Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Al benden de o kadar valla.. :)

8 ay önce satmıştım telefonumu 800 tl ye...HTC A9 a destğini kesti artık telefonun fişi çekildi ki güvenlik güncellemesi bile almaz büyük ihtimal güzelim telefonun kıymetini bilemediler...Taarımı kalitesi on numaraydı gerçekten...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 450 tl ye sattım tasarım harikaydı ama gerisi çöp

HTC bi tasatım vermiş gerisini koyuvermiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa da android 7 dağıtılmaya başlanmış, çok kısa sürede buraya da verilir. HTC şaşırttı, hee olumlu birşey olurmu peki, orası tartışılır. Hâlâ A9 ile cebelleşen arkadaşlar, inşallah hatalar düzelmiştir de biraz olsun rahatlarsınız.

Hadi hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Sonunda telefonun şarjından ve uygulama kapatma olayından bıktım ve samsung note fe ye geçtim. Telefon almak isteyen var ise bu cihazı kesinlikle öneririm. Daha ikinci şarjdayım ve telefon şu an mesajı yazarken 36 saattir kullanımda ve şarj %20 seviyesinde. Ekran sürem de 3 saat 38 dk. Oh be dünya varmış diyorum kendimce. Ancak ses kalitesi konusunda htc daha üstün, tek üzüldüğüm nokta da bu. Bunun için de fiio usb dac almayı düşünüyorum.

Hocam yeni telefon konusunda yine beraberiz. Hayırlı olsun, bende 5 gün önce geçtim note FE ye.

• Burada kimse kalmamış sanırım :):):)
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun size de. Tam bir fiyat/performans ürünü.
    Sayımız çok azaldı

• ilk akıllı telefonum htc idi. 5 yıl kullandım. htc alışkalık yaptı 2 sene önce A9 aldım. Telefon dan çok memnunum, ekranını kırdım, dokunmatik çalışıyor ama rahatsız ediyor. yenisini en uygun 450 tl ye yapıyorlar. Orjinal olup olmadığı belli değil. Yeni cihaz zaten 1000 lira. Ekran fiyatlarının düşmesini bekliyorum.
  • Beyler bataryayı değiştirip verim alan oldu mu nougatta şarj süresi baya kısaldı acaba batarya değiştirsem çare olur mu diye düşünüyorum ?

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Serviste değişti bataryam hocam 1 ay kadar oldu kapanma sorunları vs vardı şarj %40 ın falan altındayken o düzeldi bi de gps falan aşırı şarj yiyordu o düzeldi onun haricinde 4g ile gün içi kullanımda ekran süresinin 2 saati bulmuyor. Biraz daha dirençli batarya bozukmuş eskisi onu anladım ama cihazı ilk aldığımdaki gibi asla değil ya da yan sanayi falan taktılar bilemiyorum. Amerika sürümü Nougat kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 24 Mart 2018; 22:7:42 >
    Android 7 gelmedi mi zaten ? Oreo gelir mi sizce
  • Gencler.A9 kullanicisi olarak yeni telefona gecmeyi dusunuyorum.tek sebebi pil.fazla foto cekmem.fazla oyun oynamam.bir kac telefon arastirdim.

1-

mi note3 (kronik sorunlari ekran paneli renkleri dogru yansitmiyormus.sadece 4 g cekiyormus:)4.5 g uyumlu degilmis.type c oldugu icin iyi ses cikisi yok.)

2- huawei mate 10 lite

Batarya performansi a9 un ilk seneki performansinin 1 tik ustu.arka kamerasi dusuk isikta cok kotuymus.on kamerasida

Ve en onemlisi benim icin a9 dan sonra muzik benim icin ilk planda.bu telefonda cok kotuymus kulaklik cikisi

Arastrip 1500 tl bandinda buldugum telefonlar bunlar.acikcasi hayal kirikligina ugradim.muzik konusunda benim uzmicek telefon ariyorum yardimci olursaniz sevinirim.buraya yazmamin sebebi herkesin a9 dan baska telefona gecmesi:)

