Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Denemediğimiz Rom uygulama kalmadı cihaz zaten s-off. 6.0 a da döndüm 7.1.2 var şu anda taiwan sürümü amerika sürümü her şeyi denedim cihazın ekran süresi 4g günlük kullanımda 5-6 saat kullanımda 2 saat ekran süresi vermiyor kesinlikle. Pil sağlığı %88 gösteriyor. Garantiye göndersem bir şey yapmayacaklar biliyorum zaten garanti de bozuldu :) Bakalım kendim çakma falan pil alıp deneyeceğim en son. Telefonumu çok seviyorum ama powerbank ile dolaşmaktan yıldım artık.

Hocam pil değiştirirseniz yorumunuzu bekliyorum bende duruma göre alıp degistiricem 2 kere servise yolladım pil değiştirilsin diye hep yazılım atılıp yollandi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle birebir deneyerek yazıyorum. Spotify premiumda en yüksek kalite seçili olan parçalar dinliyorum. Kulaklıklar aynı.

Şunu samimi bir şekilde söyleyebilirim ki Xiaomi Mi A1'in sesi daha güçlü, daha geniş ve daha net. Üstelik direkt ses kartına ekolayzer müdehalesi de sunmuşlar.

Her konuda level atladığımı söyleyebilirim Xiaomi A1'i alarak.

Ucuz bütçeli bir telefon düşünen arkadaşlar varsa tavsiyemdir.

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

An itibariyle birebir deneyerek yazıyorum. Spotify premiumda en yüksek kalite seçili olan parçalar dinliyorum. Kulaklıklar aynı.

Şunu samimi bir şekilde söyleyebilirim ki Xiaomi Mi A1'in sesi daha güçlü, daha geniş ve daha net. Üstelik direkt ses kartına ekolayzer müdehalesi de sunmuşlar.

Her konuda level atladığımı söyleyebilirim Xiaomi A1'i alarak.

Ucuz bütçeli bir telefon düşünen arkadaşlar varsa tavsiyemdir.

İyi günler.

Telefonu deği?tirdiğinize sevindim hocam, seçimde güzel olmuş

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Sonunda kurtuldum, eksik olmayın hocam sağ olun. :)
  • Çakma Telefona Benzetmişler
  • ya ekran gitti benim. 450 tl diyolar. var mı ekranı kırılmayıp telefonu bozuk olan. ekranını satın alıyım. nası yapacaz htc one a9 'cular bi el atın şu işe
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam google dışında başka programlar yüklü geliyormu içinde ve sar değeri ne kadar internette herkes yüksek diyor sitelere bakıyorum çeşit çeşit çıkıyor. Bende a1 e geçmek istiyorum kararsız kaldım sar değerinden.

• Teşekkürler hocam. Mi A1'de sar değeri 1.6w. Bu değer İphone'larda da 1.35 falandır. Çok kafaya takılacak şeyler değil, gün içinde çok şeye maruz kalıyoruz, telefondan gelen öldürmez. :)

Evet Google uygulamaları dışında ıvır zıvır hiç bir şey yok.

Bu paraya bu telefonu almak ciddi anlamda mucize. Anladım ki bu zamana kadar meşhur markaların logolarına para bayılmışız.

Teli sabah 7'de şarjdan çektim ve şu an %50'de pil ekran süresi 3.30 saat.

Kamera desen asla üzmüyor oldukça iyi, ikinci kamera çok başarılı.

Kasasının amirallerden farkı yok.

Hoparlör sesi çok rahat duyulacak seviyede.

Ekranı oldukça soft, abartıdan uzak, doğal renklere sahip ve yeterince keskin.

Daha ne olsun? :)

Düşünene şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu da örnek foto olsun.

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 6 Aralık 2017; 21:15:18 >

Sar değeri korkutuyor işte acaba sar değeri 1.6 ama çift simdemi olculmus tek simde yariya iner değeri cift ile olculduyse. Yoksa gözüm düşüyor bu fiyata alınacak en iyi telefon özellikle sade google arayüzü olması benim için çok önemli çünkü firmaların kendi arayüzü eklenince kafalarına göre programda yukluyoelar ve silinmiyorda devre disida birakilmiyo gıcık ediyor.

• Bilmiyorum da bir şey olmaz. :)
  • Sahsi dusuncemdir ama iyice Xiaomi forumuna donmus burasi bence o konudan devam etseniz daha iyi olur

• Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Soru sorana kimin nerede cevap vereceği kimseyi ilgilendirmez. Özelden sorana özelden cevap veririm, konudan sorana konudan. İşine baksın herkes.

• HTC one A9 forever. Size xiaomi ile mutluluklar dileriz.

Biz racon kesmeyiz kafa keseriz yazsaydın bari
  • aziz istifa A kullanıcısına yanıt
    Gayet düzgün bir mesaj çünkü kimsenin haddi değil bir başkasına karışmak. Nereden baktığınıza bağlı.

Biri de çıkmış forever A9 yazmış, sanki derdimiz buymuş da sidik yarıştırıyormuşuz gibi. Pırıl pırıl kafalar, tertemiz...

• Amma da uzattın ha. Bi git ya neyi yaristiriyorsan kendi çöplüğünde yaristir. Gitmiş bi telefon almış, sanırsın ki dünyayı yeniden keşfetmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackhawk48 -- 8 Aralık 2017; 0:49:2 >
  • Telefon inanılmaz pil yiyor. 15 aylık cihaz,önceden bu kadar değildi. Telefondan çok memnunum. Acaba Android 7.0 dan sonra mı böyle oldu? Çözümü var mı?

• guitarman kullanıcısına yanıt
    Evet, Nougat sonrasında telefonun pil dayanımı ciddi şekilde düştü, neredeyse yarı yarıya azaldı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Evet, Nougat sonrasında telefonun pil dayanımı ciddi şekilde düştü, neredeyse yarı yarıya azaldı diyebilirim.

Peki eski yazılımı yükleme yapabiliyor muyuz? Rehber var mı?
  • Merhabalar HTC A9 telefonum önce şarj %60'ın altına düşünce birden kapanmaya başladı ve bu genellikle interneti açtığımda veya kamera vb uygulamaları açtığımda oluyordu şimdi ise şarj %90 olsa bile telefon wifi veya herhangi bir program açtığımda otomatik reset atıyor sorun nedir acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.