Şimdi Ara

HTC ONE E8 Kullanan varmı.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
13.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar.Bende E8 almayı düşünüyorum ama özellikle Aveadan alan arkadaşlara sorularım olcak

1: Ben teli bluetooth kulaklık ile kullanmayı düşünüyorum ses kalitesi beni etkilermi acaba sizce.

2: sonucta bina duvarına resim bastırmıcaz ama yinede insan 1920 1080 de resimlerin canlı durmasını istiyor bu konuda nasıl.

3: Bazı yerlerde 1,5 gb ram ve 2 sim bazı yerlerde 2 gb ram ve tek sim demiş avea hangisini satıyor? Güncelleme durumu nedir.

4 : Son olarak biliyorsunuzdur Xperia Z2 ile bu telefon arasında Aveada Aylık 8tl gibi fark oluyor. Bu bağlamda bakarsak hangisi daha mantıklı olur sizce?

Şimdiden teşekkür ederim. Günlerdir sıyırdım artık arastırmaktan sayenizde belki kararı kesinleştiririm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskhero

Selamlar.Bende E8 almayı düşünüyorum ama özellikle Aveadan alan arkadaşlara sorularım olcak

1: Ben teli bluetooth kulaklık ile kullanmayı düşünüyorum ses kalitesi beni etkilermi acaba sizce.

2: sonucta bina duvarına resim bastırmıcaz ama yinede insan 1920 1080 de resimlerin canlı durmasını istiyor bu konuda nasıl.

3: Bazı yerlerde 1,5 gb ram ve 2 sim bazı yerlerde 2 gb ram ve tek sim demiş avea hangisini satıyor? Güncelleme durumu nedir.

4 : Son olarak biliyorsunuzdur Xperia Z2 ile bu telefon arasında Aveada Aylık 8tl gibi fark oluyor. Bu bağlamda bakarsak hangisi daha mantıklı olur sizce?

Şimdiden teşekkür ederim. Günlerdir sıyırdım artık arastırmaktan sayenizde belki kararı kesinleştiririm :D

Selamlar.Bende E8 almayı düşünüyorum ama özellikle Aveadan alan arkadaşlara sorularım olcak

1: Bu soruyu tam anlamadım. Telefonun ses kalitesi oldukça iyi. Fiziksel hoperlörleri çok güçlü,genelde biraz kısık kullanıyorum.

2: Resimleri gayet güzel çekiyor. Bu konuda beklentini karşılar.

3: Telefonda 2gb ram var. Bu telefon donanım olarak zayıf bir telefon değil.Zaten fiyatı da o kadar da ucuz değil. Bir amiral gemisi niteliğinde bir telefon. Güncelleme desteği alacak ancak htc one m8 kadar hızlı almaz.

4 : Burada senin kararın önemli. Ben sıfır fiyatlarına baktım. Aralarında sanırım 200 lira fiyat farkı var. Bu üstüne az biraz daha para koyayım düşüncesinin sonu yok, seni note 4'lere iphone 6 pluslara kadar götürebilir.

Telefonun kasası çok kaliteli. Aslında telefonun metal olmamasının bazı avantajları var. Öncelikle hafif ve metal telefonlarda sinyal sorunu oluyor. Sinyal daha kısıtlı bir mesafeye ulaşıyor bu da wifi çekim mesafesini kısaltıyor.
    Telefonun bence bir kusuru açma kapama tuşunun tepede olması, yetişmek zor oluyor.
    Kutudan çıkan kulaklık bence hiç kaliteli değil.
    Tabi bir de z2 suya-toza daha dayanıklı.
    Tabi z2'yi de suya sokmanızı tavsiye etmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

quote:

Orijinalden alıntı: gskhero

1: Bu soruyu tam anlamadım. Telefonun ses kalitesi oldukça iyi. Fiziksel hoperlörleri çok güçlü,genelde biraz kısık kullanıyorum.

2: Resimleri gayet güzel çekiyor. Bu konuda beklentini karşılar.

