Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (1860. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O seçeneği gördüm ancak nedense İngilizce seçmeme rağmen Geleneksel Çince'de İngilizce'ye geçmedi. Daha sonra başka bir tarayıcıyla tekrar deneyip Tayvan sitesine bir şekilde ulaşacağım. Olmadı Geleneksel Çince de olsa global site üzerindeki seçeneklerle karşılaştırıp mutlaka HTC Tayvan'a ulaşacağım...
  • Ben verdim imei'mi ne olur ki sonra bana genpadan 2 yıl garantilisiniz dedi sıkıntı olur mu imei

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chat Transcript
    Size yardımcı olacak operatör bulunurken lütfen bekleyin...
    Merthan adlı Operatörümüze bağlandınız.
    Merthan: Merhaba Yiğit bey, size nasıl yardımcı olabilirim?

Y: cihazım yurt dışı cihaz ingiltereden aldım. 4.3 güncellemesini yaptım daha sonra da fabrika ayarlarına döndürdüm. fakat kameramdaki gece çekimlerinde meydana gelen pembeleşme sorunu düzelmedi.

Merthan: anlıyorum yiğit bey eğer sorun devam ediyorsa avrupa ülkelerinden alınan cihazlarda 1 yıl uluslararası bir garanti sağlanıyor
    Merthan: teknik servise iletebilirsiniz cihazınızı çünkü bizim kendi cihazlarımızda böyle bir durum oluşmadı

Y: bunu biliyorum peki htc bu kamera sorunu ile ilgili bir çalışma yapıyor mu?

Merthan: böyle bir sorun olduğuna dair bir raporlamamız bulunmuyor yiğit bey
    Merthan: konu hakkında cihazı servise ileterek destek almanızı rica edeceğim

Y: peki böyle bir raporlamanız olması için ne yapmam gerekiyor.
    Y: servise verilen cihazlar da sorunların düzeltilmediğini internetten hem türkiye de ki forum sitelerinden hemde yabancı forum sitelerinden okudum.

Merthan: bu konuda iletitğim gibi bir raporlama yapılıyorsa genelde tm fabrika çıkışlı cihazlarımız test edilerek yapılır
    Merthan: forum siteleri ve internette yazan bilgilerin doğru olmadığını iletebilirim
    Merthan: eğer sıkıntı oluşuyorsa servisler size destel vermektedir yiğit bey

Y: yani htc bir çok kişinin yaşadığı bu sorunu görmezden geliyor diyorsunuz.

Merthan: hayır yiğit bey bu konuda herhangi bir sorun olmadığını iletmekteyim size bizim de kendimde bu cihazdan kullanıyorum arkadşlarımda da aynı cihaz var
    Merthan: ve böyle bir sorunumuz yok
    Merthan: eğer sıkıntı var ise teknik bir sorun olabilir bunu da teknik servislerimizi giderecektir

Y: benim cihazımda bu sorun var sitelerde binlerce kişi bu sorunla ilgili fotoğraf ve video paylaşıyor ayrıca benimle aynı iş yerinde 2 arkadaşım var ve onların telefonlarında da aynı sorun var.

Merthan: anladım ilettiğim gibi servislerin ve diğer kullanıcıların ilettiği bir durum olmadığından bir müdahalede bulunamıyoruz fakat ilettiğim gibi eğer sıkıntı yaşıyorsanız zaten çözüm olarak servis size destek olacaktır
    Merthan: bizim müdahale edebildfiğimiz bir durum yok yiğit bey
    Merthan: dilerseniz teknik servis numarlarını iletebilirim size

Y: tamam anlıyorum "servislerin ve diğer kullanıcıların ilettiği bir durum olmadığından" diyorsunuz, bende soruyorum bu duruma kime nasıl iletebilirim? siz sadece teknik servise göndermemi önerebiliyorsunuz ve bu konu hakkında benden başka kimsenin de şikayeti olmadığını söylüyorsunuz. bende forumlardaki kişilerle ve çevremde bu sorunu yaşayan kişilerle birlikte HTC ye bu tarz bir sorunun olduğunu nasıl iletebilirim.

Merthan: bu konuda sorun ile ilgili sitemizden mail atabilirsiniz arkadaşlarımız konu hakkında ilgili kişilere yönlendireceklerdir.

Y: peki teşekkür ederim.

Merthan: htc.com/tr adresinde support bölümünden ulaşabilirsiniz

Valla ben anlamadım demek ki HTC ye göre böyle bir problem yokmuş. Servise verince de düzelecekmiş. Onların kullandığı cihazların hiçbirinde böyle bir sorun yokmuş ve htc ye böyle bir sorun rapor edilmemiş.

• maleesef oganizasyon sorunu çok ciddi boyutlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: marto1

maleesef oganizasyon sorunu çok ciddi boyutlarda

olay bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marto1 -- 12 Kasım 2013; 17:23:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newcherry

Chat Transcript
    Size yardımcı olacak operatör bulunurken lütfen bekleyin...
    Merthan adlı Operatörümüze bağlandınız.
    Merthan: Merhaba Yiğit bey, size nasıl yardımcı olabilirim?

