Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende geçen sene Huawei P9'a geçmiştim A9'dan, stabilite, hız, batarya 1 senedir son derece memnunum. Xiaomi'lerde çok iyi, telefonları bir yana, powerbank'i ve mi band 2'yi kullanıyorum son derece memnunum hepsinden.
  • Bende 3 gündür Samsung Note Fan Edition a geçmiş bulunmaktayım. Çok iyi cihaz tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazi Lineageos15.1 surumu ile hala kullaniyorum serviste batarya da degisti simdilik sikinti yok bu cihazdan sonra mutlaka Xiaomi ye gecerim Samsunga falan para vermem artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Cihazi Lineageos15.1 surumu ile hala kullaniyorum serviste batarya da degisti simdilik sikinti yok bu cihazdan sonra mutlaka Xiaomi ye gecerim Samsunga falan para vermem artik.
    Hocam xiaomi ayrı bir dünya, fırsat varken değerlendirin, çok uzun sürmez böyle güzel cihazları ucuza satmaları, yakında onların da fiyatı şişer.
  • Bu telefonu kullanana kadar telefonların batarya performansını dikkate almıyordum. Artık telefon alırken dikkate alacağım ilk etken batarya performansı olacak. Bu telefonun pil performansı gerçekten zayıf.

• duwar kullanıcısına yanıt
    Araçta da benzin tüketimi çok önemlidir.

Mi A1. :)

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Araçta da benzin tüketimi çok önemlidir.

Mi A1. :)

Doğru yolu bulmuşsunuz 😀

Daha htc mi, tövbe...

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Hocam Android one ayrıcalığını hissettiriyor mu cihaz? Sırf Android one yazılım desteği için Nokia almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: duwar

Hocam Android one ayrıcalığını hissettiriyor mu cihaz? Sırf Android one yazılım desteği için Nokia almayı düşünüyorum.
    Batarya süresi için size xiaomi note 4x tavsiye ederim bende yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 1gün bekleme süresi ile yaklaşık 10-11 saat ekran süresi alıyorum aşırı memnunum hem fiyatı hem performansı çok iyi kesinlikle bu cihaza da bakmanı tavsiye ederim cihazda 4100 mahallesi pil var daha ne olsun

• Hocam ben yeni nesil ekran tasarımlı bir cihaz istiyorum. Neredeyse çerçevesiz telefonlar çok güzel görünüyor
  • 2150 mah ile wifide 4 saat ekran süresi alıyorum ne istiyorsunuz arkadaşlar?

• duwar kullanıcısına yanıt
    Çok güncelleme takıntım yok sorunsuz sürümü bulur çok yeni bir özellik gelmediyse yeni sürüme geçmem. Fakat cihaz güncellemesiz kalmıyor. Nokiaya falan hiç bulaşma bence. Çok para vermeyeyim iyi cihazım olsun diyorsan Xiaomi tatminkar. Mi note3 de güzel cihaz öneririm. Miui arayüzü de güzeldir ille android one istiyorsanız Mi A2 geldi onu inceleyin.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Nokia Android One olmayan cihazlarına bile hızlı ve sorunsuz güncelleme verdi. Ben hiç şikayet duymadım. Son çıkan cihazları da gerçekten güzel.

• Beyler htc a9 telefonumda son 1 haftadır birini arayınca karşı tarafın sesi çok az geliyor benim sesimde az gidiyor yardım edin bana lutfen

• Arkadaşlar kardeşler iyi akşamlar 1.5 yıl önce bir a9 aldım onbeş gün önce kapandı çekmedi telefoncuya gittim bu imei istiyor dediler soner diye birine yönlendirdiler gittim tamam dedi elinde cihazı varmış bir imei attı tamda problem başladı 1 2 gün sonra telefon açılış sayfasınıdan bir türlü kurtulmuyor tekrar tekrar başa dönüyor adama gittim benden değil dedi ben bu işin prof. dedim bataryadan dedi ama telefon rot ayarında aynı hatayı vermiyor rot mudur reset midir ayar sayfasında aynı hatayı vermiyor bataryadan olsa ekran açıkkalmaz yine kapanır kapanır başa dönerdi bu gün başka birine gittim adam biyerlere girdi çık zıp dedi ruu dedi bir türlü yazılımı telefona kabul ettiremedi hep hata verdi, telefon ABD için üretilmiş bir cihazmış cdi değişti falan filan bıktım yardım yardım
  • Batarya degistiren var mi, pil benim artik öldü. Kendim degistirmeyi dusunuyorum. Degistiren arkadas varsa memnun kaldi mi acaba?

• megoer M kullanıcısına yanıt
    Serviste 2 kere değişti sadece böyle şarj düşükken kapanmalar düzeldi ekran süresi 2 saati geçmiyor yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kpl

Arkadaşlar kardeşler iyi akşamlar 1.5 yıl önce bir a9 aldım onbeş gün önce kapandı çekmedi telefoncuya gittim bu imei istiyor dediler soner diye birine yönlendirdiler gittim tamam dedi elinde cihazı varmış bir imei attı tamda problem başladı 1 2 gün sonra telefon açılış sayfasınıdan bir türlü kurtulmuyor tekrar tekrar başa dönüyor adama gittim benden değil dedi ben bu işin prof. dedim bataryadan dedi ama telefon rot ayarında aynı hatayı vermiyor rot mudur reset midir ayar sayfasında aynı hatayı vermiyor bataryadan olsa ekran açıkkalmaz yine kapanır kapanır başa dönerdi bu gün başka birine gittim adam biyerlere girdi çık zıp dedi ruu dedi bir türlü yazılımı telefona kabul ettiremedi hep hata verdi, telefon ABD için üretilmiş bir cihazmış cdi değişti falan filan bıktım yardım yardım
    Merhaba abi, A9 dan Zenfone 5'e geçiş yaptım 20 gün önce garantiye yolladım htcyide batarya ile kasayı değiştirsinler diye neyse işte teleservice den kvkya geçmiş htc teleservice daha önce yollamıştım bedava değiştirdilerdi kvk 917 tl istedi geri yaptırmadım yolladılar telefonu. Bugün de telefoncuya satmaya gittim, garantiye yollamadan önceki gün bana sms gelmişti 14 haneli imei kodu yazıyodu sms de ve htc ile aynı değildi umursamadım. Meğersem telefonumun imeisi gerçekten çalınmış. Telefoncuda yerin dibine girdim resmen adam dolandırıcı sandı beni. Şimdi aldığım yer ile iletişime geçeceğim.

• Bende teleservice e vermiştim. KVK'ya göndermişler ama bana daha yeni bilgi veriyorlar. G.dışına çıkarmışlar. 181 TL ücret istiyorlar. Hakem heyetine vereceğim.
  • mila12 M kullanıcısına yanıt
    Benimkinide Garanti dışına çıkardılar ama zaten 15 gün vardı umursamadim.

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.