Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler su attigim resimde 3gb gozukuo ama teknik ozelliklerde 2gb diyor suan benim ramim 3 mu 2 mi (telefon 32gb iraktan aldim 700 TL YE)
    HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulud49 -- 14 Eylül 2017; 12:50:45 >
  • ulud49 U kullanıcısına yanıt
    32 gb modellerin ram 3gb.
  • sercos kullanıcısına yanıt
    A9 kullanıyorum önceden Samsung s4 kullanıyordum flash açınca otomatik odaklama yapardı kamera bunda yapmıyor acaba bir ayarmı yapmam gerekiyor.

• Ulus49 cihazın hayırlı olsun. Sakin Android 7 ye güncelleme cihazı, Bu şekilde MM ile çok daha verimli kullanırsın.

• Telefonumu kamera lensinin çıkması sonrası garantiye yollamıştım bugün geldi arkadaşlar, kasasida değişmiş ve bataryayida değişmesini istemiştim oda değişmiş. Şu an Android 7 de 3 saat ekran süresi alıyorum, oyun yok.

• Benim cihazın pili bir yılını doldurmadan pörtledi ve geçen gün tamir için hepsiburadaya gönderdim. Bakalım ne olacak göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyotcu66

Telefonumu kamera lensinin çıkması sonrası garantiye yollamıştım bugün geldi arkadaşlar, kasasida değişmiş ve bataryayida değişmesini istemiştim oda değişmiş. Şu an Android 7 de 3 saat ekran süresi alıyorum, oyun yok.

Yeni bir pil için 3 Saat iyi bir süre değil Hocam. 4G mobil veride 4-4.5 Saat vermesi gerekir ortalama.

• blackhawk48 B kullanıcısına yanıt
    Bir kez fulledim ondan olabilir veya Android 7 olmasından dolayıdır diye tahmin ediyordum.

• Birkaç kez tam doldurduktan sonra tekrar kontrol edin Hocam.

• beyler ön kameramın içine toz kaçtı,aynı problemi yasayan var mı ne yapabiliriz? tamire vermeden
  • valla telefonu 1 yıldan fazladır kullanıyorum çok memnunum. Çok güzel fotoğraf çekiyor. Zamanında 1000 tl'ye almıştım paraya kıyıp çünkü hiçbir zaman telefona bu kadar para vermemiştim. Telefonu hiç güncellemedim. Bataryası biraz daha fazla gitseydi daha iyi olurdu ama 4 4,5 saatde yetiyor. Bozuluncaya kadar değiştirmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal2013

valla telefonu 1 yıldan fazladır kullanıyorum çok memnunum. Çok güzel fotoğraf çekiyor. Zamanında 1000 tl'ye almıştım paraya kıyıp çünkü hiçbir zaman telefona bu kadar para vermemiştim. Telefonu hiç güncellemedim. Bataryası biraz daha fazla gitseydi daha iyi olurdu ama 4 4,5 saatde yetiyor. Bozuluncaya kadar değiştirmem.

Ben 2.30 olsa yeter diyorum sizin4 saat

• Her ne kadar cihazın aksaklıkları olsa da, premium cihazları elime alıp incelediğimde bunlar için 3-4 bin TL para iyi ki vermemişim diyorum. Hatta a9 sonrası birçoğunu beğenmediğimi de ifade etmeliyim. Umarım pil garantiden değişir de 1 yıl daha kullanırız cihazı.
  • Güncel ekran sürem 3 Saat 25 dk.

O da herşeyi kısarak aldığım süre. HTC pil performansı iyi değil. Yapacak birşey yok gittiği yere kadar kullanırım.

• Beyler dogubankta cihazimi Android 6 ya düşürecek yer buldum ama 1 yıllık garanti gidicek yaptırırsam acaba ne yapsam Android 6 7 den kat be ki iyide değerse yaptırmayı düşünüyorum sizin fikrinizi almak istedim?saten ekranda hoşt screen vardı servisten değişti daha garantiye ihtiyacım olur mu bilmiyorum ama

• Ne kadar ücret karşılığında ?

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Neresi yapıypr hocam? Adres dükkan adı vs verebilir misin rica etsem? Bir de ne kadara yapıyor?
  • Hocam dogubankta 3.kat deltatech servis 70 tl dedi bana

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.