Şimdi Ara

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.563
Cevap
19
Favori
49.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chameleon41

Hocam ben de nexus 5 kullanıyorum 1 yıldır. Hızından şikayetim yok ama bataryasından ve kamerasından memnun değilim. E8 batarya ve kamera olarak nexustan iyi midir? belirgin bir fark var mı?

Sadece bAtarya konusunda iyi e8. Onun dışında n5 hertürlü ezer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykii

Dostum nasıl yaptın ayrıntılı anlatırmısın biz de feyzlenelim :D

Xda da bizim cid koduna uygun olan zıp bulamDim yaygın olmadığı için. Bir tane ruu var ama bence zip arızalı olduğu için orjinal olmasına rağmen hata veriyor. O yüzden sistem silinmisti bende rolf yapıp başkasının hedefini kurup temizlemistim. Eğer orjinal ruu bulabilirsem buraya koyup anlatacağım. Zor birşey değil aslında. Orjinal ruu dosyasını hafızaya atıp bootloader de başlayınca otomatik yüklüyor. Ama orjinali bulmak mesele :)

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105149320

Kılıf ihtiyacı olan arkadaşlar..

• Telefon çok ısınmaya başladı. Bir kaç dakika Facebok ta dolaşıyorum telefon baya bi ısınıyor. Arkadaşlar sizin telefonlardada hissedilir ısınma varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamzatbey

Telefon çok ısınmaya başladı. Bir kaç dakika Facebok ta dolaşıyorum telefon baya bi ısınıyor. Arkadaşlar sizin telefonlardada hissedilir ısınma varmı?

güncellemeleri yaptın mı? htc lock screen, htc giriş güncellemeleri gelmişti.

• Bütün güncellemeler tamam...
  • hamzatbey kullanıcısına yanıt
    Gps felan açık olabilir

• Ahmetkardes06 A kullanıcısına yanıt
    Evet GPS açık bu çok etkilermi? Ayrıca GPS yi kapatmam durumunda telefonunmda negatif olarak neler değişir?
  • hamzatbey kullanıcısına yanıt
    Gps navigasyonda lazim oluyor, simdi kapatin daha sonra navigasyonu kullanacaginiz zaman acarsiniz.

• Ahmetkardes06 A kullanıcısına yanıt
    GPS yide kapattım ama yine aynı çok ısınıyor... Isınma olayı lolipopa geçtikten sonra başladı.
  • Arkadaşlar cihazı yeni aldım. Kutudan 4.4.2 sürümü ile çıktı. Sistem güncellemelerini sorgula dediğimde hiç güncelleme yok diyor. Halbuki 5.0.1 sürümüne güncelleyebiliyor olmam lazım. Güncellemeyi nasıl yapabilirim, durumu yaşayan ve ya bilgisi olan var mı?
  • Lord of the Shadows kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Öncelikle hayırlı olsun yeni cihazınız. 5.0.1 güncellemesi bu cihaz için verildi. Ama ilginç bir şekilde güncelleme geldikten sonra bir hafta içinde kayboldu yani şu an OTA ile güncellenmiyor. Burada bu problemi yaşayan bir kaç arkadaş daha var. Bende de aynı sorun var. teknik servis ile iletişime geçtiğimizde telefonun servise gelmesi gerekir falan diyorlar. Şimdilik 4.4.2 ile kullanıyoruz ama Eylül- Ekim gibi 5.1 gelmesi gerekiyor. Ben onu bekliyorum artık.
  • Arkadaslar anlamsiz bi sekilde cihazin yakinlik sensoru calismamaya basladi, ne kulagima dayayinca arama cevaplaniyor ne de arama esnasinda ekran karariyor. Haliyle konusma sirasinda dokunmatik calisiyor.

Var midir bi cozumu, yardimci olabilecek var mi?

• Yazılımsal bir hata olduğunu sanmıyorum. Donanımla alakalıdır büyük ihtimalle. Yinede cihazı sıfırlayıp bir dene istersen. Garantiye göndersende sonuçta sıfırlanacak cihaz. Önce sıfırla, olmazsa tek çare garanti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivibrahim

Arkadaslar anlamsiz bi sekilde cihazin yakinlik sensoru calismamaya basladi, ne kulagima dayayinca arama cevaplaniyor ne de arama esnasinda ekran karariyor. Haliyle konusma sirasinda dokunmatik calisiyor.

Lolipop a geçtikten sonra bende de çok oluyor. Sebebi nedir anlayamadım

• Merhaba arkadaşlar siz telefonla yakın fotograf çekerken netleme sorunu oluyormu mesela bir paranin ustyndeki yazıları cekeceksiniz yakından çekmek istiyorsunuz bulanık çıkıyormu ben çok ugrastım netleyemedim ama biraz uzaklastırınca normal cekiyor lens çok parmak izin yapıyor demeyin fotograf cekmeden önce lensi temizliyorum micro fiber bezle simdiden cevaplarınız için teşekkür ederim iyi forumlar...

• LoRDNeGeS kullanıcısına yanıt
    Macro modu deneyin

• Okisht kullanıcısına yanıt
    Macro modda da istedigim gibibolmuyor biraz yazıyı yakından cekince netlemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ivibrahim

Arkadaslar anlamsiz bi sekilde cihazin yakinlik sensoru calismamaya basladi, ne kulagima dayayinca arama cevaplaniyor ne de arama esnasinda ekran karariyor. Haliyle konusma sirasinda dokunmatik calisiyor.

bende de sık sık oluyor bu durum. sinir bozucu. normalde deniyorum elimi yaklaştırınca algılıyor ama konuşurken nedense bir bakıyorum ayarlar bölümüne falan girmiş.
    ayrıca arkadaşlar cevapsız çağrı gelince konsolu aşağı indirip cevapsız çağrıyı hafif aşağı çekince geri ara butonu çıkıyor. haberiniz olsun.
  • Arkadaşlar kamerası nasıl z1 veya z1 compact dan geçen varsa ona göre kıyaslayabilirse çok sevinirim güzel bi telefona benziyor özellikle htc nin arayüzü çok güzel geliyor bana aklıma yatarsa z1c yi satıp e8 e geçebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.