A

Binbaşı
31 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba bu hafta icinde xperia z alicam. Bu cihazin sim karti micro sim mi nano sim mi ? Suanda bold 9900 kullandigim icin normal sim kart var. Ona gore gidip turkcellden satin alicamda almisken yanlis almiyayim. Birde micro sim ile nano simin arasinda ki fark ne ? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.
Arkadaslar merhaba xperia z micro sim ile mi nano sim ile mi calisiyor ? Turkcellde alicamda hangi simi almaliyim ?
Arkadaslar merhaba 3 senedir blackberry kullaniyorum ve sonunda degistirmeye karar verdim ve htc one dusunuyorum. 3g kapali gunde 150-200 what's app mesaji 1 saat telefonla konusma 1 saat muzik 30 dakika real racing 3 oyunu 1 saat vine , snapchat , facebook karisimi dolassam sabah 7den aksam 12ye kadar bu telefonun sarji dayanir mi ? Cunku yillardir alisigim blackberryde nazar degmesin hic pil sorunum olmadi sabah 7de cektim mi fisden aksam 12ye kadar cok rahat gider hatta artar bile pili. Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.
Arkadaslar oncelikle herkese merhaba. Bir arkadasim suanda yurtdisinda simdi ben ona 99$ olan iphone 5cden aldirtsam turkiyede bunu nasil kullanabiliriz gevey jailbreak ile mi ? Birde bunu pasaport kaydi yaptirmamiz gerekiyor mu ? Kullanilamasa bile aldirtmayi dusunuyorum sonucda 99$ en kotu ipod olarak kullanmayi dusunuyorum cevaplariniz icin simdiden tesekkurler
Arkadaslar merhaba telefonumu 1 yildir kendi aldigim 8 gblik hafiza kartiyla kullaniyorum ancak hafiza karti gecenlerde doldu ve bende telefonun kendi hafizasini kullanmak istedim oda 8 gb ve kameraya girdim seceneklerden cihazi sectim videoda sectim muzikleri usb ile atarken kendi hafizasini attim ancak bir turlu sesli not kaydederken hafizayi cihaz yapamadim ve dogal olarak cihaz hafizasini kullanamadigim icin ses kaydi yapamiyorum. Sesli notda ki hafiza secimini cihaz olarak nasil yapabilirim bilen varsa soylerse cok iyi olur yoksa hafiza kartindan bir kac tane muzik silmem gerekicek cunku sesli notlari speaking odevlerini yapmak icin cok kullaniyorum.Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.
Arkadaslar merhaba 8-9 bin tl param var malum universitemde baslamak uzere okula gitmek icin bana araba lazim. Alicagim ilk arabam olucak o yuzden amatorum ve bu araba inanilmaz hosuma gitti yalniz sizden ricam kullanan yada bilgi sahibi olan arkadaslar bana bu aracin sehir ici yakit tuketimini saglamligini soyliyebilirlerse sevinirim.
Arkadaşlar merhaba , çok kısa ve basit bir sorum olacak acil cevaplarsanız çok sevinirim daha öncedende sorulmuşsa şimdiden özür dilerim pek vaktim olmadığı için sayfada uzun olduğu için malesef tamamını okuyamadım. Şimdi benim kız arkadaşım bugun yurt dışına çıktı ve bana oradan mesaj atacağını söyledi. Şimdi ben cevap vermesem dahi bana ondan gelen mesajlar için ücret gelicek mi ? Bu sorunun cevabını acilen öğrenmem lazım malum ay sonu büyük bir fatura şoku yaşamak istemiyorum. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.
Arkadaslar merhaba yaklasik 1 aydir Blackberry bold 9900 kullaniyorum. Telefonun resimlerine girdigim zaman herhangibir resmi sectigimde ekrani sola yada saga cevirdigimde donmuyor seceneklere girip cevirebiliyorum ancak telefonu cevirince olmuyor. Bu ozelligi nereden acabilirim ayarlara baktim ancak bulamadim :/
Arkadaslar merhaba forumun bu bolumunde bir bayan arkadasin xperia z incelemesi vardi hatta videolarla birlikte. O konuyu 1 aydir forumun bu kismina pek girmedigim icin takip edemiyordum. Bugun bir bakmak istedim ancak konuyu ne burada nede gecmiste girdigim konular kismindan bulabildim. Konuyu kapattilar mi bilen biri varsa bilgilendirirse sevinirim.
Arkadaşlar merhaba 1.5 yıldır curve 9300 kullanıyorum. Son 1 haftadır telefonun touchpadi takılıyor. Touchpade sert birşekilde bastırınca yada 2-3 kere yuz üstü vurunca çalışıyor. Fakat 1 saat sonra gene aynı işlemi tekrar ediyor. Kvkya götürdüm telefonun sağ ve soldaki tuşlarının soyulması aynı şekilde touchpadin üzerinde ki kaplamanın soyulmasından dolayıda tamir için garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. Bende hem bu touchpad sorunundan hemde telefonun pilinin artık iyicene bozulmasından dolayı (%30dayken kapanmalar , 3g kapalı en fazla 100 whatsapp bbm normal mesaj karışımı ile 1 gün gitmesi gibi ) 2. el bir bold 9900 almaya karar verdim. Hem blackberrynin kullanımını çok rahat bulduğumdan hemde bis paketimin tahütünün 7 ay kalmasından hemnde dış görünüşünü çok beğendiğim 9900ların 2. el fiyatlarının uygun oldugundan dolayı bu kararı verdim. Kadıköyde telefoncularda 600-700 arası tertemiz garantili 9900lar mevcut sizce alırken nelere dikkat etmeliyim ? Şu zamana kadar hiç 2. el telefon almadım o yüzden açıkçası biraz güven sorunu yaşıyorum. Cevaplarını için şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Meslek: yok
İlgi Alanları: elektronik
Forum İmzası:
Not: Kullanıcı adım android olabilir ama androidci değilim yanlış anlaşılmasın :)
Forum İkinci El İmzası:
.
Hakkımda:
.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.174
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 26.248 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.