Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direkt 6 ya düştüğünüzde bu sefer de telefon gözünüze yavaşlamış gelecek 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence direk bootloader acip twrp kurun sonra da Lineage Os romunu yukleyin sistem vs onlari silip. Lineage son 2 builddir 2.x firmware surumune gecti yani yuklemek icin Android 6 ya donmenize gerek kalmadi direk kurabilirsiniz pil bariz daha iyi.

• Çok fiyatlı gerek yok. Şarj aletiyle gezmeye devam

• blackhawk48 B kullanıcısına yanıt
    Powerbankle dolaşmaktan ciğerim soldu. Şarj işinde Sony bayağı iyi ama onda da kamera tırt, hele gece çekimleri rezalet. Htc 10 almak lazım, biraz daha ucuzlasa keşke.
  • Hocam HTC10 ithalat garantili olanı 1694 lira hepsiburada sitesinde alacaksan bilgin olsun.

• Selamlar

1 yıl daha garantisi bulunan gümüş renk A9 cihazımı satıyorum.

Kilifsiz bir gün dahi kullanılmadı. Çiziksiz durumda

Faturası kutusu herseyi mevcuttur.

Detaylar için pm den ulaşabilirsiniz

• Beyler cihazının 11 ay daha garantisi var şuan nougat yuklu ve pil performansı kötü 3 saat olsa dua ediyorum Android 6 kullanan arkadaşlar çok memnun mu şimdi Android6 kurdurcam 70 tl fakat garanti gidicek sizde garanti gitmesine değecek kadar iyi mi Android 6

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Değmez hocam ben döndüm denedim bir miktar iyileşme oluyor eskisi gibi öyle 5 saate yakın süreler yine olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

Beyler cihazının 11 ay daha garantisi var şuan nougat yuklu ve pil performansı kötü 3 saat olsa dua ediyorum Android 6 kullanan arkadaşlar çok memnun mu şimdi Android6 kurdurcam 70 tl fakat garanti gidicek sizde garanti gitmesine değecek kadar iyi mi Android 6

Bo?una zaman kaybı, sizin yapacağınız en mantıklı hareket, garanti bitmeden telefonu satıp farklı bir cihaz almanız, A9 u kullanarak geçirdiğiniz zaman size satarken zarar olarak yazılır, yani A9 u ne kadar çabuk satarsanız o kadar iyi.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    bu işelemi yapabilmemiz için s-off mu olması lazım cihaz. ikincisi firmware dosyası cıkmıyor
  • Arkadaşlar galeri olarak quickpic i indirdim fakat fotoğrafı çektikten sonra onizleme kısmına basıp açtığımda yine normal galeriden acıyor. Ben quickpicden açsın istiyorum daha pratik daha seri bir galeri çünkü. Bunu nasıl yapabilirim bir yolu var mıdır?

• Arkadaşlar merhaba. Play store un son sürümünde uygulamaları güncelleyemiyorum. Ağ bekleniyor veya indirme bekleniyor deyip duruyor. Sadece play store un güncellemelerini kaldırarak sorunu çözebiliyorum fakat yine kendi kendini güncelliyor play store. Sizde de var mı bu durum

• Arkadaşlar merhaba bende ikinci el takastan bu cihazı aldım garantili ben beğendim not 4 vardı bende ondan buna geçtim Bence bu telefon daha iyi. Şimdi sıkıntım şu telefonun arkadaki kamerasini koruyan cam kendi kendine düşmüş sonradan farkettim nerde olduğunu bilmiyorum . Kırılma , darbe alma yok servise göndersem takarlarmi ücretsiz kırılma olmadığı için yada bildiğiniz basit bir yol varmi

• Kulaklık bozuldu garantiden değiştirebilen var mı ?
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı değişim için servise vermek istiyorsanız telefonu da vermek zorundasınız. Ben bu yüzden gittim yeni kulaklık aldım.

• Yabansı kullanıcısına yanıt
    Kvk mi teleservis mi?

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    HTC ile irtibata geçtim ben, iki servis için de geçerli olduğu söylendi.
  • Uzun bir aradan sonra 4G mobil veri ile 4 Saat 50 dk ekran süresi aldım. Telefon kendine geldi bir şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk48

Uzun bir aradan sonra 4G mobil veri ile 4 Saat 50 dk ekran süresi aldım. Telefon kendine geldi bir şekilde

Nasıl oldu ki o batarya mi degistirdiniz ben 2 saatten fazla alamıyorum kafayı yemek üzereyim bi teknik servis 6.0a düşürmek için 70tl istedi garanti gider diye yaptırmadım ama artık dayanamıyorum bu 7.0 deli ediyor beni ya

• Hayır batarya değiştirmedim, telefona advanced battery calibration uygulamasını yükleyip batarya kalibrasyonu yaptım. Sonra cihazı kapayıp kapalı şekilde tam dolana kadar şarj ettim ve telefonu açtım. Sonuç mükemmel oldu ve dediğim ekran süresini aldım. Az daha zorlasam kapanana kadar 5 Saat da olurdu çünkü %4 pil vardı hala.

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.