Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (1862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pembelesme sorunu yazilimsal degil, bosuna beklemeyin. 4.3 sizan ROM'lar ilk ciktiginda sirf bu sorun icin ilk yukleyenlerden biriydim ve hicbir sey degismedi. Kaldi ki yazilimsal olsa ROM degistirince, HTC official yerine CM, AOKP falan yukleyince de duzelmesi gerek. Ama lenste sikinti oldugundan sonucta goruntuyu lens cihazdaki yazilima iletiyor islemesi icin. Goruntu pembeli geldikten sonra ROM, Android 4.2.2-4.3-4.4 falan farketmez.

Benim cihaz Amerika AT&T bende de var. 1-2 yerde HDR modda kullanmaya basladiktan sonra isinip bir sure sonra bu hale gelmeye basladigini okumustum.

Neyse ben parayla bile yaptiramiyorum imei sorunundan dolayi, boyle kullanacagim. Isikta bile berbat, zifiri karanlikta en iyi ceken cihazken ne hallere dustu...

Edit: Bir arkadas 'Neredeyse on kamerasi bile arka kameradan daha iyi olan bir cihazim var' demis, aynisini bu sorun ciktigindan beri dusunuyorum. Mumkun oldugunca da isikli ortamda onden cekinirim musaitse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Önder Çatalkaya -- 13 Kasım 2013; 0:10:42 >

• İlk fotoğraf on kameram , ikincisi arka , fazla bi fark yok gibi
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

• Herşey megapixel değil falan dediler . Muhteşem ultrapixel kamera diyorlar . Hayır tamam güzel olabilirde megapixel ne demek arkadaş ya . 6 yap 8 yap ama 4 nedir . Detay 0 kamera berbat ya sonuç bu . Almayın arkadaş htc one . Paramızla rezil olduk siz olmayın . İçi güzel tamam stabil tasarima söz yok . Ama adam alırken telefonu senin devrim yapıp 4 mgpxl lik kamerayla bunu cekiyomus demene bakmaz . S4 mu iyi cekiyo one mi iyi cekiyo der adam . Zoom yapınca sen nereyi goruyosun one nereyi goruyo der . Arkadaşta s4 var full zoomda cekiyo artı açıp biraz daha zoom yapıyor . Biz full zoomlu çekiyoruz artı açıp biraz zoom daha yapınca pixeller sayılmaya başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbaras06

Herşey megapixel değil falan dediler . Muhteşem ultrapixel kamera diyorlar . Hayır tamam güzel olabilirde megapixel ne demek arkadaş ya . 6 yap 8 yap ama 4 nedir . Detay 0 kamera berbat ya sonuç bu . Almayın arkadaş htc one . Paramızla rezil olduk siz olmayın . İçi güzel tamam stabil tasarima söz yok . Ama adam alırken telefonu senin devrim yapıp 4 mgpxl lik kamerayla bunu cekiyomus demene bakmaz . S4 mu iyi cekiyo one mi iyi cekiyo der adam . Zoom yapınca sen nereyi goruyosun one nereyi goruyo der . Arkadaşta s4 var full zoomda cekiyo artı açıp biraz daha zoom yapıyor . Biz full zoomlu çekiyoruz artı açıp biraz zoom daha yapınca pixeller sayılmaya başlıyor

Yok hocam işte bariz belli kamera gerçekten çok kötü. Ne Iphone kullanıyorum ne de bunu, bugün Iphone 5 ve HTC'ye baktım ve yalanım olmasın Iphone 5 bile daha iyi kamera konusunda. Yani neyse o daha iyi bu daha iyi boş vereyim ama HTC'deki karıncalanma çok göze batıyor. Ben şu anki piyasadan umduğumu bulamadım, Samsung gibi içinden renk fışkıran telefonlar yerine HTC gibi ağırlığı olan bir telefon almak istedim, Sony var mesela ama Z1'de de panel sıkıntısı var ve ayrıca sanal tuşlardan nefret ederim. Benim için tek çare yurtdışından Iphone getirtmek o da olmazsa bekleyeceğim artık başka çare yok.

