Şimdi Ara

HTC One M8 mi? Note 3 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
5.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir telefon aldircam bir arkadasima Amerika'dan. İki model arasinda kaldim. Hangisini tercih eymeliyim nedenleriyle yazarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

• Her ne kadar gönlüm m8 dese de sırf 3gb ram yüzünden istemeye istemeye de olsa note 3 diyorum.
  • Note 3 N9005 olacak bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colibaly

Note 3 N9005 olacak bu arada.
    Note 3 tabikide :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: medverdev

Note 3 tabikide :D

Alıntıları Göster
    note 3
  • Ulan bu konuya da reklamcilar dadandi. Daha telefon cikmadan aldim diyor adam. 3 gun once uye olmus 4 kere cevap yazmis hepsinde de ayni site reklami. Seni kaideye almiyorum arkadasim.

Diger atkadaslardan da ricam neden note 3 diyorsunuz? Sadece model ismini ben de biliyorum ama nedenini yazarsaniz cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colibaly -- 8 Nisan 2014; 13:22:38 >
  • Note 3 N9005 Olursa Tadından Yenmez Ama note 3ün tr versiyonuda htc one m8 den üstün gibi geldi
  • Bence hiçbiri :) z2 hepsinden iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çetooooo

Note 3 N9005 Olursa Tadından Yenmez Ama note 3ün tr versiyonuda htc one m8 den üstün gibi geldi
    note3 tabiki

note3 ün nedeni mi olur aga.note 3 işte

kıyaslanamaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender ahmet

note3 tabiki

kıyaslanamaz bence.

HTC metal kasa hem de cift kamerasiyla daha guzel fotograf cekiyor. Note 3 te 3gb ram var. Bazi one cikan ozellikleri bunlar mesela. Samsung markasi sorunlu gibi geliyor biraz da bana. HTC daha saglam geliyor.
  • quote:

quote:

note3 tabiki

kıyaslanamaz bence.

HTC metal kasa hem de cift kamerasiyla daha guzel fotograf cekiyor. Note 3 te 3gb ram var. Bazi one cikan ozellikleri bunlar mesela. Samsung markasi sorunlu gibi geliyor biraz da bana. HTC daha saglam geliyor.

htc nin kasasından başka bir artısı yok.sırf kasa için o fiyat verilmez.

note3 şu an en kral telefonlardan biri.

m8 yeni olmasına rağmen ekstra hiçbir özelliği yok.

dediğim gibi note 3 m8 ile kıyaslanamaz.
  • quote:

quote:

note3 tabiki

kıyaslanamaz bence.

Alıntıları Göster
    Htc one ne kadar guzel olursa olsun 2500tl verilmez bi telefona. Gunah.

Oyum note3'ten yana. Ama htc one 2100 bandından assagı olursa htc one
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Alıntıları Göster
    Note 3 de 3 gb ram var daha iyi olur.Ama zamanın varsa Z2 bekle
  • M8 tabii ki. O özellikler ve o tasarım başka hangi telefonda var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

M8 tabii ki. O özellikler ve o tasarım başka hangi telefonda var ?
    m8
  • Note 3. Samsungun alınması gereken tek serisi note serisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoLKing

Amerikadan gelecegi icin telefon 700 dolar + pasaport masraflari olacak.
  • quote:

Ulan bu konuya da reklamcilar dadandi. Daha telefon cikmadan aldim diyor adam. 3 gun once uye olmus 4 kere cevap yazmis hepsinde de ayni site reklami. Seni kaideye almiyorum arkadasim.

Diger atkadaslardan da ricam neden note 3 diyorsunuz? Sadece model ismini ben de biliyorum ama nedenini yazarsaniz cok sevinirim.

başta yazdıgın msj bana mı başkası için mi reklam lafını banamı dedin.note 3 mühendislik harikasıdır.kamerada suan piyasada olanlar içinde en iyisidir.tasarım ve kasa kaltesi olarak htc bu tartışılmaz.note 3 den pahalı olan cihazda 2 kamerayımı aldanıyorsunuz biri derinleştiriyor hataları yok ediyor bir nevi bu mu teknoloji şimdi note 3 bunu tek kamerayla tek flaşla çözmüş nerde iki kameranın artısı videoda htc note3 den geride note 3 kamerası fotoraf cekimi m8 den daha iidir.klasik ram 2 3olayına girmicem 2 gb da yeter 3 gb donanım artısı saglar batarya note 3 daha iiidir.note 3 gibi butün işlerini karsılayan tlfn mu almak daha mantıklı 2000 tl bandında puan la falan 1900 tl olan bir cihaz 2500 tl altı olmicak olan htc mi alınır.kamera çekimi htcden ii ekran pikselliği cok az farkla htc önde bunu anlamak için profosör olmak lazım.note 3 arka kapak acılıyor htc acılmıyor.ekran dayanaklılık bazında note 3 önde ram de note 3 önde ortada bariz sonuclar varken neden 2500 tl üstü tlfn alayım.neden ha sunuda belirteyim htc kafa yapısını anlamıyorum ön kameraya verdigin özeni arka kameraya göstersene ön kamerada htc üstün ilemciyi unuttum işlemcide htc az bir farkla önde 5,2 inc olan g2 sd 800 ile nasıl ısınıyor millet bun belirtiyor benim g2 de de ısınıyor.801 işlemci olan htc de note 3den kat kat fazla ısınacak.taki note3 asırı oyunlarda bile fazla ısınma yok.nerdeyse herbiri bazı özelliklerde biri bir adım önde digeride bir adım önde gelelim asıl soruya sen olsan 2500 tl mi verirsin 1900 tl mi.600 tl israftır israf gerek yok.ha tasarım dersen saglamlık dersen htc al ozaman karsılastırma yanlıs note3 yerine z1c yaz daha mantıklı.ayrıcada note 3 de dandik bir kasada mevcut degil.ben samsung a çöp derim ama note serilerini ayrı tutarım bunu da yazdım yorumlarda belirtirim.ha paran coksa 600 tl fazla ver htc al ama okadar etmez.z2 note 3 desen fiyat karsılastırmasını yapmam z2 hertürlü önde.şunuda belirteyim o ince kasaya o donanımı sıgdıran samsung mühendisine de helal olsun samsung kötülüyoruz ama yiğidi öldür hakını yeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83A9DEA5A -- 8 Nisan 2014; 15:17:28 >
  • Sana reklamci demedim arkadasim yukarida sadece 4 mesaji olan arkadasa dedim.
    Aciklamalarin icin cok tesekkurler. Cihaz amerikadan gelecek. Tahminim 50 dolar falan fiyat farki var iki model arasinda.
  • quote:

Sana reklamci demedim arkadasim yukarida sadece 4 mesaji olan arkadasa dedim.
    Aciklamalarin icin cok tesekkurler. Cihaz amerikadan gelecek. Tahminim 50 dolar falan fiyat farki var iki model arasinda.

ha tamam sorun yok bende kendime anladım.artık seçim senin.ben fikrimi detaylıca sundum faydası olsunda kararı sen ver.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.