?

Yani telefon çaldığında telefonu kulağıma götürdüğümde de hoparlör'den çok fazla ses geliyor(maksimum a ayarlı ) yandaki butonlardan kısmak zorunda kalıyorum. Ayarlar kısmından genel bir hoparlör ses ayarı yok mu.... Apple da böyle bir ayar vardı gelen çağrılar için hoparlör ses ayarını genel olarak ayarlayabiliyordum...Bunda her telefonu kulağıma aldığında karşı tarafın sesi bangır bangır geliyor..

Bir de güncellemeleri sadece wifi ye bağlıyken almasını istiyorum.. Bunun bir ayarı var mı...

İlk sorunuzun cevabını bilmiyorum ama diğer sorunuz için Google playe girin, sol üstteki üç çizgili yere tıklayın-Ayarlar-Uygulamaları otomatik güncelle kısmına tıklayın en alttaki tiki işaretleyin

• Arkadaşlar marketten bir türlü büyük uygulama indiremedim, en son hata veriyor inmiyor. Hata kodu 905, 907 falan oluyor hep. Ne iş çözemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Htc ye bravo dolar ve euro nun muhteşem yükselişine rağmen cihaz 5 ayda 600 lira düşüp 2200 lira olmuş
    Sırf samsung fiyat düşürüyor diye s6 yerine m9 alanlara geçmiş olsun. 2800 liralık ürün kısa sürede 2200 olmuş m10 çıkıncada 1500 olur heralde
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_HTC-One-M9-Metal-Gri-Akıllı-Telefon,103452,2019631.html?langId=-14
    Edit:Vatanda da 2200 olmuş Dd

s6 edge

s6 edgede 3000tl civarıydı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HonestPower

Arkadaşlar marketten bir türlü büyük uygulama indiremedim, en son hata veriyor inmiyor. Hata kodu 905, 907 falan oluyor hep. Ne iş çözemedim.

Ayarlardan google play güncellemelerini kaldır ve veriyi sil yap.

• Bu bebe yine ne geziyor buralarda özür dile abinden çabuk itaat et bana abi de bana dünkü çocuk seni

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.