• quote:

Herşey megapixel değil falan dediler . Muhteşem ultrapixel kamera diyorlar . Hayır tamam güzel olabilirde megapixel ne demek arkadaş ya . 6 yap 8 yap ama 4 nedir . Detay 0 kamera berbat ya sonuç bu . Almayın arkadaş htc one . Paramızla rezil olduk siz olmayın . İçi güzel tamam stabil tasarima söz yok . Ama adam alırken telefonu senin devrim yapıp 4 mgpxl lik kamerayla bunu cekiyomus demene bakmaz . S4 mu iyi cekiyo one mi iyi cekiyo der adam . Zoom yapınca sen nereyi goruyosun one nereyi goruyo der . Arkadaşta s4 var full zoomda cekiyo artı açıp biraz daha zoom yapıyor . Biz full zoomlu çekiyoruz artı açıp biraz zoom daha yapınca pixeller sayılmaya başlıyor

Arkadaşım htc sana bu telefonu zorla mı sattı? Cihaz alacaksan teknolojisi nedir ne değildir firma ne söylüyor bakacaksın. htc açık açık söylüyor bu kamera zoom yapmak için geliştirilmedi tam ekran max 2688x1520 çözünürlükle keskin imajlar izlemek için yada çektiğin fotoğrafları facebook ta paylaşman için dizayn edildi? Bu kamera zoom yap kuşu çek tüylerini say diyede yapılmadı böyle fantazisi olan gider zoom lu makina alır alasını yapar. İddia ediyorum kullandığımız monitörlerin imkan verdiği ölçüde en keskin ve kaliteli görüntüyü veren cihaz htc one dır. Bu konuda daha önce birçok incelemeyi ve çektiğim fotoğrafları paylaştım aksini iddia eden varsa hodri meydan

• bu cihazın kamerası kötü diyenlere şiddetle bir göz doktoru tavsiye ediyorum!

http://drippler.com/apple/iphone_5#!787718

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

One(dokulara dikkat edin)
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
    S4
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
    iphone5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 13 Kasım 2013; 1:02:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

bu cihazın kamerası kötü diyenlere şiddetle bir göz doktoru tavsiye ediyorum!

S4
    iphone5

Hocam elinize sağlık veya araştırmalarınıza :)

Ben inşaat kontrolörüyüm. Fotoğrafla çok işim oluyor. Lg G2 kullandım daha önce ve tüm samimiyetimle belirtiyorum ki gece veya loş ortam çekimleri bildiğiniz çamur. Noise olsa dua edersiniz flu çekimden başka birşey yok.

Ama HTC one ile çektiğim fotoğraflar cam gibi alçı sıvadaki en ufak hatayı bile affetmiyor.

İlk defa kameralı telefon kullanmıyorum ama bu telefonun kamera performansı bana fazlasıyla yetiyor.

Samsung S4 zoom gibi kameraya telefon giydirmeden en iyi alabilecekleriniz bunlar. İsteyen sony xperia z ye de baksın 13 mp nasıl sürünür diye.

• Arkadaşlar zoom yapmak için fotoğraf çekiyorsa 808'ler var 650 liraya :)
  • arkadaşlar merhaba

bildirimler için titreşimi nereden kapatabilirim. Ayarlarda bulamadim

• Sense 5 ile htc bu hava durumu efektlerini widgetlarini nasıl kadırır anlamıyorum. Sen yine koy olmadı insanlar kullanmaz. Programlamasi çok mu kulfetti sizin icin. Keşke sense 6 ile yeniden koysalar.

• Bir Konuda yardima ihtiyacim var son gunlerde bataryam garip davranmaya basladi kalibrasyon yaptim bugun fakat ondan sonra kullandim gun boyunca en son %15 den birden %6 ya dustu sonra hemen %1 e ve ardindan tam sarja takacaktim ki %10 a geri cikti ne yapmaliyim sizce?

