Şimdi Ara

HTC ONE E8 Kullanan varmı.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
4
Favori
13.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla m7 yi pek bilmiyorum m8 ide bilmiyorum tek bildiğim e8 in donanım olarak m8 den çok farkının olmadığı kullanım deneyimi olarak gayet memnunum eğer sende memnunsan boş ver gitsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacilar 2 gundur e8 kullanıyorum g 2 sattım buna geçtim süper hızlı cihaz özellikle teli kasmYa çalışıyorum hiç teklemiyor batarya g2 ile aynı süper cihaz

• nihatyld24 N kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle haklısın hocam özellikle müzik dinlemek amaçlı almıştım iyiki de almışım çok da takilmamak lazım dediğin gibi sonu mu gelir bunun

• yusufakyasan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hicam öncelikle. Ağır çekim özelliği varmı kamera da ve ekran açık kaç saat gidiyor şarjıniz. Şarj işi ve ekrana tıklamayla acilma yüzünden bu telefonu çok istiyorum fiyat performans telefonu tam

• Ben sabah 8 de sarjdan alırım teli ful internet açık o site senin bu site. Benim haber face tiviter instagram vine hepsini gün içinde kullaniyor um akşam şarj saat 12 de 20 kaldı parlaklık 70 civarı çünkü ekran parlaklık çok yüksek tavsiye ederim yavaş çekim video var + full hd 60 fps var bilginize kulaklik dehset ses veriyor

Hayırlı olsun bende diyodum benden başka kimse yokmu dediğin gibi telin sesi bi acayip daha önce böyle şey görmedim zil çalınca hanımı ürkütüyor diye sesi azaltıyorum tele kılıf ve jelatin aldınmı..

• daha almadım çünkü yokk

aynen bende arıyorum ama yok napalım şimdilik böyle kullanacaz.

• sıkıntı yokk

Sagolun hocam kafamdaki soru işaretlerini attım

• Dün teknosada gördüm.şaşırdım da, tr ye geleceğini bilmiyordum.ilk haberi çıktığında sadece Asya pazarı için deniyordu ve bu duruma kızan çok insan olmuştu.böyle yankı uyandıracak bir telefonun bu kadar sessiz girişi HTC Türkiyenin basiretsizliği diye düşünüyordum ki 1700 (avea da 1600 sanırsam) tl fiyatı görünce, distribitörler HTC Türkiyeden habersiz getirdiler galiba demeden de kendimi alamadım.htc Türkiye bu telefonu 2000 den aşağı sattırmazdı yoksa. 😡 zaten HTC tr sayfasında da telefon yok.
    Biraz inceleme fırsatı buldum.Kullanılan plastik biraz kalitesiz geldi bana,hoparlörlerin üzerine biraz sertçe bastırınca epey bi esnedi o kısım.ses kalitesi yine süper.görevli arkadaş bende ki m7 yi görünce " onda ki hoparlörler beats,e8 dekiler pioneer" diye bir cümle kurmaktanda sağolsun geri kalmadı.orada denedim kamerası m7 ve m8 den daha güzel ve çok daha net resimler çekiyor. Arka kamerası çok başarılı bence. Ön kamerası da iyiydi, sadece m7 kadar geniş açıya sahip değil.tabi en doğru bilgiyi burda telefona sahip arkadaşlar vereceklerdir...

• theaozturk kullanıcısına yanıt
    Valla dostum samsung kullandınmı bilmiyorum ama onun plastiğine göre çok daha kaliteli sen elindeki tele bakarak kıyaslarsan hata yaparsın zira m7 hala kasa olarak en iyilerden.

Telefon ilk önce çin pazarına özel çıktı sonra hindistan ve rusyaya yaydılar amerikaya çıktı şimdi de tr ye giriş yaptı. (Ben açıkçası bu telefonun buraya geliceğini bekliyordum da bu kadar sessiz olacağını düşünmüyordum.) Mesut cevık de yaz sonuna dogru twitter hesabından yakında 1800 tl altına turkıye ye de gelecegini duyurmustu. Bende çıkmasına rağmen bu telefonu duyurmamalarını htc nin beceriksizliğine vermiştim ama sonradan düşününce ülkemizde m8 den o kadar kar ediyorlar ki kamera ve kasa dışında birebir aynı olan cihazı m8 in yerini alırl diye tanıtmadılar bence bu telefonu. Mağazaya gelen adam diycek htc nin en üst seviyesi ne? M8. Peki bu e8 ne? O da aynı özelliklere sahip sadece kasası plastik kamerası daha kötü. E peki niye aralarında 800 lira var der gider bu telefonu seçermantık olarak amacı hava değil kaliteli bi telefon kullanmaksa eğer (Ki kağıt üstünde kamera 13 mp kendi karsılastıran adam bu daha iyi diye düşünebilir buyuzden fark sadece kasa bile der nerdeyse) htc nin işine gelmiyor bu telefonu duyurmak bence kesinlikle m8 in onlara karı cok cok fazla.

Edit: artık korkudan mı ne diyim daha test örneğini bile yollamadılar sitelere insanlar duymasın diye. Halbuki 1600 e üst segment telefonlarda fiyat performans cihazı bile olabilirdi (snapdragon 801 kullanan cihazlardan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayco39 -- 3 Kasım 2014; 16:03:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hacilar telefonun kasasi plastik ama elinizde glock marka silah gibi duruyor ve telefon cin mali degil made in taivan

• bir an bana öyle geldi plastiği, bende ki m7 ile kıyaslama yaptığım için de olabilir.haklısınız..
    birde teknosada telefon özelliklerinde ram 1,5 gb yazmışlar. Doğru değil değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theaozturk -- 3 Kasım 2014; 20:00:35 >
    O nasıl bi mağaza anlamadım insan bi kutusuna bakar araştırır ne bileyim yok öyle bişey 2 gb htc ara yüzünden olsa gerek 1 gb boş duruyo samsung olsa 2 ye dayanmıştı. Tabi buda teli oldukça stabil kılıyor..

• Kaç aydır telefon araştırıyordum M8 alayım dedim, bu konuyu gördüm telefonu araştırdım ilk fırsatta inceleyip almaya karar vereceğim. Telefon araştırmak adamı sinir eder karar vermek zor en iyisi çok araştırmıyacaksın hepsinde bir kusur oluyor çünkü.
  • Aynen bir türlü tam tatmin olamıyo insan birini alıyon acaba diğerinimi alsaydım diyon onu alsan gene aynı o yüzden ne için alacağına bakmak lazım eğer ekran büyük ve kalite olsun yeterince hızlı ve stabil olsun sesi yüksek olsun Bataryası rahatlıkla bir günü çıkarsın eline aldığında kalite hissini versin diyosan git e8 al arkanada bakma zira illaki bi eksik bulursun..

• Kullan varmıdır acaba dusunceniz nedir ? Teknosa veya aveadan mı aldınız ? Garantisi nedir?

almayı düşündüğüm icin tüm bu sorular :)
  • Bende alacağım HTC One serisine sürekli güncelleme veriyor M7,M8 gibi güncelleme verirse çok güzel olur süper telefon. S5'den daha iyi ama daha ucuz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.