• Arkadaşlar telefona yükleyebileceğim şarj süresini iyileştirecek performansı iyileştirecek vs. bir rom var mı önerebileceğiniz vallahi bıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasa01

Arkadaşlar telefona yükleyebileceğim şarj süresini iyileştirecek performansı iyileştirecek vs. bir rom var mı önerebileceğiniz vallahi bıktım.
    Kendinize yapacağınız en iyi şey A9 dan vazgeçmeniz. Bütçe kısıtlıysa xiaomi redmi note 4 veya redmi 5 plus öneririm 750 tl civarı sıfır garantisiz olarak alınabiliyor. 7 , 10 saat ekran süresini görürsünüz ve inanılmaz memnun kalırsınız.

Haklısın reis ama değişene kadar idare etse iyi.
  • Herkes sattı mı telefonunu bu ne yahu. Forumun en cansız konusuna dönmüş buralar. Arkadaşlar bu telefon wifi üzerinden pili hiç harcamıyor. android 7 ile 3g üzerinden pili içiyor orası ayrı mesele. 2150 mah pili wifi ile 4.30 saat ekran süresi veriyor daha ne olsun?

• Merhaba hocam bende cihazimi teleservice ye vermiştim geçen çarşamba, cihaz değişimi çıktı bugün yeni cihazımi aldım ve android 6 yüklü güncellemeyi düşünmüyorum bakalım kaç saat ekran süresi alicam😃

• Beyler Daha öncede yazmıştım konuya;

HTC telefonu sıfır aldıktan 1 ay sonra ekranı karardı ve bir daha gelmedi. Dokunmatiği çalışıyor fakat ekran hiç bi şekilde gelmiyor. Recovery modda falanda gelmedi. Başına gelen var mı ? Ekran filmi yanmış olabilir mi ya da soketi çıkmış falan ?
  • a9cu A kullanıcısına yanıt
    Telefon leş gibi bişey olduğu için herkes sattı tabiki, ne olacaktı ya? İlk aldığımda herşeyinden, kasasından ekranından sesinden ve hatta pilinden memnun olduğum ve buraya her defasından yazdığım telefon 7.0 güncellemesi ile rezil oldu. Yapmadığım şey kalmadı, 1.5 saat ekran süresi falan alıyordum, bir baktım ki burada herkes böyle, bir telefonun şarjı 3er 3er düşer mi? Saçma sapan standby tüketimleri, google servislerinin aşırı pil kullanması, gelmeyen 7.1 güncellemesi, berbat ram yönetimi, ısınması takılması vs. Bu telefon yüzünden kaç kere işimden gücümden olduğumu unuttum. Marka batmış bitmiş zaten, kimsenin işi olmamalı artık bu cihazlarla. Yedek telefon olarak kullandığım vestel cihaz bile Htc'ye bin basar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcohol06 -- 16 Mayıs 2018; 16:15:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Telefon leş gibi bişey olduğu için herkes sattı tabiki, ne olacaktı ya? İlk aldığımda herşeyinden, kasasından ekranından sesinden ve hatta pilinden memnun olduğum ve buraya her defasından yazdığım telefon 7.0 güncellemesi ile rezil oldu. Yapmadığım şey kalmadı, 1.5 saat ekran süresi falan alıyordum, bir baktım ki burada herkes böyle, bir telefonun şarjı 3er 3er düşer mi? Saçma sapan standby tüketimleri, google servislerinin aşırı pil kullanması, gelmeyen 7.1 güncellemesi, berbat ram yönetimi, ısınması takılması vs. Bu telefon yüzünden kaç kere işimden gücümden olduğumu unuttum. Marka batmış bitmiş zaten, kimsenin işi olmamalı artık bu cihazlarla. Yedek telefon olarak kullandığım vestel cihaz bile Htc'ye bin basar.
    Htc den beni soğutan, tamamen silmemin tek nedeni olan modeldir A9. O ram yönetimi yokmu, berbat bir şey di. A9 un tek iyi yanı onun sayesinde xiaomi ile tanışmama vesile oldu. Tamamen çıkardım hayatımdan htc yi.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.