Şimdi Ara

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.562
Cevap
19
Favori
49.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunu çözdünüz mü hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sorunu çözdüm ve cihaz şuanda lolipop cihaza twrp yükledim ve birisinin yedeğini yükledim . birazdan bootloder kilitleyeceğim ve stock recovery yükleyeceğim. cihaz çok iyi oldu gibi lolipopla bence beklemeyin hiç
  • Garanti gitti ama :)
  • Telefonunda kendisinden kaynaklı bir problem olmadığı sürece garanti bir halta yaramıyor neticede paralel ürün. Ekran kırılmasında da garanti ise yaramıyor. 2 yıla kim ole kim kala :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apokhan kullanıcısına yanıt
    Dostum nasıl yaptın ayrıntılı anlatırmısın biz de feyzlenelim :D
  • Arkadaşlar s5 ile e8 arasinda kalmistim sanirim e8 alicam.Bu telefona kilif bulamilir miyim ve mavi veya kirmizi rengini bulabilir miyim tek sorun bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Livemau5

Arkadaşlar s5 ile e8 arasinda kalmistim sanirim e8 alicam.Bu telefona kilif bulamilir miyim ve mavi veya kirmizi rengini bulabilir miyim tek sorun bu

internetten rahatça bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Suan wi-fi ile girmeme ragmem cihaz sicakligi 42 derece.ama 3g deki kadar hissedilmiyor.3g de coşuyor.. Cihazda problem falan yok. Kime sorsam aynı cevabı alıyorum. Bu birazda ş801 den kaynaklı

Ha birde su cihazı çok öven arkadaşlar, cihazın kamera kismi yani üst taraftan cihazı hafif buker gibi yapın nasıl kırılayazdigini bi görün.

şu cihazı çok öven arkadaşlardan biri olarak bu başlıkta yaklaşık 60 kişi, 8 aydır yalan söylüyorduk arkadaşım, ta ki sen gelip bizi ifşa edene kadar.

hakikaten nasıl kötü, nasıl kötü bir telefon, o kadar kötü olur yani. dediğin gibi kameranın üst kısmını matkapla delip, balyozu tam ortasına değil de hafif sağına yapıştırdım, telefon darmadağın oldu. Siz de deneyin göreceksiniz, ama çekiçle değil balyozla vurun telefona, bir de ortasına değil hafif sağına vurun, dağılayazıyor. kötü çünkü. samsung öyle değil. bi daha ki telefonum ericsson ga628 olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: dontcategorizeme

quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Suan wi-fi ile girmeme ragmem cihaz sicakligi 42 derece.ama 3g deki kadar hissedilmiyor.3g de coşuyor.. Cihazda problem falan yok. Kime sorsam aynı cevabı alıyorum. Bu birazda ş801 den kaynaklı

Ha birde su cihazı çok öven arkadaşlar, cihazın kamera kismi yani üst taraftan cihazı hafif buker gibi yapın nasıl kırılayazdigini bi görün.

şu cihazı çok öven arkadaşlardan biri olarak bu başlıkta yaklaşık 60 kişi, 8 aydır yalan söylüyorduk arkadaşım, ta ki sen gelip bizi ifşa edene kadar.

hakikaten nasıl kötü, nasıl kötü bir telefon, o kadar kötü olur yani. dediğin gibi kameranın üst kısmını matkapla delip, balyozu tam ortasına değil de hafif sağına yapıştırdım, telefon darmadağın oldu. Siz de deneyin göreceksiniz, ama çekiçle değil balyozla vurun telefona, bir de ortasına değil hafif sağına vurun, dağılayazıyor. kötü çünkü. samsung öyle değil. bi daha ki telefonum ericsson ga628 olacak.

Su son bir yilda nexus 5 e, iphone 6 ya son olarak da artik doyup e8 e sahip oldum. E8 tam olarak ne kadar ekmek o kadar kofte deyiminin telefondaki karsiligi. Ip 6 ya verdigim 800dolar(64gb di ve tax ile), icime cok oturmustu e8 i 380 dolara(tax dahil) aldiktan ve kullandiktan sonra. Simdi sorunsuz telefonu sorunlu diye mi tarif edeyim. Ha ucuzlugunun goturuleri var kamera kalitesi vb(vb icin de aklia bi kasanin metal olmamasi geldi acikcasi :) gibi. Onun disinda ovmuyoruz olani soyluyoruz zaten. Ama tekrar soyleyeyim Tr sartlarinda su an baska tel alirdim guzel bir kampanyaya denk gelmesem. Baska tel alana da neden aliyorsun demeyiz ayrica..

• Hocam ben de nexus 5 kullanıyorum 1 yıldır. Hızından şikayetim yok ama bataryasından ve kamerasından memnun değilim. E8 batarya ve kamera olarak nexustan iyi midir? belirgin bir fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chameleon41

Hocam ben de nexus 5 kullanıyorum 1 yıldır. Hızından şikayetim yok ama bataryasından ve kamerasından memnun değilim. E8 batarya ve kamera olarak nexustan iyi midir? belirgin bir fark var mı?