• Htc kamera olayında çok iyiyiz süper bi kamera yaptık demiyor, tam tersine sosyal medya kullanımına yeterli olabilecek bir kamera yaptık diyor.. Kamerayı ön plana atmıyor, kameramız kötü demeyi daha uygun bi dille ifade etmeye calısıyor, adamlar gelmiş hala bu tlf kamerası kötü diyor :)

1.2 motor araba alıyorsun 220 basmıyor diye ağlıyorsun mantığınız bu kadar arkadaşlar kusura bakmayın !

kaldı ki surekli resim çeken birisi olarak kameradan memnunum, gece çekimleri baya kötü yetersiz ışık varsa kumlu veya bulanık çekebiliyor evet bunlar birer eksiklik ona bişey diyemem.

Bunları yazarken daha önce kullandığım Xz (12mp) , I5 (8mp) , S3 kıyaslayarak yazıyorum ! I5 gündüz çekimlerinde bi adım önde olabilir o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed -

boya dökülmesi siyah renkte mi oldu hocam? nasıl dökülme oldu? @cumfiçu

Siyah renkte oldu hocam. Telefonun altindaki gri aliminyum ortaya ciktigi icin cizikler cok belli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İlk fotoğraf on kameram , ikincisi arka , fazla bi fark yok gibi
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Ön kameranin renkleri cok daha net. Arka kamera resmen çamur gibi çekmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: AkayMehmet

Sense 5 ile htc bu hava durumu efektlerini widgetlarini nasıl kadırır anlamıyorum. Sen yine koy olmadı insanlar kullanmaz. Programlamasi çok mu kulfetti sizin icin. Keşke sense 6 ile yeniden koysalar.

Hocam bu dediğiniz şeyin resmi falan var mı? Siz de söyleyince merak ettim nasıl olduğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaray 

Lumia 520 htc onedan daha stabilmis hatta arkadaş denemiş

Htc one takiliyomu ki. Ni bitmediniz gitti be

• quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

bu cihazın kamerası kötü diyenlere şiddetle bir göz doktoru tavsiye ediyorum!

S4
    iphone5

Esege semer vursan esek esektir bu atasozu derki goz gormesse gormuyor iste kamera isteyen lumia 1020 alnsin derim. Htc one fotosu yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

cihazımın IMEI numarasını girerek yada garantisini yada Türkiye kayıtlı olup olmadığını anlayabileceğim bir site var mı?

Htc yi ara aninda soyluyor

• Ya kamera sorunu için ayrı bir yer açıldı beyler. Orada paylaşsanız bu sorunlarınızı rica etsek..
  • Kameraya laf söyleyenler gidip profesyonel kamera alsınlar. Ne anlıyorsunuz resimleri pc ye atıp büyütüp piksel izlemekten. Çoğu kişi fotoları Instagram ve facebook a atar. Atma işlemi sırasında da zaten foto ne kadar mükemmele de bu siteler kaliteyi düşürür.

Sırf 4.3 yüklemiş olup hava atmak isteyenler ise önce 4.3 ile 4.2.2 arasındaki farkı öğrensin sonra yükleyin ya da bekleyin.

Sanki herkes telefonun tüm fonksiyonlarını dört dörtlük kullanıyor gibi ahkam kesiyor burda.

Çoğunluk müzik dinler oyun oynar WhatsApp kullanır nette gezer 4.3 te de bunlar yapılır 4.2.2 de de.

Hadi çok ısrar ediyorsun çeker rom kurarsın 4.3 ü.

Her gün burada 4.3 gelmedi yazıklar olsun htc yazıları okuyorum.

Not: Kamera konusundaki söylediklerim pembeleşme sorunu yaşayanlar hariç.

• 
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.