Şimdi Ara

Htc One M7'den Sony Z3C'ye geçilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir buçuk yıldır Htc One m7 kullanıyorum.
    Şarjı dışında telefondan memnunum.
    Acaba Sony z3 compact a geçmek mantıklı mı?

Yorumlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: leren

Arkadaşlar bir buçuk yıldır Htc One m7 kullanıyorum.
    Şarjı dışında telefondan memnunum.
    Acaba Sony z3 compact a geçmek mantıklı mı?

Yorumlarınız için teşekkürler.

Geçilir mi mi ? Bodozlama atlanılır imkanın varsa. Kamerada , bataryada , arkadaşlarınla gideceğin havuz deniz eğlencesinde , işlemci gücüyle birebir cihaz.
  • Gereksiz masraf. M7 daha götürür seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 10:40:2 >
  • Bence alınmaz gereksiz masraf

• Büyüklüğünden sıkıldıysan ve şarj konusunda sıkıntı yaşadıysan geçebilirsin ,bende z den geçmeyi düşünüyorum
  • Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Kararsızlık devam ediyor. Aslında değişim ihtiyaçtan ziyade teknoloji merakından gibi.

• Bence gereksiz masraf olur m7 sizi cok rahat 1 yil daha goturebilecek bir cihaz. Bence paranizi biriktirin 1 yil sonra yeni cikan ust seviye bir telefon modeli alin hem o zaman m7 baya eskimis ve degistirme geregi duyurur.

• sahsı olarak 64 bıtın ılk cıhazalrını gereksız yuksek almak hatasına dusmemek adına 32 bıtın yusek performans veren en son modellerınden bırını alıp 64 bıt olgunlasıp rayına oturduktan sonra cıkacak modellere kadar onunla devam etmeyı mantıklı buluyorum.

z3c zaten ust donanıma sahıp 720p ıle bu konuda kolay kolay kımseye gecılmez amıral gemıler harıcınde,m8ı bıle gececektır testler gelsın ıyıce,ve batarya olarakta olayı asmıs tabıkı,ayrıca sony z serısıne oldukca ılgılı 2yıl olan z bıle 4.4 aldı bu acıdanda bakınca z3c 2015 tekı tum guncellemelrıde alacaktır.

yanı sozun ozu butcenız varsa m7 ıyıce degerınden dusmeden satılıp z3comapcta gecılır ana konusuda arkadaslar bırlık olup 50 kısı flan tek yerden alımla fıyatı 1600 altına cekecekler
  • Seneye keşke bekleseydim diyeceksin..

O yüzden bekle tamamen gönlün geçsin m7 den..
  • M7 de yapipta z3c de yapamayacaginiz hicbir sey yok hocam. Ustelik m7 nin tasarimi da daha iyi. Bence gecmeye deger hicbir sey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok gereksiz çok.. 1 yıl daha rahat kullanırsın m7 yi. Sonra gönlünün çektiğini alırsın.

• Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Beklemeye devam. M9 umarım iyi bir pil ve kamera ile gelir.

• M7 hala para ederken elden cikarip z3c ye gecin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

sahsı olarak 64 bıtın ılk cıhazalrını gereksız yuksek almak hatasına dusmemek adına 32 bıtın yusek performans veren en son modellerınden bırını alıp 64 bıt olgunlasıp rayına oturduktan sonra cıkacak modellere kadar onunla devam etmeyı mantıklı buluyorum.

z3c zaten ust donanıma sahıp 720p ıle bu konuda kolay kolay kımseye gecılmez amıral gemıler harıcınde,m8ı bıle gececektır testler gelsın ıyıce,ve batarya olarakta olayı asmıs tabıkı,ayrıca sony z serısıne oldukca ılgılı 2yıl olan z bıle 4.4 aldı bu acıdanda bakınca z3c 2015 tekı tum guncellemelrıde alacaktır.

yanı sozun ozu butcenız varsa m7 ıyıce degerınden dusmeden satılıp z3comapcta gecılır ana konusuda arkadaslar bırlık olup 50 kısı flan tek yerden alımla fıyatı 1600 altına cekecekler

Ana konusuna baktım z3 compact ın ama bulamadım. Bu 50 arkadaşın 1600 seviyesine çekeceği yere beni yönlendirir misin? teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

M7 de yapipta z3c de yapamayacaginiz hicbir sey yok hocam. Ustelik m7 nin tasarimi da daha iyi. Bence gecmeye deger hicbir sey yok.

m7 de yapıpta z3c ta yapamayacagı tabıkı yok,z3c ta yapıp m7 de yapamayacagı sey olur zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.