Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet nihayet bugun 25 saat kullanimda 4 saat 10 dk ekran suresi aldim ve ekran ilk siradaydi. Bugun downgrade yaptiktan sonra Marshmallow ile ilk gundu Bundan once 2.5 saati gecememistim hic ve 3 saat gibi bir surede bitebiliyordu komple.

Surum 1.58.709.1 Taiwan surumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 30 Ağustos 2017; 21:49:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Evet nihayet bugun 25 saat kullanimda 4 saat 10 dk ekran suresi aldim ve ekran ilk siradaydi. Bugun downgrade yaptiktan sonra Marshmallow ile ilk gundu Bundan once 2.5 saati gecememistim hic ve 3 saat gibi bir surede bitebiliyordu komple.

Surum 1.58.709.1 Taiwan surumu.

hocam benim telefonumun eski sürümüne dönmüşsün o sürümle şarj harikaydı hatta 5-6 saat ekran süresini görürsen şaşırma en kararlı stabil romdur kendisi
  • Ben de zaten forumda bir arkadaş Taiwan romundan bahsediyor diye aklımda kalmış ondan buna geçtim US sürümündeydim LTE 800 Mhz bandı sorun çıkarınca buna geçtik artık.
  • Hocam bu telefonu kullanırken her defasında söyledim taiwan romunu kurun diye ama kimse dinlemedi ben 5-6 saat ekran süresi alırken herkes atıyorsun diyordu....Bu rom ile wifi ile 6 saate kadar 4g ile 4-4,5 saat ekran süresi alırsınız...Bu telefonu kullanırken bu rom ile hiç bir sorun yaşamamıştım...En kararlı sorunsuz romdu taiwan romu...Türkiye güncellemesi baştan aşağı sorunluydu zaten herkes bu yüzden şikayet edip çoğu insana telefonu sattırdı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 31 Ağustos 2017; 11:7:39 >
  • Insallah guzel sekilde devam eder ya simdilik 7 surumune guncellemeyi hic dusunmuyorum gayet memnunum :)

• Cihazı bi s-off yapmayı becerebilsem bende yuklicem ama nerdee

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Rootladıktan sonra Sunshine ı yükleyip 25 doları verince hemen oluyor hocam
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz içine imei atılmış bi cihaz acep s-off mudur anlama yolu var mıdır dostum? Ben de 6.0 taiwan roma dönsem geri..

• Htc One A9 geliştirici sürümü için Ağustos güvenlik güncellemesi gelmiş bizimkilere de yakında gelir diye düşünüyorum
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Bootloader modda download modda yaziyor tepede hocam.

• Arkadaşlar taiwan romu 6.0 mı 7.0 mı ve nasıl yüklüyoruz?
    Bendeki durum bu hocam. Simdi s-off mu yani? 6.0 a dusurebiliyor muyum? :)

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    evet hocam cihazınız s-off...6.0 a rahatlıkla düşürebilirsiniz
  • Rehber ve Vb konu var mı adım adım anlatan? Bu işi xperia sp de yapmıştım yıllar önce ama hiç bir şey hatırlamıyorum :S
  • Dün itibariyle nougat'tan taiwan 6.0 a geçiş yaptım. Telefonum 2 saat 15 dakikayı zor buluyordu bugün de bir mucizeye şahit oldum herhalde böyle rahatlıkla ekran süresi 4 saati bulur.

Sarjdan kafayı sıyırmak üzere olanlara aşırı tavsiyemdir, kesinlikle downgrade yapın.

• svmhkn S kullanıcısına yanıt
    Hocam şu işi bi anlatsanız da biz de yapsak.. :)
  • Nuroxy, sagolsun bana yardımcı oldu :) Daha önceki sayfalarda detaylarını öğrenebilirsin :)

• svmhkn S kullanıcısına yanıt
    Sayfadaki bilgiler yarım yarım. Bu işte 0 olduğum için baştan anlatan bi yazı olması lazım. :)
  • Hocam oncelikle s-off yapin telefonu sonrasini hallederiz.

Yukarıda fotoları attım, arkadaş s-off olduğunu söyledi ama?
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.