Y: cihazım yurt dışı cihaz ingiltereden aldım. 4.3 güncellemesini yaptım daha sonra da fabrika ayarlarına döndürdüm. fakat kameramdaki gece çekimlerinde meydana gelen pembeleşme sorunu düzelmedi.

Merthan: anlıyorum yiğit bey eğer sorun devam ediyorsa avrupa ülkelerinden alınan cihazlarda 1 yıl uluslararası bir garanti sağlanıyor
    Merthan: teknik servise iletebilirsiniz cihazınızı çünkü bizim kendi cihazlarımızda böyle bir durum oluşmadı

Y: bunu biliyorum peki htc bu kamera sorunu ile ilgili bir çalışma yapıyor mu?

Merthan: böyle bir sorun olduğuna dair bir raporlamamız bulunmuyor yiğit bey
    Merthan: konu hakkında cihazı servise ileterek destek almanızı rica edeceğim

Y: peki böyle bir raporlamanız olması için ne yapmam gerekiyor.
    Y: servise verilen cihazlar da sorunların düzeltilmediğini internetten hem türkiye de ki forum sitelerinden hemde yabancı forum sitelerinden okudum.

Merthan: bu konuda iletitğim gibi bir raporlama yapılıyorsa genelde tm fabrika çıkışlı cihazlarımız test edilerek yapılır
    Merthan: forum siteleri ve internette yazan bilgilerin doğru olmadığını iletebilirim
    Merthan: eğer sıkıntı oluşuyorsa servisler size destel vermektedir yiğit bey

Y: yani htc bir çok kişinin yaşadığı bu sorunu görmezden geliyor diyorsunuz.

Merthan: hayır yiğit bey bu konuda herhangi bir sorun olmadığını iletmekteyim size bizim de kendimde bu cihazdan kullanıyorum arkadşlarımda da aynı cihaz var
    Merthan: ve böyle bir sorunumuz yok
    Merthan: eğer sıkıntı var ise teknik bir sorun olabilir bunu da teknik servislerimizi giderecektir

Y: benim cihazımda bu sorun var sitelerde binlerce kişi bu sorunla ilgili fotoğraf ve video paylaşıyor ayrıca benimle aynı iş yerinde 2 arkadaşım var ve onların telefonlarında da aynı sorun var.

Merthan: anladım ilettiğim gibi servislerin ve diğer kullanıcıların ilettiği bir durum olmadığından bir müdahalede bulunamıyoruz fakat ilettiğim gibi eğer sıkıntı yaşıyorsanız zaten çözüm olarak servis size destek olacaktır
    Merthan: bizim müdahale edebildfiğimiz bir durum yok yiğit bey
    Merthan: dilerseniz teknik servis numarlarını iletebilirim size

Y: tamam anlıyorum "servislerin ve diğer kullanıcıların ilettiği bir durum olmadığından" diyorsunuz, bende soruyorum bu duruma kime nasıl iletebilirim? siz sadece teknik servise göndermemi önerebiliyorsunuz ve bu konu hakkında benden başka kimsenin de şikayeti olmadığını söylüyorsunuz. bende forumlardaki kişilerle ve çevremde bu sorunu yaşayan kişilerle birlikte HTC ye bu tarz bir sorunun olduğunu nasıl iletebilirim.

Merthan: bu konuda sorun ile ilgili sitemizden mail atabilirsiniz arkadaşlarımız konu hakkında ilgili kişilere yönlendireceklerdir.

Y: peki teşekkür ederim.

Merthan: htc.com/tr adresinde support bölümünden ulaşabilirsiniz

Valla ben anlamadım demek ki HTC ye göre böyle bir problem yokmuş. Servise verince de düzelecekmiş. Onların kullandığı cihazların hiçbirinde böyle bir sorun yokmuş ve htc ye böyle bir sorun rapor edilmemiş.

arkadaş harbiden cahil miş hemde tam tas cahil ağzım bozulcak şimdi 4.1.1 yaptım cihazın kamerda sorun YOK 4.2.2 ne hikmetse camera ''yazılımdan'' kaynaklı olarak pembeleşti bunun neresinde ''teknik'' sorun var yuh be bu kadar bilgisiz bu kadar yalancı bir servis görmedim duymadım şu forumda Allah rızası için yazın deyinki ben geceleyin pembeleşme sorunu yaşamıyorm ama 4.2.2 güncellemesinde telefonu kullanamsanı bilmeyen arkadaşlar var onları ezmek için söylemiyorm 4.1.1 kullanıyor olabilirler lakin bana şurdan brisi haykırsın 4.2.2 ben böyle bir sorun yaşamıyorm desin öhhh bea

• newcherry N kullanıcısına yanıt
    Dostum zaten sorun bu.adamlar yok sayıyor böyle bir problemi.kabul etseler sorunu düzeltmek için bir şey yapmak zorunda kalacaklar.tabiri caizse bozuk telefonları kakaladilar bizlere.şimdi de kulağının üzerlerine yatıyorlar.yarın yeni modeli çıkarırlar daha da hiç muhattap bulamazsın karşında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Tamamdir deneyelim..

