Şimdi Ara

HTC One M8 mi? Note 3 mü? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
5.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 9005 ise note 3 ama tr deki gibi 9000 ise m8
  • Htc tabi ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün samsung'un ürettiği mikrodalga fırını gördüm. Karınca gibi bütün elektronik alanlara sızmışlar.

NOT3 mü? Git bir kalıp hacı şakir sabun al daha iyi, çünkü bildiğin sabun. Galaxy ailesi de öyle.

HTC al. Sürü psikolojisine uyma. Özel ol, kalitenin yanında ol, popüler olanın tarafında değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahdamar

Geçen gün samsung'un ürettiği mikrodalga fırını gördüm. Karınca gibi bütün elektronik alanlara sızmışlar.

NOT3 mü? Git bir kalıp hacı şakir sabun al daha iyi, çünkü bildiğin sabun. Galaxy ailesi de öyle.

HTC al. Sürü psikolojisine uyma. Özel ol, kalitenin yanında ol, popüler olanın tarafında değil.

yoruma bittim benim önerim çok telefonda film izleyen biriysen note 3 oyun oynayan biriysen note 3 çünkü ekranı büyük m8 e göre ondan sonra sadece nette takılırım dıyorsan m8 cidden iphone nun android versiyonu gibi telefon yanı iphoneda 1 gb ram var mıllet 2200 tl verıyor nıye bunda 1 gm var demıyor oyuzden sende m8 de kı 2 gb ram olayına takılma 2 gb yetıyor karar senin genede ıster note 3 al ıster m8 ıster başka telefon

• bende 2 si arasında kaldım note 3 n9005 versiyonu ama kararım değişti artık note 3 diyor kalbim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.