Şimdi Ara

HTC ONE E8 Kullanan varmı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
13.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 15 gün önce Avea'dan E8 aldım gayette memnunum S3 deneyimimden sonra bir daha Android kullanmam diyodum ama şimdi anladımki sıkıntı samsungdaymış. E8 kullananlar varsa kılıf ve jelatin nerden alabilirim bilgisi olan yazarsa sevinirim. İnternetten araştırdım ama pek alternatif yok..

• Hayırlı olsun aliexpress banggood pandawill vb çin menşeili sitelerden alabilirsiniz eğer yurtdışından alışveriş yapıyorsanız m8 in ekran koruyucu jelatini uyar o telefona. Çok yeni bir cihaz ve piyasaya sessiz sedasız girdi maalesef hiçbiyerde aksesuarları bulunmuyor. Çoğu kişinin telefondan haberi bile yok. Şarj süreniz nasıl ne kadar gidiyor ekran açık kalma ve beklemede?
  • Jayco39 J kullanıcısına yanıt
    Aynen pek bilen yok ama ikinci kameranın dışında m8 den pek farkı yok. Şarjı bir günü rahat çıkarıyo tabi yeni aldığım için elimden bırakmıyom o yüzden yetmiyo ama 3g açık ekran otomatik sıklıkla internete girer Video felan izlerim bu şekilde bir günü çıkarıyo yani abartı olmazsa rahat çıkarıyo.
  • Edit
  • nihatyld24 N kullanıcısına yanıt
    Sağolun cevap için. Telefonun farkına varılır da aksesuarları gelir en kısa zamanda inşalah. Kısmetse bende alıcam bkaç aya
  • Güle güle kullanın hocam benimde tek pişman olduğum telefon samsung
  • o telefon TR ye gelmicek diye duymustum ben demek ki satiliyomus
  • emre4335 kullanıcısına yanıt
    Şu an sadece aveada satılıyo donanım olarak m8 le aynı sadece kasa plastik ve ikinci kamera yok plastiğide kesinlikle Samsung'dan daha iyi ve s5 e görede daha ucuz. Banada denk geldi sonra araştırdım pek bi kullanıcı yok bende şaşırmıştım açıkçası buna rağmen aldım iyikide almışım diyorum alacak olanlar varsa tavsiye ederim..
    telefonu biliyorumda sadece belli pazarlarda satisa sunulcak diye biliyodum.Ama iyi olms turkiyeye gelmesi
    e8 de 801 ac li deılmı azerbeycanda oylede?
  • İnternette Araştırırken öyle diyodu şimdi kutuya baktım sadece 801 yazıyo nedir bende bilmiyorum ama oldukça hızlı ve stabil.
    Hocam fm radyo ve ağır çekim video çekme özelliği var mi ?
  • Jayco39 J kullanıcısına yanıt
    FM radyo var ama ağır çekim varmı yokmu çözemedim önceden beri kamerayla pek işim olmuyo fırsat bulduğumda ayrıntılı bakar dönerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatyld24

FM radyo var ama ağır çekim varmı yokmu çözemedim önceden beri kamerayla pek işim olmuyo fırsat bulduğumda ayrıntılı bakar dönerim.
    Hocam ne kadara aldınız acaba yazdıysanızda göremedim kusura bakmayın. Tarifeye ek aldıysanızda ne kadara geliyor yaklaşık?
  • Telefon Teknosa ya gelmiş 1699 tl. Fiyat biraz daha uggun olsaydı keşke.
  • Teli tarifeye ek aldım aylık 89 TL ek ücret peşin Fiyat olarak 1600 tl yazıyodu. Özellik olarak amiral gemiden farkı yok bundan dolayı biraz pahalı ama şuda var ben s3 ü ön siparişle almıştım teli elime aldığım ilk günden kasmaları fark ettim o günden sonra bu sorunun androidin kronik sorunu olduğunu düşündüm bu sebepten bir daha Android kullanmıyacam dedim epeydirde Windows Phone kullanıyordum o sistemde çok stabil ama emin olun bu tel fazlasıyla hızlı ve stabil yani fiyatını hakediyor.
  • Hocam telefonun kamerası nasıl mesela slow motion çektiğin zaman 720p cekiyormu birde kaça kaç oranında çekiyor ? Benimki 2688x1520 çekiyor tek sıkıntım bu ve yavaş çekimi daha iyi olabilirmiş :)
  • Gurbetçi23 kullanıcısına yanıt
    Valla kamerayı kullanmadığım için pek bilmiyorum ama bu akşam bakabilirsem bakıp dönerim.Sendeki E8 değilmi.
  • Arkadaşlar pil performansı nasıl? Ekran açık kalma süresi ne kadar gün içerisinde
    Bende M7 var bu yaz aldım E8 i görünce acaba beklesem daha mi iyi olurmuş diye düşünmedim değil
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.