Nexusun kamerasindan ben memnundum ama sadece hdr ile cekince. Gercekten kaliteli oluyor hdr ile ama bilindigi uzere hdr cekimi yavas biraz. E8 benim sahsi gorusum nexus 5 den daha kotu kameraya sahip. Hiz olarak tabii ki N5 ile yarisamaz ama N5den sonra bence en hizli arayuze sahip Htcler(en azindan bendeki e8 oyle, galaxy s5 ile vs karsilastirinca). Batarya konusunda N5 gercekten kotu o bataryasina ragmen, bence google ozellikle optimize etmedi yoksa cok kral telefondu, diger saticilari baya baltalardi. E8in batarya degerleri gercekten guzel. Abuk sabuk appler yuklenmedigi surece kullanim tarzina gore 5-6 saat ortalama ekran suresi var gunluk kullanimda. N5 E8 ile batarya konusunda karsilastirilamaz bile. Iphone 6min bile neredeyse 1.5-2 kati gidiyor batarya(yogun kullanimda ama, telefon kenarda yatinca tabii ki dayanir)...

Edit:Imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 2 Temmuz 2015; 1:37:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

quote:

Hocam ben de nexus 5 kullanıyorum 1 yıldır. Hızından şikayetim yok ama bataryasından ve kamerasından memnun değilim. E8 batarya ve kamera olarak nexustan iyi midir? belirgin bir fark var mı?

Nexusun kamerasindan ben memnundum ama sadece hdr ile cekince. Gercekten kaliteli oluyor hdr ile ama bilindigi uzere hdr cekimi yavas biraz. E8 benim sahsi gorusum nexus 5 den daha kotu kameraya sahip. Hiz olarak tabii ki N5 ile yarisamaz ama N5den sonra bence en hizli arayuze sahip Htcler(en azindan bendeki e8 oyle, galaxy s5 ile vs karsilastirinca). Batarya konusunda N5 gercekten kotu o bataryasina ragmen, bence google ozellikle optimize etmedi yoksa cok kral telefondu, diger saticilari baya baltalardi. E8in batarya degerleri gercekten guzel. Abuk sabuk appler yuklenmedigi surece kullanim tarzina gore 5-6 saat ortalama ekran suresi var gunluk kullanimda. N5 E8 ile batarya konusunda karsilastirilamaz bile. Iphone 6min bile neredeyse 1.5-2 kati gidiyor batarya(yogun kullanimda ama, telefon kenarda yatinca tabii ki dayanir)...

Yorumların için teşekkürler. Aslında kamerasından dolayı z3 compact ve 2.el 5s de seçeneklerim arasında ama z3c'nin kasa çatlaması gibi kronik sorunları da düşündürüyor. Üstelik yaz aylarındayız. Iphone 6 düşündüm ama onda da ısınma, kasa çıtlaması gibi sorunlar var. 5 inç'ten büyük telefon istemediğim için seçeneklerim bunlar. Gördüğüm kadarıyla e8'in kamera performansı haricinde bir kronik bir problemi yok gibi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

quote:

Yorumların için teşekkürler. Aslında kamerasından dolayı z3 compact ve 2.el 5s de seçeneklerim arasında ama z3c'nin kasa çatlaması gibi kronik sorunları da düşündürüyor. Üstelik yaz aylarındayız. Iphone 6 düşündüm ama onda da ısınma, kasa çıtlaması gibi sorunlar var. 5 inç'ten büyük telefon istemediğim için seçeneklerim bunlar. Gördüğüm kadarıyla e8'in kamera performansı haricinde bir kronik bir problemi yok gibi.

e8in kamera performansı ile ilgili kronik bir problemi yok aslında. ama sınıfı ve üstündeki cihazlarla kıyaslandığında kamerası kötü. tam emin değilim ama sanırım htc toshiba sensör kullanıyor ve bu sensörler genel olarak pek kaliteli olmuyorlar. bu başlıkta ve internette e8le çekilmiş fotolara göz atmanı öneririm.

• Arkadaşlar bu cihazın şarj aleti 1A sanırım ve yavaş şarj oluyor. 2A lık bir şarj aleti alsak bu bataryada problem çıkarır mı?

• zaomss kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_100640910/mpage_11/f_//tm.htm
    Bu sayfada var istedigin bilgi...
  • weneorn kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam. Siz nereden temin ettiniz acaba, Türkiye prizleri uyumlu Türkiyede satılan bir model var mı acaba?

• Arkadaslar bu telefonu almayi dusunuyorum.Onerirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Bilgi için teşekkürler hocam. Siz nereden temin ettiniz acaba, Türkiye prizleri uyumlu Türkiyede satılan bir model var mı acaba?

Valla ben Abd den aldim amazondan. Ama siz soyle urunleri takip edebilirsiniz(Trye yolluyor mesela bu kullanici):
    http://www.ebay.com/itm/Tronsmart-18W-USB-Wall-Charger-Qualcomm-Quick-Charge-2-0-EU-Charger-20AWG-Cable-/321776212352?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4aeb5b5980

Hangilerinin uyumlu oldugu ise su pdf de var:
    https://www.qualcomm.com/media/documents/files/quick-charge-device-list.pdf

• Telefona yapılan eleştiriler genelde kamerası yönünde ama bence başarılı bir kamerası var. Bir de kulaklıkla ilgili olumsuz yorumlar var ama bu da doğru değil. Herhalde telefonun kendi müzik çalarında ekolayzır olmadığı için bu yorumlar yapılıyor. Musixmatch programını kullanıp ekolayzır ayarlarını yaparlarsa eleştiren arkadaşlar aslında kulaklıkların çok iyi olduğunu anlayacaklardır.

• weneorn kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrardan verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim. Cihazın canımı tek sıkan yanı şarj süresi. Halihazırda asus bile telefon kutusundan quick charge destekli duvar adaptörü verirken htc nin değil quick charge, 2A dahi olmayan bir adaptöre yer vermesi ilginç doğrusu.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.