3: Telefonda 2gb ram var. Bu telefon donanım olarak zayıf bir telefon değil.Zaten fiyatı da o kadar da ucuz değil. Bir amiral gemisi niteliğinde bir telefon. Güncelleme desteği alacak ancak htc one m8 kadar hızlı almaz.

4 : Burada senin kararın önemli. Ben sıfır fiyatlarına baktım. Aralarında sanırım 200 lira fiyat farkı var. Bu üstüne az biraz daha para koyayım düşüncesinin sonu yok, seni note 4'lere iphone 6 pluslara kadar götürebilir.

Telefonun kasası çok kaliteli. Aslında telefonun metal olmamasının bazı avantajları var. Öncelikle hafif ve metal telefonlarda sinyal sorunu oluyor. Sinyal daha kısıtlı bir mesafeye ulaşıyor bu da wifi çekim mesafesini kısaltıyor.
    Telefonun bence bir kusuru açma kapama tuşunun tepede olması, yetişmek zor oluyor.
    Kutudan çıkan kulaklık bence hiç kaliteli değil.
    Tabi bir de z2 suya-toza daha dayanıklı.
    Tabi z2'yi de suya sokmanızı tavsiye etmem.

Cevabın ve zaman harcadıgın için saolasın.

ilk sorudaki olay şu ben deniz sakar oldugumdan azıcık teli cıkarmaktansa kulaklıkla konusmak daha avantajlı oluyor. bazen telefonların kablosuz ozelliği oluyor ama cok kalitesiz oldugundan kullanmak sıkıntı olabiliyor.

Dediğin gibi aslında 200 200 olacak 1000.

Kulaklığı iyi söyledin ama saol Z2 ye bakarım eger icinde dedikleri kulaklık varsa onu tercih edebilirim o zman yoksa bunda karar kılıp aradaki farkla bir kulaklık alabilirim sanırım mantıklı olur. Sonucta Htc kötü firma değil.

• HTC one e8 de fotoğrafta nesne silme,odak değiştirme,hareketli(drama)fotoğraf özellikleri var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerli1965 F kullanıcısına yanıt
    Duo kameranın getirdiği avantajları sağlayamaz, sağlasa da pek verimli olmaz. Mesela note 4'te de odak değiştirme var ama bence kötü.
  • arkadaşlar merhaba m7 telefonum için servisten gelen cvp e8 ile değiştirelim diyorlar karar veremedim yazılanlar güzel şeyler aslında camera ve şarj önemli benim için siz ne dersiniz para iadesi falan mi istesem yoksa teklifi kabul etsemde e8 imi alsam ?? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: canali01

arkadaşlar merhaba m7 telefonum için servisten gelen cvp e8 ile değiştirelim diyorlar karar veremedim yazılanlar güzel şeyler aslında camera ve şarj önemli benim için siz ne dersiniz para iadesi falan mi istesem yoksa teklifi kabul etsemde e8 imi alsam ?? teşekkürler

dostum selam

kabul ettin mi teklifi ?
    fatura bedelin ne kadardı?
    E8 yerine One M8 vermelerini önerebilirsin kanımca. bence M7 nin muadili M8

tşk.
  • Sheythan... S kullanıcısına yanıt
    merhaba

teklifi henüz kabul etmedim önerilen e8 modeli bilmediğimi araştırmam gerektiğini ilettim tmm dediler, biraz baktım telefona çok kötü bir telefon degil ama ben çokta ısınamadım açıkcası sevmediğim telefonu kullanamam ben, tekrar aradım dedim M8 modelini istediğimi belirttim onu veremeyiz dedi M7 model telefonumunda istersem eğer parçasını bekleyeceğimi ama ne zaman gelecegi belli degil yada aynı şekilde arıza giderilmeden toplayım geri gönderebileceklerini söylediler, para iadesi istedim veremeyiz dediler bende konuyu biraz araştırıyorum ( bu arada E8 türkiyede çok bilinen bir telefon degil fakat avrupada satış rekoru kırmış ) telefondan iyi anlayan bir dostum modeli alma dedi geçiş modeli tatmin olamassın diye bende bir iki gün içinde hakem heyetine başvuru yapıcam bakalım ne olacak gelişmeleri yine yazacagım. bu arada fatura bedeli 2100-2300 civarı olması lazım.
  • quote:

merhaba

teklifi henüz kabul etmedim önerilen e8 modeli bilmediğimi araştırmam gerektiğini ilettim tmm dediler, biraz baktım telefona çok kötü bir telefon degil ama ben çokta ısınamadım açıkcası sevmediğim telefonu kullanamam ben, tekrar aradım dedim M8 modelini istediğimi belirttim onu veremeyiz dedi M7 model telefonumunda istersem eğer parçasını bekleyeceğimi ama ne zaman gelecegi belli degil yada aynı şekilde arıza giderilmeden toplayım geri gönderebileceklerini söylediler, para iadesi istedim veremeyiz dediler bende konuyu biraz araştırıyorum ( bu arada E8 türkiyede çok bilinen bir telefon degil fakat avrupada satış rekoru kırmış ) telefondan iyi anlayan bir dostum modeli alma dedi geçiş modeli tatmin olamassın diye bende bir iki gün içinde hakem heyetine başvuru yapıcam bakalım ne olacak gelişmeleri yine yazacagım. bu arada fatura bedeli 2100-2300 civarı olması lazım.

anladım dostum . bilgi için teşekkürler. benim cihazda tamirde, muhtemelen bana da e8 önerecekler ama e8 plastik olduğu için m7 veya m8 klaslığında değil bence. metalik tasarım bence daha etkileyici. hatta m7 nin tasarımı m8 den bile iyi bence.
    Konuyu bence htc ye mail atarak onlara taşıyabilirsin. ya para iadesi, ya da en azından sıfır bir m7 verebilirler
    bu arada tam olarak ne sıkıntıları vardı telefonun ? beklenecek parça hangisi acaba ? ekran, kamera vs ?

• Sheythan... S kullanıcısına yanıt
    aslında e8 özellik olarak m7 den biraz daha iyi fakat m7 yi sattıranda görüntüsüydü bana göre tabi özelliklerini yok saymayalım ben e8 i kabul etmiycem dostum. htc ile görüştüm servisten gelen bilgiyi söylüyorlar fakat aynı zaman yasal yollardan para iadesi alabileceğimide söylediler, dediğim gibi hakem heyetine başvuru yapacagım bakalım artık nasıl sonuçlanır. dostum telefonum son güncellemeden sonra şarj dayanmamaya başladı inanırmısın telefonu şarjdan çekmeye korkuyordum ya durduğu yerde 40 dk içerisinde %10 azalıyordu şarjı, kamera pembeleşme sorunu vardı, çok ısınıyordu, genel olarak telefon çok yavaşladı, beklenen parça kamera parçasıymış sanırım ki stoklarında bulundurmaya mecburlar parçaları yasal süreç doldu bakalım ne olcak.
    senin telefondaki sorunlar neydi ve ne zaman verdin geri dönüş alabildi sorun ile alakalı.
  • quote:

aslında e8 özellik olarak m7 den biraz daha iyi fakat m7 yi sattıranda görüntüsüydü bana göre tabi özelliklerini yok saymayalım ben e8 i kabul etmiycem dostum. htc ile görüştüm servisten gelen bilgiyi söylüyorlar fakat aynı zaman yasal yollardan para iadesi alabileceğimide söylediler, dediğim gibi hakem heyetine başvuru yapacagım bakalım artık nasıl sonuçlanır. dostum telefonum son güncellemeden sonra şarj dayanmamaya başladı inanırmısın telefonu şarjdan çekmeye korkuyordum ya durduğu yerde 40 dk içerisinde %10 azalıyordu şarjı, kamera pembeleşme sorunu vardı, çok ısınıyordu, genel olarak telefon çok yavaşladı, beklenen parça kamera parçasıymış sanırım ki stoklarında bulundurmaya mecburlar parçaları yasal süreç doldu bakalım ne olcak.
    senin telefondaki sorunlar neydi ve ne zaman verdin geri dönüş alabildi sorun ile alakalı.

evet e8 özellik olarak m7 den çok daha iyi, ancak ben mağazada inceledim, plastik olduğu için m7 nin görüntü klasını vermiyor. çok beğenmedim.