Calibreyi islemler bitince sil... unutma.

Kalmasının zararı ne peki?

Telefonda sarj olmama hatalari aldigim icin uygulamayi silince kendiliginden gecti.
    Usb yi taktiginda sarj olmamasi arada uygulama sapittigini dusunuyorum

• Ezgi: Merhaba fatih bey, size nasıl yardımcı olabilirim?
    S: merhaba
    S: Türkiye için
    S: 4.3 güncellemesi
    S: ne zaman vericelek acaba ?
    Ezgi: Türkiye için yayonlanmıştır.
    Ezgi: Türkiye için yayınlanmıştır.
    S: benim cıhazıma gelmedi
    Ezgi: Cihazlara bir anda gelmemektedir.
    Ezgi: Kıısm kısım dağıtım yapılmaktadır.
    S: hmm peki güncellemeyle kamera sorunu nasıl bir hal aldı ?
    Ezgi: Güncelleme ile sorununuzun devam edip etmediğini kontrol edin.
    Ezgi: Sorun devam ediyorsa servise başvurabilirsiniz.
    S: peki size verilen cihazlrda bu sorun var mı kamera pembeleşmesi 4.3 le devam edicek mi çünkü ben daha almadım.
    Ezgi: Devam edip etmeyeceği konusunda kesinlik belirtememekteyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Ne yapacakmiş imei numarasini bu eleman..
    Merak ettim..

Imei ni istiyor cunku onlar cihazin hangi ulkeden aldiklarini gordukleri icin, avrupa cihaziysa yazilim vs dagitildi vs diyecektir buyuk ihtimal. Root ne alaka anlamadim musteri hiz. Harbi mallardan olusuyor herhalde.

• Exdialer uygulamasının temalarını indiriyorum fakat aktif edemedim çözümü bilen var mı

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geliyor..
    Hepsi bilgisiz..

• Aylar önce soylemiştim Htc pembelesme sorunun üzerine yatacak diye. Evet Htc yattı hasır altı etti geçmiş olsun

• Babayı hasır altı ederler valla hocam orayı yıkarlar.Dün kamerayı anında açıp kullanmaya ihtiyacım oldu sanatçılalarla fotoğraf çekilmek için, rezil rüsva oldu fotoğraflar, ışıklı ortamda bokum gibi çekti fotoğrafları cihaz, alıp yere vuracaktım sinirden.

Valla sabırla güncellemeyi bekliyoruz, Allah'ım ede bu sorun güncellemeden sonra geçmesin...

• lafım tüm sorun yaşayanlara değil ama iğne ucu kadar sorunu olan bile gelip buraya veryansın ediyor. sıktı artık bu keşmekeş. aylardır htc one kullanıyorum birçok sorunla karşılaştım verdim servise yaptılar. yok ben o kadar süre bekleyemem diyorsanız kimsenin size burada yardım edebilecek hali yok.

4.3 ile kamera sorunu düzelmemiş işte, güncelleyenler bundan bahsediyor. hala neden gelmedi bilmem ne. bir önceki sürüm de deli gibi ısrarla bekleniyordu ee geldi de ne oldu?

hayır kıssadan hisse forumdaki yaş ortalaması gerçekten çok düşük diye düşünüyorum, yoksa bu kadar tatava gerçekten fazla.

benim telefonun ekranı çıktı yerinden yapışkanla tekrar yerine oturtulması gerekiyor, çok az toz alıyor içeri, alsın yahu alsın, dert mi. siz böyle düşünmüyorsanız, verin servise sıfırıyla değişsin veya en kötü sorun hallolsun dönsün cihazlarınız.

hepimiz bu süreçten geçtik veya geçiyoruz bu kadar yaygara koparmadık. dileyenin hoşuna gitsin, dileyen beğenmesin yazdıklarımı. görüneni söylüyorum. en son girdiğimden bu yana 10 sayfa post girilmiş, yarısından çoğu bilgi çöplüğü.

samimi olarak söylüyorum ki üst segment hemen her telefonu kullandım, htc one en hoş ve en güzeli geliyor bana. ufak tefek teferruatlar şuraya döküldüğünde okuyanın canı sıkılıyor, belirtmek isterim.

teşekkürler, herkese iyi forumlar.

• Evet arkadaş haklı, pembeleşme içinde ayrı bir konu mevcut bende de var pembeleşme sorunu. Bu konu altından devam edilirse daha iyi olurhttp://forum.donanimhaber.com/m_83413813/tm.htm
    @mulholland dr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by10ur -- 12 Kasım 2013; 19:32:37 >
  • güzel makine
  • Htc müşteri temsilcileri 4.3 güncellemesi başladı diyor ama forumda 1kişiye bile güncelleme gelmemiş tr çıkışlı cihazlarda. Atıyorlar galiba :)))

• htc dev sitesinden bootloader unlock ettiğimiz için ımeı numarası sistemlere düşmüş olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.