Şimdi Ara

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.563
Cevap
19
Favori
49.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E8 4.5G destekliyor mu? Vodafone kullanıyorum ama onların 4,5G uyumlu cihazlar listesinde E8 yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levissi

E8 4.5G destekliyor mu? Vodafone kullanıyorum ama onların 4,5G uyumlu cihazlar listesinde E8 yok.

Destekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: Levissi

E8 4.5G destekliyor mu? Vodafone kullanıyorum ama onların 4,5G uyumlu cihazlar listesinde E8 yok.

Destekliyor

4.5 g desteklemiyor.
    4g destekliyor. 150mbite kadar
    sadece cat6 (300mbit) yada cat9(450mbit) 4.5 destekliyor.

• 4G kullanılabilir anlamında söylemiştim ben zaten günlük kullanımda 100 mbit üzerine çıkılacağını sanmıyorum
  • quote:

4G kullanılabilir anlamında söylemiştim ben zaten günlük kullanımda 100 mbit üzerine çıkılacağını sanmıyorum

Aynen oyle dusunuyorum bende. 100mbiti gecmez. Burda fiber optik kablonun kaliteligide cok onemli rol oynuyor. 100mbiti gecmesi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

4G kullanılabilir anlamında söylemiştim ben zaten günlük kullanımda 100 mbit üzerine çıkılacağını sanmıyorum

Aynen oyle dusunuyorum bende. 100mbiti gecmez. Burda fiber optik kablonun kaliteligide cok onemli rol oynuyor. 100mbiti gecmesi icin

Yani?E8 i değiştirmeye değer mi değmez mi ?

• Istanbulda iyi bir ozel servis bilen var mi? Ust hoparlorde sorun var, telefonu acarken plastik kaplamayi isitmak gerektigi icin cogu ozel servis telefona dokunmak istemiyor.

• Arkadaşlar, telefonum hala Lolipop güncellemesini almadı. Aynı durumda olan var mı? (paralel ithalat)
  • quote:

Orijinalden alıntı: practer

Arkadaşlar, telefonum hala Lolipop güncellemesini almadı. Aynı durumda olan var mı? (paralel ithalat)

Var Hocam, bende hem paralel ithalat hem de brightstar garantili iki cihaz var. ikisini de güncelleyemedim.
  • quote:

Arkadaşlar, telefonum hala Lolipop güncellemesini almadı. Aynı durumda olan var mı? (paralel ithalat)

Daha onceki sayfalarda bu sorunu cozen vardi sanirim

• quote:

Ben bugün bir tane daha htc one e8 aldım htc türkiye garantili. Bende de gunceleme yok. Sadece bir zaman aralığında dağıttılar sonra geri çektiler herhalde. Çözüm bulan var mı?

• Arkadaşlar güncelleme konusu malesef çözülmedi. Ben de Vodafone dan almama rağmen ( Orjinal Distribitör ) güncelleme gelmedi. Müşteri hizmetleri cihazın buraya gelmesi gerek diyorlar ben de sırf güncelleme için garantiye göndermek istemiyorum.

Şimdi benim başka bir sorunum var. Benim telefonda kayıltı numaralardan herhangi biri aradığında isim çıkmamaya başladı. Her seferinde isimsiz olan numarayı tekrardan var olan numaraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupondii

Arkadaşlar güncelleme konusu malesef çözülmedi. Ben de Vodafone dan almama rağmen ( Orjinal Distribitör ) güncelleme gelmedi. Müşteri hizmetleri cihazın buraya gelmesi gerek diyorlar ben de sırf güncelleme için garantiye göndermek istemiyorum.

Şimdi benim başka bir sorunum var. Benim telefonda kayıltı numaralardan herhangi biri aradığında isim çıkmamaya başladı. Her seferinde isimsiz olan numarayı tekrardan var olan numaraya

Aynısı bende de var. +9 başlayanlar çıkmıyor kayıtlı olmasına rağmen. +90532 yerine 0532 gibi olmalı. 4.4.2 den herhalde 5.0.2 de yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: metallish

quote:

Orijinalden alıntı: dupondii

Arkadaşlar güncelleme konusu malesef çözülmedi. Ben de Vodafone dan almama rağmen ( Orjinal Distribitör ) güncelleme gelmedi. Müşteri hizmetleri cihazın buraya gelmesi gerek diyorlar ben de sırf güncelleme için garantiye göndermek istemiyorum.

Aynısı bende de var. +9 başlayanlar çıkmıyor kayıtlı olmasına rağmen. +90532 yerine 0532 gibi olmalı. 4.4.2 den herhalde 5.0.2 de yoktu

aynı sorun bende de olmaya başladı ama sanki önceden yoktu gerçekten saçma bir durum...

• arkadaşlar sizde de var mı bilmiyrum ama bende son 2-3 gündür mesaj gelemsede fake titremeler olmaya başladı acaba bi ayarını mı değiştiridm haberim yok.mesela whatappda üç kez mesaj atsa birisi 4-5-6 kafasına göre titriyor bildirim geliyor titiroyr acmazsan bi iki dakka sonra yine titriyor.eskiden bu yoktu acaba bildirimleri göster diye bişi mi dedim diye baktım öle bi ayarda bulamadım sizce neden böle oluyor yada başkasındada oldu mu bu nasıl çözüm bulabilrim.dün fabrika ayarlına döndürdüm bütün güncellemeleri tekrar yüklettim ama yine aynı
  • şimdi neden oldugunu fark ettim arkadaş whatsapp dan mesaj yolladı bir tane ben o mesaja bakana yada ekrandan kaldırana kadar öttü :D bi 10 kez öttü artık dellendim bunu nasıl kapatabilrim bi allahın kulu söylesin :)
  • Beyler güncelleme geldi de noldu sanki. 1,5 gün yeten şarj lollipop sayesinde 1 günü görmüyor bile. Hayiflanmayin güncelleme gelmedi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechTR -- 12 Eylül 2015; 16:12:06 >
  • Arkadaşlar an itibariyle telefonumua 2.34.401.6 versiyon numaralı scarefright açığı yaması adlı ufak boyutlu bir güncelleme geldi, telefonumu başarıyla güncelledim. Orjinal türkiye brightstar. Sense hala 6 ve android sürümü 5.02. Sanırım sadece ve sadece güvenlik yaması.

• Merhaba Arkadaşlar,

Bende E8 kullanıcısıyım şöyle bir sorunum var kitkat sürümünde bu sorun yoktu cihazın SMS engelleme özelliği çalışmıyor güncellemeden önce sorun yoktu numara engelliler listesinde ancak SMS gelmeye devam ediyor can sıkıcı bir durum ekstra program veya farklı bir SMS uygulaması kullanmak istemiyorum bu sorunu yaşayan ve çözen arkadaşlar var mı? Teşekkürler.
  • Erişebilirlikten bildirim hatırlatıcıyı kapat.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.