ben 26 kasım da verim, şu an teleservis ekranından kontrol ettiğimde dün tamire alındığı söyleniyor. kamera pembeleşmesi, pilin çabuk bitmesi, hafif kasa açıklığı, arkadaki beats yazısının silinmesi vs. için verdim. henüz bir geri dönüş olmadı .

eğer bana da e8 önerirlerse, belki alıp, kutusunda 1300-1400 gibi satıp, temiz bir m7 daha alabilirim. bakalım neler olacak :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufakyasan

Hacilar telefonun kasasi plastik ama elinizde glock marka silah gibi duruyor ve telefon cin mali degil made in taivan

selam
    bir şey soracağım
    bende lg g2 kullanıyorum
    ev içinde ortam ampülü ile bebeğin fotoğraflarını çekmek çok zor hep çamur gibi çıkıyor.
    ben m8 düşünüyorum e8 ile aynı aşşa yukarı, onda kamera olarak verim alabilirmiyim sizce?
  • Benim telefonda servisteydi, ben e8 i kabul ettim gelmesini bekliyorum ne zaman gelir bilmiyorum ama kısa sürede gelir umarım. Bu arada telefonun garantiside 2 yıl olarak başlıyor :) yeni telefon yenidir kardeşim hiç açılmamış oynanmamış ;)
  • Arkadaşlar telefon teknosa'da satışta. 1500 tl ile indirimde gözüküyor.

• dostlar merhaba

26 kasım tarihinde Teleservice Maltepe'ye kargoya verdiğim HTC One M7 telefonum, tam 9 gün sonra, kargo gönderimleri dahil bugün itibari ile elime ulaştı. Kamera değişmiş,pembelikten eser yok, arka kapak değişmiş, ön hoparlörler ve kapakları değişmiş, kulaklık jack'ı değişmiş, ölü piksel den ötürü ekran değişmiş ve pili değişmiş. Mükemmele yakın bir işçilik ile telefonun kasasını kapatmışlar ve en ufak bir açıklık anormallik yok. Gerçekten çok memnun kaldım, gönderecek arkadaşlar rahat olsunlar. Sanki sıfır bir telefon almış gibiyim.

Telefonumdan çok memnundum, sevemediğim plastik E8 ile değişim kararı çıksaydı üzülürdüm. Biliyorum özellikleri, fiyatı daha iyi ama M7 bence halen piyasadaki en klas ve dizaynı özel telefon. o yüzden bir süre daha kullanacağım.

bilginize.
  • arkadaşlar tekrar merhaba

benim telefon hala parça bekliyor 35 günü geçti e8 i kabul etmedim abi yeni olabilir benim telefonum çıkalı nerdeyse 2 sene olmuş şuan 1600 tl hala, e8 in çıkış fiyatıda aynı ki kişiye baglı sebepler bunlar ve m7 nin bi üstü m8 dir abi e8 nedir ya ben M serisi almışım verecekse m8 versin ben hakem heyetine başvuru yaptım paramı alıcam inşallah bakalım artık
  • night_of_blue N kullanıcısına yanıt
    Dostum selam

telefonunu alabildinmi ? kullanımı nasıl bir telefon ?
  • Aldim arkadasim gayet guzel telefon bi sknti yasamadim su ana kadar 1 haftadir kullaniyorum yaklaşık olarak

• Arkdaşlar bende one e8 aldım.
    donanım olarak m8 e artı sayılabilecek 801 ac olarak gelmesi. m8'e göre kimine göre eksisi ise dual camera ve ultrapixel kamera. Kamera ve deneyim olarak oldukça başarılı. e8 den önce koyu bir sony taraftarı olduğumu söylemek isterim. xperia p ve xperia sp kullandım.

Uzun uzun deneyimleri anlatmama gerek yok. İşin özeti şimdi android kullanıyorum diyebildim.
  • canali01 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım e8'i kabul etmemekle iyi yapmışsın zaten aldığın fiyat üzerinden güncel fiyatlı cihaz vermek zorundalar yani m8 az biraz daha diretir bastırırsan m8 cihazın hayırlı olsun diyebiliriz :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.